מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ערב טוב לכולם האם יש כאן בקבוצה מישהו מפרויקט אופק שלי בנווה שמיר בבנין 312 א דירה 19
וכן אני מחפש את הבעלים של החניה מספר 153 החניה שלך היא יושבת לי בדיוק בכניסה של המחסן אם אפשר להחליף חניות
תודה רבה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה עם אלי יוחנן 996 ברחוב קליין? האם התקדם שם משהו?
כבר עברו 4.5 שנה מההגרלה, ולא נראה שיש שום תזוזה בשטח.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
בשטח, כלום ושום דבר.
בפרוייקט ממול, 989, הניחו מנוף לפני כחודש , אבל הוא שוכב ועדיין לא הקימו אותו.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בשטח, כלום ושום דבר.
בפרוייקט ממול, 989, הניחו מנוף לפני כחודש , אבל הוא שוכב ועדיין לא הקימו אותו.
זו חוצפה שאין כדוגמתה. לא יעלה על הדעת שאנשים צריכים להמתין כל כך הרבה שנים לדירה שהם זכו בה. צריך לארגן שם איזושהי תביעה ייצוגית נגדו.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
זו חוצפה שאין כדוגמתה. לא יעלה על הדעת שאנשים צריכים להמתין כל כך הרבה שנים לדירה שהם זכו בה. צריך לארגן שם איזושהי תביעה ייצוגית נגדו.
זכור לי שראיתי שאחד הזוכים כבר יצר קשר עם משרד השיכון וקיבל תשובות על תחילת עבודות בקרוב.
נראה לי שזה היה כאן באשכול. אין לי כח לחטט.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זכור לי שראיתי שאחד הזוכים כבר יצר קשר עם משרד השיכון וקיבל תשובות על תחילת עבודות בקרוב.
נראה לי שזה היה כאן באשכול. אין לי כח לחטט.
מצאתי את זה מלפני 3 שנים!

חיים1995

משתמש רשום​

שלחתי לאלי יוחנן מייל מה קורה עם הגרלה 996 וזה מה שענה לי:

שלום רב, אנו עובדים במרץ על קידום תכנון ואישור הפרויקט מול כל הגורמים הרלוונטיים, אנו מקווים כי בעוד כ 6 חודשים יתקבלו האישורים.
ברגע שתהיה התקדמות נשמח לעדכן את כלל הזוכים בהגרלה
בברכה,
צוות הפרויקט
051-5771157
ימים א-ה

קבצים מצורפים

• 1687363910358.gif
    1687363910358.gif
    42 ביטים · צפיות: 33

avi11

משתמש פעיל

חיים1995

משתמש רשום​

שלום רב, אנו עובדים במרץ על קידום תכנון ואישור הפרויקט מול כל הגורמים הרלוונטיים, אנו מקווים כי בעוד כ 6 חודשים יתקבלו האישורים.
בברכה,
צוות הפרויקט
051-5771157
ימים א-ה
לכולם ברור שאם הם היו מסתפקים בתוכנית המקורית שלהם הם ממזמן היו יכולים להתחיל לבנות והכל כאן עניין של מיצוי רווח ומקווים לקבל תוספות לשוק החופשי

LibbyP

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תקוע יחד עם הגרלה 989.
יש קבוצת מייל לזוכי הגרלות 989 ו 996:
netanel5779 בגימייל

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לכולם ברור שאם הם היו מסתפקים בתוכנית המקורית שלהם הם ממזמן היו יכולים להתחיל לבנות והכל כאן עניין של מיצוי רווח ומקווים לקבל תוספות לשוק החופשי
ברור לגמרי. אין לי שום נגיעות בנושא, אבל חבל שהציבור לא מעניש אותו על כך (וגם על הצפיפות המטורפת של שאר הפרוייקט שלו).

האברך ממיר

משתמש מקצוען

חיים1995

משתמש רשום​

בברכה,
צוות הפרויקט
051-5771157
ימים א-ה
זכור לי הודעה מלפני מס' חודשים, כאשר מישהו התעורר בעניין, ופרסם בכמה עיתונים.
יתכן שעיתון חדש פנה למשרד השיכון.
זה אמור להיות כאן באשכול, הודעה של לפני מס' חודשים.

האברך ממיר

משתמש מקצוען

חיים1995

משתמש רשום​

בברכה,
צוות הפרויקט
051-5771157
ימים א-ה
טוב. בינתיים זה מה שמצאתי כאן באשכול, מעבר לשאלות מה קורה.
אנו מתארגנים להגיש תלונה למבקר המדינה ומשרד השיכון ולשאר הנוגעים בדבר לגבי הפרויקטים של אלי יוחנן בבית שמש - הגרלות 989 996 שממתינים למעלה מ4 שנים כדי שהקבלן הנחמד יסכים לתוכנית של הועדה העירונית ויתחיל לבנות במקום להתעקש להוסיף 3 קומות מעבר לאישורים.
אשמח שכל מי שזכה ישלח לי הודעה למייל tyy95507 שטרודל gmail.com כדי שנוכל להזיז ענינים, ובפרט בעת הזאת שיש לנו אוזן קשבת במשרד השיכון ובוועדה לפניות הציבור וכו'.
אם אתם מכירים מישהו שזכה בפרויקטים אלו אשמח אם תפנו אותו למייל הנל.

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מצורף הדו"ח שאני קבלתי.
אתה יכול לראות את כמות הבדיקות.
אתה גם יכול לשים לב שכמעט את כל הדברים אפשר לראות לבד אם הם תוקנו. חוץ מרטיבות אפשר לראות כמעט הכל.
אולי שיפועים קטנים מאוד אי אפשר לראות לבד אם הם תוקנו.
אבל הקבלן לא יתקן אלא אם תדרוש בתוקף.
בכל מקרה, אם כבר מסרו לך מפתחות הקבלן יכול להתנער מאחריות. אני עשיתי את זה ביחד עם המסירה הראשונית.
ממליצה לך למחוק את זה מהר.
גם אם הוספת ריבועים לבנים על הפרטים, ניתן למוצאם בקלות.

ממליצה לך למחוק את זה מהר.
גם אם הוספת ריבועים לבנים על הפרטים, ניתן למוצאם בקלות.
דווקא ניסיתי למצוא את הפרטים
ולא הצלחתי ....
(לא עניין אותי מי זה כבוד האברך ממיר , אלא פשוט סיקרן אותי על איזה קבלן נכתב הדו"ח הזה )

commit

אני לא מבין מה כזה מפחיד שמישהו יהיה חפרן וימצא את הפרטים ... ?

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אין לי מה להסתיר.
מי שרוצה להיות יאכנע, שיסתכל.
אגב, אין לי אפשרות למחוק כבר.
לא אחזתי שזה כבר ישן. אולי אפשר לבקש מההנהלה.
דווקא ניסיתי למצוא את הפרטים
ולא הצלחתי ....
(לא עניין אותי מי זה כבוד האברך ממיר , אלא פשוט סיקרן אותי על איזה קבלן נכתב הדו"ח הזה )

commit

אני לא מבין מה כזה מפחיד שמישהו יהיה חפרן וימצא את הפרטים ... ?
אם לא מפחיד, אז בסדר.
אבל אם כן למה הוא הסתיר אותם?:unsure:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה