עזרה חיסון לתינוק כפול בטעות ( לא של קורנה !!! )

עוזר לציבור

משתמש רשום
הלכנו לטיפת חלב בכדי לתת לילד חיסון של גיל שנה ( אני לא זוכר את שמו של החיסון)
ובסוף מה שקרה האחות נתנה בטעות את החיסון שהוא כבר קיבל בעבר והוא היה אמור לקבל את החיסון של גיל השנה ( עכשיו החיסון שהוא קיבל כפול זה חיסון שנותנים אותו באירופה מנה כפולה בדיוק כמו שהיא עשתה אבל כאן בארץ נותינים אותו מנה אחת אבל אותי זה לא מעניין כי אני מעוניין לדעת כמה שפחות חיסונים )
בקיצור עכשיו השאלה שלי אם יש מקום לתביעה בעיניין זה או להפנות אותי לגורם כל שהו ?
יישר כוח

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי לדבר עם משרד הבריאות
ועם עסקן רפואי

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
קודם כל ללכת לרופא ילדים מומחה שיראה שהכל בסדר אצל הילד (בשביל הרוגע).
ובעניין התביעה - זו שאלה לרב. היא יכולה לאבד את המשרה שלה.

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קודם כל ללכת לרופא ילדים מומחה שיראה שהכל בסדר אצל הילד (בשביל הרוגע).
ובעניין התביעה - זו שאלה לרב. היא יכולה לאבד את המשרה שלה.
היא יכולה גם לגרום לאיבוד ילדים... סליחה שאני ככה מתבטאת, אך קרה לי שבטיפת חלב האחות רצתה לחסן

את בני, והמחשב לא "נתן" לה, האחות רצתה להתעלם מהמחשב, אבל אני בחושי האימהיים וכן לפי הידע שהיה לי
הבנתי שכבר קבל, חיסון שלא נותנים עוד פעם!

לא הסכמתי לה לחסן והזעקתי את האחות האחראית, ובאמת קבל חיסון אחר, האחות הזאת בסוף פוטרה
ע"י משרד הבריאות,

אז תחשבו קודם על הילדים ולא על האחות, חייהם קודמים! בעניין של סכנת נפשות.

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
הלכנו לטיפת חלב בכדי לתת לילד חיסון של גיל שנה ( אני לא זוכר את שמו של החיסון)
ובסוף מה שקרה האחות נתנה בטעות את החיסון שהוא כבר קיבל בעבר והוא היה אמור לקבל את החיסון של גיל השנה ( עכשיו החיסון שהוא קיבל כפול זה חיסון שנותנים אותו באירופה מנה כפולה בדיוק כמו שהיא עשתה אבל כאן בארץ נותינים אותו מנה אחת אבל אותי זה לא מעניין כי אני מעוניין לדעת כמה שפחות חיסונים )
בקיצור עכשיו השאלה שלי אם יש מקום לתביעה בעיניין זה או להפנות אותי לגורם כל שהו ?
יישר כוח
בטוח שזה לא חיסון שהוא היה אמור לקבל בגיל שנה מנה נוספת?
בגיל שנה מקבלים 4 חיסונים. שלושה מהם אלו חיסונים שהתינוק כבר קיבל וזו מנה שלישית או רביעית, ורק אחד הוא חדש.

קבצים מצורפים

• 1618911106985.png
    1618911106985.png
    KB 62 · צפיות: 38

tbh

משתמש מקצוען
אין מה לדאוג לזה מבחינה רפואית, דווקא פחות סיכונים מאשר לקבל חיסון שלא קיבל מעולם :)
לגבי תביעה ודאי שאפשר, רק תשאלו רב קודם כמובן.

מסוגלת

משתמש צעיר
היא יכולה גם לגרום לאיבוד ילדים... סליחה שאני ככה מתבטאת, אך קרה לי שבטיפת חלב האחות רצתה לחסן

את בני, והמחשב לא "נתן" לה, האחות רצתה להתעלם מהמחשב, אבל אני בחושי האימהיים וכן לפי הידע שהיה לי
הבנתי שכבר קבל, חיסון שלא נותנים עוד פעם!

לא הסכמתי לה לחסן והזעקתי את האחות האחראית, ובאמת קבל חיסון אחר, האחות הזאת בסוף פוטרה
ע"י משרד הבריאות,

אז תחשבו קודם על הילדים ולא על האחות, חייהם קודמים! בעניין של סכנת נפשות.
כל זה לא סותר שיש לקבל אישור מרב
יש הלכה והיא הקובעת ולא תמיד מה שאת חושבת שצריך לחשוב קודם זה מה שאומרת ההלכה.

ילילי

משתמש מקצוען
בגיל שנה מקבלים שלושה חיסונים.
שניים שכבר ניתנו ואחד חדש.
עשינו ממש עכשיו..

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כל זה לא סותר שיש לקבל אישור מרב
יש הלכה והיא הקובעת ולא תמיד מה שאת חושבת שצריך לחשוב קודם זה מה שאומרת ההלכה.
צריך לשאול רב, ומאמינה שזו תהייה תשובתו!

אגב האחות המדוברת שכתבתי עליה לא הייתה יהודיה כך שלא הייתה כאן את השאלה הזאת.
(וגם לא התלוננתי עליה מרוב בהלה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה