חידה חידות מכל הסוגים!!!

שוקולד קרמל

משתמש רשום
אפשר להעלות חידות שכבר אנשים מכירים לא חייבים להביא חידות שהמצאתם.
ניתן לעלות מכל סוגי החידות...
וכמובן לכל הגילאים.

במקום כהן

משתמש צעיר
יוצרי ai
4 סטודנטים למתמטיקה ישבו מול 4 קלפים הפוכים- שניים מהם שחורים ושניים מהם אדומים.
הם דנו מה הסיכוי שיוציאו בשליפה אחת שני קליפים מאותו הצבע
סטודנט א: הסיכוי הוא שני שליש, אופציה אחת: שני שחורים. אופציה שניה: שני אדומים. אופציה שלישית: אחד אדום ואחד שחור. כך שהסיכוי שיוציאו שני קלפים שלא באותו הצבע הוא רק שליש.
סטודנט ב: הסיכוי הוא 50:50, יש ארבע אופציות- שני שחורים, שני אדומים, שחור ואדום, שחור ואדום.
סטודנט ג: הסיכוי הוא שליש, לאחר שנשלף הקלף הראשון, הסיכוי שגם השני יהיה מאותו הצבע הוא 'שליש'
סטודנט ד: הסיכוי הוא רבע, הסיכוי שהקלף הראשון יצא כמו הקלף השני הוא 50% וכן הסיכוי שהקלף השני יצא כמו הראשון הוא 50% כך שהסיכוי ששניהם יהיו באותו הצבע הוא 25%-רבע.
מי צודק?
נמק\י תשובתך!
זה בהחלט שליש
כל קלף שייצא יישאר רק אחד כמוהו מתוך שלוש

במקום כהן

משתמש צעיר
יוצרי ai
בשבט אינדיאני עתיק היה נוהג להפסיק את הילודה בכל משפחה לאחר שנולדה להם בת, כך שאם נולדה הבת ראשונה לא היו לאחריה עוד ילדים, אך אם בן\בנים נולדו תחילה, הילודה הייתה נמשכת עד להגעת הבת המיוחלת.
איזה מין היה גדול יותר (כמותית) בשבט?
1. בנים
2. בנות
3. שוויון בין המינים

נמק\י תשובתך!
בנות
בהנחה שבסופו של דבר לכולם יהיו בנות
אז בנות יהיה כמספר המשפחות
בגל הילודה הראשון יהיה בנים כמספר חצי מהמשפחות וכל גל ילודה הבאה תביא עוד חצי ממה שנשאר
אם כל פעם מוסיפים חצי ממה שחסר אף פעם אי אפשר להגיע לשלם
לא למדתי חשבון אז תקנו אותי עם אני טועה

לילך חצי האי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

לילך חצי האי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
בנות
בהנחה שבסופו של דבר לכולם יהיו בנות
אז בנות יהיה כמספר המשפחות
בגל הילודה הראשון יהיה בנים כמספר חצי מהמשפחות וכל גל ילודה הבאה תביא עוד חצי ממה שנשאר
אם כל פעם מוסיפים חצי ממה שחסר אף פעם אי אפשר להגיע לשלם
לא למדתי חשבון אז תקנו אותי עם אני טועה
לא ברור איך הגעת למסקנה שכתבת אחרי הניתוח היפה שלך.
הכיוון טוב, עדיין חסר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה