צ.צ.

משתמש פעיל
יש כבר הרבה עם התרים הן בשלב א' והן בשלב ב'
בימים אלו יצאה לדרך קבוצה של חרדים שבונים יחד בטבריה המושבה שלב א וב'
(לא צאנז, מכיון שבצאנז עיקר ההנחה הינה לאלו שחברים בגמ"ח של קהילתם, וכן שהקבוצה מאוד מגזרית)
הם שמו לעצמם מטרה להיות תוך 3 שנים עם מפתחות בידים
אני הצטרפתי לקבוצה ובינתיים ממש נהנה
איזה קבוצה זה ואיזה חברת ניהול?

מצליחנית

משתמש חדש
אשמח לקבל מידע על הגרלה 1915.
זכיתי ב5.22 ועדיין לא קראו לי לבחירת דירה .
האם עדיף לי כבר לבטל את הזכייה ולהירשם להגרלה אחרת ?

shs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח לקבל מידע על הגרלה 1915.
זכיתי ב5.22 ועדיין לא קראו לי לבחירת דירה .
האם עדיף לי כבר לבטל את הזכייה ולהירשם להגרלה אחרת ?
בהגרלות חדשות, אם תזכו, תצטרכו לחכות כמה שנים נוספות..

נערך לאחרונה ב:

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
ראיתי את המודעה שבוע שעבר בבית הכנסת שלי (ברסלב קרית ספר) וממש רקדתי משמחה. שנים! שנים חיפשתי את הבנאדם הנכון שייכנס לזה, אמנם חשין הצעיר פתח בית כנסת וכל הכבוד לו אבל חיכינו לאברך שיבוא וישווק שם. כל הכבוד תחזקנה ידיך, ואל תחשוש מפני המלעיגים עליך, ככה צחקו גם על סבא שלך כשהקים את ברסלב של אחרי השואה, ובזכות השיגעון שלו כולנו כאן. חזק ואמץ הנני לשירותך.

ראיתי את המודעה שבוע שעבר בבית הכנסת שלי (ברסלב קרית ספר) וממש רקדתי משמחה. שנים! שנים חיפשתי את הבנאדם הנכון שייכנס לזה, אמנם חשין הצעיר פתח בית כנסת וכל הכבוד לו אבל חיכינו לאברך שיבוא וישווק שם. כל הכבוד תחזקנה ידיך, ואל תחשוש מפני המלעיגים עליך, ככה צחקו גם על סבא שלך כשהקים את ברסלב של אחרי השואה, ובזכות השיגעון שלו כולנו כאן. חזק ואמץ הנני לשירותך.
@עו"ד נתן רוזנבלט יישר כח על דברי החיזוק, כה לחי!
נציין שקהילת ברסלב טבריה עילית בשכונת נוף כנרת פוריה (וכמו"כ בכל שכונות טבריה עילית) היא כבר עובדה מוגמרת וקיימת בשטח, ובס"ד אנחנו בתנופת התפתחות משמעותית.
לתועלת חסידי ברסלב שמתעניינים בדיור במחיר שפוי נציין בהזדמנות זו שניתן עדיין להרשם לפרויקט החדש בטלפון: 048485409 או באמצעות נדרים פלוס: https://nedar.im/F2765
הדירות הטובות נחטפות מייד והחכם עיניו בראשו...

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני חדש באשכול

דרוש לי מידע דחוף!
כמה דירות הולכים להיבנות ב3 שנים הקרובות לציבור החרדי בפרויקטים חדשים בטבריה?
כאלה שיהיו חרדים בוודאות!

מקצועיות

משתמש פעיל
מישהו יודע מה המחירים בטבריה של הפרויקט החדש של ברסלב?
והאם זה צמוד למדד?

1721900455189.png

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מחירים רגילים של נוף פוריה
1.100.000 ל3 חדרים

גיטנ'ס

משתמש חדש
ע"מ לעודד יציאה לרחבי הארץ
צריך
להנגיש מידע
לנפץ מיתוסים
לשנות תפיסות
ברצוני להקים אתר
פריפריה
בו יועלו פרטים
על כל הערים הרלוונטיות
מחירים לשכירות וקנייה
מס' של מתווכים
תמונות ומפה
קהילות
מוסדות ועסקים
קווים וזמני תח"צ
מרחק מהמרכז
אין לי תקציב
וכל מי שרוצה ליטול חלק ביוזמה
שאולי גם תוכל להכניס בהמשך מפרסומת ....
מוזמן

ייד

משתמש מקצוען
ע"מ לעודד יציאה לרחבי הארץ
צריך
להנגיש מידע
לנפץ מיתוסים
לשנות תפיסות
ברצוני להקים אתר
פריפריה
בו יועלו פרטים
על כל הערים הרלוונטיות
מחירים לשכירות וקנייה
מס' של מתווכים
תמונות ומפה
קהילות
מוסדות ועסקים
קווים וזמני תח"צ
מרחק מהמרכז
אין לי תקציב
וכל מי שרוצה ליטול חלק ביוזמה
שאולי גם תוכל להכניס בהמשך מפרסומת ....
מוזמן
לא יעזור לנפץ מיתוסים כי רובם נכונים...
אין הרבה שכונות חרדיות בפריפריה,
ומי שמחפש ימצא אותם בקלות,
כל השאר זה באמת קהילות קטנטנות שמתאימות למי שמשמש במשרה תורנית או עוסק בקירוב רחוקים ולא מתאים למשפחה חרדית נורמלית,
אם רוצים להקים משהו חדש במקום עם פוטציאל התחרדות אמיתי צריך בשביל זה המון משאבים והמון המון כסף, וגם כונות טהורות שזה מצרך נדיר במחוזותינו,
הדבר כמעט ולא הצליח בשום מקום ולכן לפרסם לציבור על קהילות קטנות בערים מרוחקות תוך גניבת הדעת כביכול אוטוטו זו תהיה שכונה חרדית או שכונה מעורבת ״שוה״ זה לא פחות חמור ממכירת דירות ב״פסגות דורות עילית החדשה״...

נערך לאחרונה ב:

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לא יעזור לנפץ מיתוסים כי רובם נכונים...
צריך להשאיר את המיתוסים במקומם ולפתח את מטרופולינים חדשים (תחבורה- גשרים, ורכבלים...)
צריך לפתוח אולמות אירועים לחתונות בכל אותם חורים (ובזול, כדי לשכנע אנשים להעתיק אירועים למרחקים)

ייד

משתמש מקצוען
צריך להשאיר את המיתוסים במקומם ולפתח את מטרופולינים חדשים (תחבורה- גשרים, ורכבלים...)
צריך לפתוח אולמות אירועים לחתונות בכל אותם חורים (ובזול, כדי לשכנע אנשים להעתיק אירועים למרחקים)
בחורים החרדיים,
לא בחורים שאין להם סיכוי להתחרד...

אגב, חסר בתחבורה, גשרים ורכבלים לא הפריעו לחרדים לנהור לרכסים, הר יונה, צפת וכדו׳
חסר בסביבה חרדית שמורה ואיכותית כן מנע הגירה חרדית לערים הרבה יותר קרובות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה