חנות בדים בגאולה

פנינה פרל

משתמש צעיר
שלום
שמעתי שיש בגאולה באזור רחוב עזר ליולדת חנות בדים ענקית מרווחת וזולה!
אם מישהיא מכירה ותוכל לומר לי מה שם החנות, כתובת מדויקת, טלפון או שעות פתיחה אשמח מאד!!

תודה!!

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בית הבד? ברח עזר ליולדות, הוא רחוב פצפון אין איפה להתבלבל, החנות בצד שמאל

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בית הבד
עזר יולדות 3
פתוח מ10:00 עד 20:00

D

Deleted 66182

אורח
שימי לב לא מקבלים אשראי.

פנינה פרל

משתמש צעיר
תודה לכל המגיבות!
רק לפי מה שאמרו לי שיש חנות אחת "נחמדה" בשם בית הבד, אבל לא לזה התכוונתי,
יש חנות נוספת באזור אולי בכניסה לאחת הסמטאות, מישהיא מכירה?
אמרו לי שהמחירים שם ממש ממש זולים ממוצע משהו כמו 24 ש"ח למטר, והכל שם מרווח מאד ומסודר,

אשמח לשמוע

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ברחות פאת השולחן 10 יש את גוד בד
לא יודעת איך המחירים שם

Cבלה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופצת על האשכול.
מחפשת לקנות בדים לוילון לסלון, איפה אני משיגה את זה?

ששונית

משתמש מקצוען
ברחוב אביתר הכהן ליד בר אילן יש חנות בדים בשם משי פראי עם בדים מדהימים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה