חיפוי חיפוי קיר - איזה ומה?

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הבריק לי הרעיון להתייעץ כאן
מקוה שלא תאכזבו :

יש לי כמה פינות שדורשות תשומת לב דחופה
(דירה חדשה אבל בשכירות כך שלא רוצה להשקיע מידי הרבה כסף)

להלן הנתונים:
הסלון הוא חלל כפול בגובהו
אבל שטחו קטן למדי (לצרכים שלנו)
דבר ראשון נזעקתי להסתיר לפחות חלק מהסלון שגלוי במלואו לכל דופק בדלת
(מצב בלתי אפשרי מבחינתינו -ישנים די הרבה על הספה וגם בשולחן רוצים פרטיות)
בגלל חיפזון (ערב פסח) הזמנתי אצל נגר קודם כל ארון בכניסה לבית -שהיה חשוב לי בפני עצמו ,וגם כמובן במטרה להסתיר את הסלון
במחשבה שלי רציתי שהארון יתמזג עם הקיר ולא יהיה משהו בולט בפני עצמו לכן הלכתי על הכי חלק.....
בדיעבד זה נראה ממש לא טוב בעין , בגלל החלל הכפול הארון נראה כאילו תקעתי איזה דיקט או משהו
ולא די בזאת אלא שהוא כמעט ולא מסתיר את הסלון.(פחדתי לעשות משהו רחב יותר שלא יחסום לי את הכניסה לבית)
בהמשך גם הבנתי סופית שאין לי שום אפשרות למקם ארון ספרים ,אפילו לא עמודון מינימלי (רק אם נוותר על הספה-(לא אופציה)
והצורך באיזשהו משהו מדפי ספרים לשימוש יומיומי (סידורים וכו') (מלכתחילה התוכנית ככה באויר היתה לעשות את אחד החדרים לחדר ספרים עם אופציה לאורחים - כרגע לא הכי מסתדר - עד שאוכל לוותר על אחד הארונות )
נשאר שחייבים להמשיך את הארון מעילים בכניסה ולהוסיף עוד איזה 60 ס"מ שבצד של הסלון יהיו מדפים ובצד הכניסה משהו מעוצב (חיפוי כלשהו) השאלה עכשיו היא מה האפשרויות שיש לי לשדרג את כל הכניסה לפי הנתונים שכתבתי לעיל (מצורפת תמונה)
מישהי הציעה לי לחפות את הקיר השמאלי בכניסה ואת היחידת ארון שאוסיף ואז למזג משהו את הארון שקיים עם שילוב כלשהו מהחיפוי (לדוג' סרגלים פולימרים) - האמת שזה קצת יקר מידי , אולי כדאי טפט שמדמה את הסרגלים? אשמח מאד מאד לרעיונות .

מקום בעיתי נוסף הוא המדרגות
הקירות בשטח הזה חוטפים ליכלוך -זוועה
הייתי רוצה לחפות גם שם
ולקבל גם קצת אוירה חמימה יותר לכל השטח הקר הזה (החלל כפול)
IMG_5774.JPG
IMG_5773.JPG
IMG_5771.JPG

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לא להחליף את המיקום של השולחן והספה?
הארון כמו שהוא עכשיו אהמ.. באמת קצת תקוע

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מקפיצה
ממש מחכה לעצות

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יועל אם תעלי שרטוט של השטח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה