WordPress חיפוש סניפים ותצוגה לפי הסניף הקרוב אליך..איך עושים?

TWIN-A

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי לקוח שמעוניין בעמוד סניפים עם אפשרות חיפוש שמראה לו את הסניף הקרוב אליו,
ז"א במידה ואין סניף בעיר הספיציפית שאותה חיפש , זה מראה את הסניפים שקרובים לאותה עיר...

יש לי ג'ט..

תודה רבה!

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
במידה ואין סניף בעיר הספיציפית שאותה חיפש , זה מראה את הסניפים שקרובים לאותה עיר...
נדמה לי שהחווית משתמש נפגמת בצורה הזאת,
תארי לעצמך שמישהו מחפש סניף בעיר נתניה ופתאום יוצא לו בחיפוש הרצליה, הוא ינטוש במיידי!
אפשר בתוצאות חיפוש כשהחיפוש ריק לכתוב משהו בסגנון, "מה שחיפשת לא קיים בסניף הזה נסה בעיר שקרובה אליך"

TWIN-A

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נדמה לי שהחווית משתמש נפגמת בצורה הזאת,
תארי לעצמך שמישהו מחפש סניף בעיר נתניה ופתאום יוצא לו בחיפוש הרצליה, הוא ינטוש במיידי!
אפשר בתוצאות חיפוש כשהחיפוש ריק לכתוב משהו בסגנון, "מה שחיפשת לא קיים בסניף הזה נסה בעיר שקרובה אליך"
אם יהיה אפשר שבתוצאות החיפוש יהיה כתוב:
"לא נמצא סניף בעיר המבוקשת"
אולי יעניין אותך סניפים בערים הסמוכות:
ואת תופיע רשימת הסניפים בערים הסמוכות..

שמואל_לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יש לי לקוח שמעוניין בעמוד סניפים עם אפשרות חיפוש שמראה לו את הסניף הקרוב אליו,
ז"א במידה ואין סניף בעיר הספיציפית שאותה חיפש , זה מראה את הסניפים שקרובים לאותה עיר...

יש לי ג'ט..

תודה רבה!

אולי יעניין ?
אני עשיתי ככה,

רויאל - סניפים
ציוד משרדי - סניפים
נועה - סניפים

נערך לאחרונה ב:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה