דרוש מידע טיולון יויו או בוגבו בטרפלי

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

יאסעלעS

משתמש מקצוען
כל עיקול או מדרגה או משהו כזה העגלה פשוט נוטה הצידה באופן הזוי!! לא הבנתי , זה לא אמור לסחוב ילד?! אז מה כן???
זה לא צריך לקרות, אם נוהגים בטירוף זה קורה, כל אחד יודע שבעיקול מאיטים שלא יטה הצידה, בדיוק כמו רכב,

צירי יגר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי יש יויו 7 שנים, לא תיקנתי אף פעם, עברה לפחות 4 ילדים (שתיים שלי ושתיים שהלוויתי לאנשים)
איכשהו אנחנו מצליחים להעמיס עליה די הרבה בסל... מעולם לא היתה לי בעיה עם יציבות- למרות שחשבתי שתהיה , העגלה לא התהפכה ולא נפלה אף פעם. מסכימה שקשה לקפל ולהשכיב, והקשירה למרות שמעצבנת מחייבת לקשור גם כתפיים- שזה מצוין. בהצלחה

MP3+

משתמש פעיל
בעקבות הדיון פה הסתכלתי היום בחדר מדרגות
אין לי שום מושג באיכות, קשה לקפל, קל לסחוב....
רק ראיתי שהיו עגלות יו יו ממש דהויות כאילו עברו עליהן 10 שנים ויותר.
בכ"א כל הבוגבו שראיתי היו נראות במצב הרבה יותר טוב.
אולי בדיוק היו יו ישנות והבוגבו חדשות-אולי
אבל כדאי לשים לב גם לזה.

נ.

משתמש רשום
לי יש יויו 6 שנים. מרוצה מאד!
נסיעה קלה ומהירה
עגלה חזקה במיוחד

לא ניסיתי את הבטרפליי בשביל להשוות

תות-בננה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הרבה מהחסרונות שכתבו על יויו לא נתקלתי בהם
לדוג' על יציבות, לדעתי ממש לא נכון- תיקחו כל עגלה קלילה מכל חברה ותגידו עליה שהיא לא יציבה.
הכל עניין של איזון.

לגבי הקשירה, מעולם לא היה לי בעיה, קשירה מצויינת ובטיחותית

הללו

משתמש מקצוען
לדוג' על יציבות, לדעתי ממש לא נכון- תיקחו כל עגלה קלילה מכל חברה ותגידו עליה שהיא לא יציבה.
הגלגלים האחוריים של יויו הם פנימיים, והגלגלים הקדמיים בחוץ - מה שגורם לחוסר יציבות של העגלה.
הגיוני שיש הרבה שמעולם העגלה לא התהפכה להם אחורה, אבל באחוזים, הם כנראה מיעוט.

תות-בננה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הגלגלים האחוריים של יויו הם פנימיים, והגלגלים הקדמיים בחוץ - מה שגורם לחוסר יציבות של העגלה.
הגיוני שיש הרבה שמעולם העגלה לא התהפכה להם אחורה, אבל באחוזים, הם כנראה מיעוט.
אם יניחו עליה משהו מאחורה מאד כבד היא בהחלט תיפול.
אבל למה להעמיס על העגלה??

הללו

משתמש מקצוען
אם יניחו עליה משהו מאחורה מאד כבד היא בהחלט תיפול.
אבל למה להעמיס על העגלה??
מבחינת המבנה של העגלה, מספיק שהילד יעמד באמצע הדרך והעגלה תקרוס, כי עיקר הכובד מתרכז על הגלגלים האחוריים, והם פנימיים.
אין לה יציבות בסיסית.
אם הילד יושב או שוכב כל הזמן, ולא סוחבים קניה קלה על ידית העגלה, התיק אף פעם לא עמוס, ותמיד מסיע הורה או בוגר - לא רע בכלל.

את כל הנ"ל הסבירו והדגימו לי בחנות עגלות, ככשאלתי למה הם לא מציעים לי אותה (וקימת להם, גם בתצוגה גם במלאי.)

יהודיתו

משתמש מקצוען
בעקבות הדיון פה הסתכלתי היום בחדר מדרגות
אין לי שום מושג באיכות, קשה לקפל, קל לסחוב....
רק ראיתי שהיו עגלות יו יו ממש דהויות כאילו עברו עליהן 10 שנים ויותר.
בכ"א כל הבוגבו שראיתי היו נראות במצב הרבה יותר טוב.
אולי בדיוק היו יו ישנות והבוגבו חדשות-אולי
אבל כדאי לשים לב גם לזה.
טוב כי יויו יצא לפני המון שנים
ובטרפליי זה דגם חדש

בלי קשר, לאחותי יש יויו ומאוד מרוצה
ממש היום באוטובוס ראיתי ילד בעגלה שהעגלה התהפכה כי הוא התכופף לצד - וזה היה בטרפליי..
למרות שהבטרפליי נראית יותר יציבה , מעניין..

שתיהם עגלות מצוינות, אני חושבת שהקיפול של היויו יותר קשה מהקיפול של הבטרפליי.

אגב , הבטרפליי נשכבת 180 מעלות?

MP3+

משתמש פעיל
טוב כי יויו יצא לפני המון שנים
ובטרפליי זה דגם חדש

בלי קשר, לאחותי יש יויו ומאוד מרוצה
ממש היום באוטובוס ראיתי ילד בעגלה שהעגלה התהפכה כי הוא התכופף לצד - וזה היה בטרפליי..
למרות שהבטרפליי נראית יותר יציבה , מעניין..

שתיהם עגלות מצוינות, אני חושבת שהקיפול של היויו יותר קשה מהקיפול של הבטרפליי.

אגב , הבטרפליי נשכבת 180 מעלות?
התכוונתי לעגלות בוגבו בכללי ולא לדגם הספציפי הזה.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תכל'ס איפה הכי זול לקנות? בוגבו / יויו יש לי 2 גיסות שרוצות להתחדש אחת רוצה בוגבו אחת רוצה יויו עם אמבטיה
לא משנה אם זה בני ברק או בית שמש או נתיבות. תודה

אני חסידה בייבילנד בבני ברק גם מחירים הכי טובים וגם שירות שאין באף מקום אחר לדג' דאגו להחליף ידית של יויו הכל דרך המייל עד הבית הנה קישור לאתר שלהם
בהצלחה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
איפה הכי זול לקנות בטרפליי?

Malka Cohen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו קנינו גו׳לס
עגלה מהממת קלילה ויפה
כרגע משתמשים באמבטיה והטיולון שלה עושה רושם ממש טוב
מעניין אם יש כבר מישהי שניסתה
מבירור יש חנות שמוכרת אותה הכי בזול ואצלם גם קנינו.
לי יש אותה עבר 2 ילדים כבר - מושלמת.
קלה ונעימה, המזרון יוצא לכביסה שזה קריטי ומתכבס המון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה