דרוש מידע חישוב דמי לידה למי שילדה ב-31 לחודש

החיים קלים

משתמש מקצוען
זה לא נראה לי הפרשים. הפרשים זה דברים שמשולמים פעם אחת עבור כמה חודשים או כל השנה כמו הבראה, ביגוד וכו'.
לא נכון.
הם מציינים במפורש:
או- סכום ששולם עבור חודשי הבסיס לחישוב הגמלה,
או סכום ח''פ העולה על גובה של.....

EMF

משתמש חדש
היי,
גם אני ילדתי ב31, והם כמובן לא התייחסו לחודש דצמבר, גם כששלחתי בקשה באתר.
אני רוצה ללכת לביטוח לאומי לבקש, אבל קודם מעניין
לדעת האם את הצלחת לקבל את החודש?
תודה

לשמחתי לאחר יותר משנה של טרטורים - הסכימו לחשב לי גם את החודש של הלידה לחישוב דמי הלידה
אבל לי אישרו בהתחלה בטלפון שיחשבו גם את החודש של הלידה (ילדתי ב-31 לחודש)
ואחר כך הפקיד של מחלקת אמהות לא הסכים להתייחס לזה (המענה הטלפוני זה חברה חיצונית)
ולאחר הרבה מאד פניות לביטוח לאומי וכן העזרות בלשכתו של הרב גולדנטל מדגל התורה קיבלתי את הפרשי הסכומים שנה אחרי הלידה...

(אם עדיין לא הצהרת בכלל על חופשת הלידה וילדת ב31 לחודש אולי אפשרי לדווח על מחלה בשעות שלפני הלידה ולהתחיל את חופשת הלידה מהיום שאחרי)

בהצלחה!

ציפי121

משתמש פעיל
אוקי,
אני רואה שזה סרט לא קצר. אבל בכול אופן זה שווה לי.
אני כבר הצהרתי על חופשת לידה. (וזה גם פחות רלוונטי, כי ילדתי ב7:30 בבוקר.) (תוך כדי החלפת המשמרות...)

ולכן כנראה, ביטוח לאומי עושה לי בעיות. כי הם רוצים שהמוסד יצהיר שהיום האחרון שעבדתי היה ה31. ואין לי אפשרות כזו....אשמח אם תעני לי (אפילו בפרטי) היכן את גרה. אני יודעת שזה משתנה מעיר לעיר היחס שלהם...

ציפי121

משתמש פעיל
פיג,
זה משנה מתי דיווחו להם על הפסקת עבודה, ב30 או ב31.
אני כאמור ילדתי בבוקר מוקדם, כך שבעבודתי הם לא יכולים לכתוב 31.
ולכן אני תקועה איתם....

השאלה שלי נראה לי צריכה להיות כזו, לאור הנתונים שקבתי:
האם יש משהיא שבתביעה שעבודתה הביאה לה, כתבו שסיימה לעבוד ב30 (כולל). וביטוח לאומי התייחס לחודש הנ"ל.

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מבינה כי מי שילדה ב 20 לחודש לדוגמה - והרוויחה החודש זה יותר משאר החודשים, אין לה סיכוי לדרוש שיחשבו את החודש הזה - על אף שזה החודש שהכי שווה ומרוויח עבורה?!

שרית דודו

משתמש חדש
שלום,
פתחתי עסק עצמאי בחודש 25/04 והלידה ב-7/01/24, עבדתי כמה ימים עד הלידה בחודש ינואר.
ז"א שחודש ינואר הינו החודש העשירי מאז פתיחת העסק,
האם חודש זה נכנס לחישוב תקופת הכשרה שאהיה זכאית לסכום המלא של דמי לידה (105 ימים) או פספסתי קצת ואני זכאית רק ל 56 ימים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה