מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

windows 7

משתמש חדש
בשעה טובה ומוצלחת קבלנו את המפתחות לדירה שלנו בנמדר.
כמעט חמש שנים עברו מהזכיה!

גם אני ניהלתי עם בניה דו שיח ארוך בעניין.
הוא הסביר שמכיוון שמדובר במערכות משותפות לכל חמשת הבניינים, צריכים כל חמשת הבניינים להתקשר עם חברת אחזקה אחת. ולדבריו, בלי חברת אחזקה שתנהל את המערכות, חברת הבניה יכולה להתנער מאחריות במקרים של תקלות.
לטענתי, מדוע אותה חברת אחזקה שמטפלת במשאבות המים והמסתעף, צריכה לטפל גם בכל ענייני ועד הבית, כדוגמת ניקיון, תחזוקה שוטפת, וכדו', וכן מדוע נקבע סכום כזה גבוה לועד הבית, הוא השיב במלל ארוך מאוד, וטען כל הזמן שנוכל לשנות את חברת הניהול, וכן שהתשלום החודשי יקבע בסופו של דבר ע"פ עלות ההוצאות בפועל בתוספת 30 ש"ח חודשיים כדמי ניהול.
אבל לאחר שעיינתי היטב בפרוספקט של חברת פלטרין, הבנתי את העוקץ.
חברת פלטרין היא לא יותר מחברת ניהול סטנדרטית, שמטפלת בגביה, ניקיון והמסתעף.
ואילו לעניין אחזקת המערכות, חברת פלטרין התקשרה עם...
עמיאור ניהול מערכות
כל קשר בין החברה למיודענו מנהל הפרוייקט מר בניה עמיאור הוא מקרי בהחלט...
כמה כסף הם רוצים כל חודש ?
והאם הם מתחייבים למחיר שלא יעלו אותו ?

דף היומי יצחק

משתמש חדש
בשעה טובה ומוצלחת קבלנו את המפתחות לדירה שלנו בנמדר.
כמעט חמש שנים עברו מהזכיה!

גם אני ניהלתי עם בניה דו שיח ארוך בעניין.
הוא הסביר שמכיוון שמדובר במערכות משותפות לכל חמשת הבניינים, צריכים כל חמשת הבניינים להתקשר עם חברת אחזקה אחת. ולדבריו, בלי חברת אחזקה שתנהל את המערכות, חברת הבניה יכולה להתנער מאחריות במקרים של תקלות.
לטענתי, מדוע אותה חברת אחזקה שמטפלת במשאבות המים והמסתעף, צריכה לטפל גם בכל ענייני ועד הבית, כדוגמת ניקיון, תחזוקה שוטפת, וכדו', וכן מדוע נקבע סכום כזה גבוה לועד הבית, הוא השיב במלל ארוך מאוד, וטען כל הזמן שנוכל לשנות את חברת הניהול, וכן שהתשלום החודשי יקבע בסופו של דבר ע"פ עלות ההוצאות בפועל בתוספת 30 ש"ח חודשיים כדמי ניהול.
אבל לאחר שעיינתי היטב בפרוספקט של חברת פלטרין, הבנתי את העוקץ.
חברת פלטרין היא לא יותר מחברת ניהול סטנדרטית, שמטפלת בגביה, ניקיון והמסתעף.
ואילו לעניין אחזקת המערכות, חברת פלטרין התקשרה עם...
עמיאור ניהול מערכות
כל קשר בין החברה למיודענו מנהל הפרוייקט מר בניה עמיאור הוא מקרי בהחלט...
מהיכן אתה יודע את הקשר בין פלטרין לעמיאור ניהול מערכות? ממה שכתוב בלינק https://palterin.co.il/ לא מצאתי איזכור.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
@ברוס לא דיברתי איתך מעולם ואין לי טלפון שלך אשמח לפרטים של אינסטולטור וכן של נקודות חשמל ואני צריכה גם להזיז בכמה סנטימטרים את הנקודת גז.
אשמח אם תוכל להשאיר פה פרטים של אנשי מקצוע זולים ואמינים לטובת הכלל
תודה רבה

goaty

משתמש פעיל
@האברך ממיר @קומפיילרית מה יותר לגיטימי מלתת לחברה שניהלה את פרוייקט הבניה את האחריות על ניהול ותחזוקת המערכות? למה זה בעייתי כל כך? זה חוסך גילגול כדור מאחד לשני.
אני מפספס משהו?

Bin26

משתמש פעיל
@האברך ממיר @קומפיילרית מה יותר לגיטימי מלתת לחברה שניהלה את פרוייקט הבניה את האחריות על ניהול ותחזוקת המערכות? למה זה בעייתי כל כך? זה חוסך גילגול כדור מאחד לשני.
אני מפספס משהו?
זה בעייתי מאוד להציג את זה כאילו חייבים דוקא חברת ניהול ספציפית ובעצם לשבות את הדיירים המסכנים שרק רוצים לקבל מפתח עם אותה חברה, בפרט אם זה נובע מאינטרסים (ולא בהכרח רק כלכליים למי ששמע על ההתנהלות בפרויקט שם)

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מה יותר לגיטימי מלתת לחברה שניהלה את פרוייקט הבניה את האחריות על ניהול ותחזוקת המערכות? למה זה בעייתי כל כך?
לגיטימי ביותר.
כל עוד ויש גילוי נאות.
כל עוד לא כורכים זאת עם חברת ניהול שאיננה קשורה לאחזקת מערכות.
אממה. שלהציג את עצמו בתור חברת אחזקת מערכות הוא לא מעוניין. ולכן הוא מציג חבילה כוללת, של תחזוקת הבניין יחד עם אחזקת מערכות.
כמובן שנשמח מאוד אם הוא יטפל במערכות, אבל למה להציג לרוכשים את כלל תחזוקת הבניין כמשהו הכרחי שינוהל ע"י חברה. למה לא להשאיר זאת לבחירת הדיירים?

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מהיכן אתה יודע את הקשר בין פלטרין לעמיאור ניהול מערכות? ממה שכתוב בלינק https://palterin.co.il/ לא מצאתי איזכור.
תעיין בפרוספקט של חברת פלטרין שקבלת בזמן המסירה, בעמוד הימני.
מסתבר מאוד שחברת פלטרין אינה מתקשרת באופן כללי עם עמיאור, ורק בפרוייקט הנוכחי, זה משהו שחברת עמיאור יזמה, כדי לכלול את אחזקת המערכות יחד עם חברת תחזוקה.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לרוכשי נמדר:
מתגבשת קבוצה לביצוע תיקוני ושינויי אינסטלציה, באופן פרטי, ע"י הקבלן שבנה בפרוייקט.
כקבוצה, וכן דרך קבלן שמכיר היטב את הפרוייקט, ויש לו פועלים בשטח, נוכל להשיג מחיר זול יותר.
לפרטים: 0527629667.
יובהר, כי הטלפון איננו שלי, אלא של רוכש בפרוייקט שלא יוצא לו לבקר בפורום.

hishtadlut

משתמש פעיל
לי הם אמרו שלא , מותר וזה לא גורע מטעם הקבלן לבצע שינוי פנים בדירה , אלא רק קידוחים ושינוים בקירות החיצונים כגון מי שיניח מזגן בחוץ וכדו'.
תבררו לפני שאתם עושים שינויים
אני יודע מקבלן אחר שכל התעסקות עם מערכת מורידה ממנה את האחריות

avi11

משתמש פעיל
לי הם אמרו שלא , מותר וזה לא גורע מטעם הקבלן לבצע שינוי פנים בדירה , אלא רק קידוחים ושינוים בקירות החיצונים כגון מי שיניח מזגן בחוץ וכדו'.
בתור עונש? מה הקשר בין מזגן בחוץ לאחריות?

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
תמונה מעודכנת מסוהו על הפארק(שלחו במייל)

קבצים מצורפים

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 967.8 · צפיות: 58

avi11

משתמש פעיל
אני אמנם לא מומחה אבל לדעתי טענה של קבלן של הורדת אחריות על דלתות כי התקינו מזגן על החזית או הורדת אחריות על אינסטלציה כי נגעו בלוח חשמל לא תתקבל בשום בית משפט.

אז נכון שאם נגעת באינסטלציה אפילו שלדעתך זה לא גרם שום נזק אם יש סיכוי או קשר קלוש הקבלן יטען על חוסר אחריות.

Bin26

משתמש פעיל
אני אמנם לא מומחה אבל לדעתי טענה של קבלן של הורדת אחריות על דלתות כי התקינו מזגן על החזית או הורדת אחריות על אינסטלציה כי נגעו בלוח חשמל לא תתקבל בשום בית משפט.

אז נכון שאם נגעת באינסטלציה אפילו שלדעתך זה לא גרם שום נזק אם יש סיכוי או קשר קלוש הקבלן יטען על חוסר אחריות.
ממש כך אין לקבלן שום סמכות לאסור מזגנים הבנין לא שייך לו (למרות שהוא מחתים על איסור כזה) ואין בזה שום קשר לנזק לדלתות מה שכן האנשים כאן בשכונה לחלקם זה מאוד חשוב ולכן אי אפשר להוציא כאן מזגן בלי לקבל קנסות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה