התייעצות חישוב חופשת לידה לפי השנה עבורה התקבלה

טראכט גוט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום רב
ילדתי ב2022, ואחרי שהגשתי את השומה לשנת 2022 הוסיפו לי עוד חלק מהחופשת לידה, ובפועל קיבלתי אותם ב2023.
השאלה שלי אם אני יכולה לחשב את זה כהכנסה משנת 2022 שעבורה קיבלתי את זה, ולא משנת 2023 שבפועל קיבלתי את זה.

A052

משתמש סופר מקצוען
כמובן שלא.
זה מחושב לפי מתי שקבלתם את זה.

בתיה ויג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שלום רב
ילדתי ב2022, ואחרי שהגשתי את השומה לשנת 2022 הוסיפו לי עוד חלק מהחופשת לידה, ובפועל קיבלתי אותם ב2023.
השאלה שלי אם אני יכולה לחשב את זה כהכנסה משנת 2022 שעבורה קיבלתי את זה, ולא משנת 2023 שבפועל קיבלתי את זה.
כן, אפשרי
קוראים לזה פריסת דמי לידה
את מסמנת v באפשרות הזו
ומפצלת ידנית את דמי הלידה לפי ימים בין השנים
אם כל חופשת הלידה שלך היתה ב2022, אז את כל הסכום רושמת ב2022
בגלל שהגשת כבר דוח 2022, תצטרכי לעשות תיקון שומה

יוני החכם

משתמש צעיר
אפשרי - על פי חוק כל הכנסה שמתפרסת וצומחת בגלל זמן מתמשך כמו מענקי פרישה וכד' מותר בפריסה על פי החוקים לאותו סעיף,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה