חידה חידות מכל הסוגים!!!

שוקולד קרמל

משתמש רשום
אפשר להעלות חידות שכבר אנשים מכירים לא חייבים להביא חידות שהמצאתם.
ניתן לעלות מכל סוגי החידות...
וכמובן לכל הגילאים.

בת-מצווה

משתמש חדש
זה פשוט, הפעמון הוא לא שואל שאלות בכלל אבל הוא דורש תשובות יעני שייפתחו את הדלת של הבית!

חידות:
1 בשעון מחוגים תקין לחלוטין המחוג הקטן נימצא בי אחד לשתיים והמחוג הגדול על 12, מה השעה בשעון זה?
2 מתי אנחנו מבטלים את הספרה 2 ובכל זאת אנו חושבים על המספר 10?
3 אדם אלם ניכנס לחנות נעלים הוא הצליח לעביר מסר למוכר שהוא רוצה לקנות נעלים ואחריו ניכנס אדם עיוור איך הוא ביקש מהמוכר?
4 באיזה שפה אנשים מדברים בלי לומר שום מילה?
5 אדם ניכנס לחדר וראה מולו ארנב שאוכל גזר ושמפניה שאוכלת בננה וחתול שמכרסם עצמות , מי הכי חכם בחדר?
6 אוטובוס יצא מבני ברק לירושלים שעליו 45 נוסעים ירדו 5 בתחנה הראשונה, בתחנה השניה ירדו חצי, בתחנה השלישית ירדו 20 כמה נישארו עוד באוטובוס?
בהצלחה!
4. שפת הגוף
ונשאר את החידה הזאת שאף אחד לא פתר אותה והיא קלה ברמות
איזה סימן מסמנים בפרוג בשביל תודה?
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
ויש גם עוד חידה חדשה:
היה יום גשום וסוער מלא אנשים הלכו ברחוב (לא היה בניינים באזור)
ורק לאיש אחד היה מטריה
איך הגיוני שאף אחד לא נרטב?

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ויש גם עוד חידה חדשה:
היה יום גשום וסוער מלא אנשים הלכו ברחוב (לא היה בניינים באזור)
ורק לאיש אחד היה מטריה
איך הגיוני שאף אחד לא נרטב?
מה יכול להיות...
לא ירד גשם באותו אזור.
הם היו מתחת לגשר.

עכשיו נופל לי אסימון....
אף 👃(nose) אחד לא נרטב, נו בטח, הוא היה מתחת למטרייה...

בת-מצווה

משתמש חדש
  1. בסל מונחים 5 תפוחים כיצד מחלקים תפוחים אלו שווה בשווה ל5 ילדות ותפוח אחד ישאר בסל?
  2. אמרו כמה חתולים יש בחדר אם בכל פינה מארבעת פינות החדר יושב חתול ומול כל חתול יושבים 3 חתולים ועל זנב של כל חתול יושב עוד חתול
  3. אדם אחד היה צריך להעביר בסירה אל מעבר לנהר זאב,כרוב,עז בסירה היה מקום רק לאדם ואו הזאב או הכרוב או העז אך אם ישאיר את הזאב והעז ביחד הזאב יאכל את העז ,אם ישאיר את העז עם הכרוב העז תאכל את הכרוב לעומת זאת בהשגחתו של האדם לא אכלו זה את זה בכל זאת העביר האדם את מסעו איך עשה זאת
  4. בצהרי היום יוצא אוטובוס מחיפה לתל אביב שעה לאחר מכן יוצא אוטו מתל אביב לחיפה אך נוסע ממש לאט כשהאוטובוס והאוטו יפגשו מי מהם יהיה יותר רחוק מחיפה?
  5. כשהיה אבי בן 31 הייתי בן 8 כעת גדול ממני אבי פי 2 בן כמה אני עכשיו?

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בסל מונחים 5 תפוחים כיצד מחלקים תפוחים אלו שווה בשווה ל5 ילדות ותפוח אחד ישאר בסל?
ילד אחד לוקח את התפוח עם הסל.
אמרו כמה חתולים יש בחדר אם בכל פינה מארבעת פינות החדר יושב חתול ומול כל חתול יושבים 3 חתולים ועל זנב של כל חתול יושב עוד חתול
4.
אדם אחד היה צריך להעביר בסירה אל מעבר לנהר זאב מקום רק לאדם ואו הזאב או הכרוב או העז אך אם ישאיר את הזאב והעז ביחד הזאב יאכל את העז ,אם ישאיר את העז עם הכרוב העז תאכל את הכרוב לעומת זאת בהשגחתו של האדם לא אכלו זה את זה בכל זאת העביר האדם את מסעו איך עשה זאת
לוקח את העז לצד השני.
חוזר לבד.
לוקח את הזאב.
חוזר עם העז.
לוקח את הכרוב.
חוזר לבד.
לוקח את העז.

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
דמיין שאתה נמצא בתוך חדר ללא דלתות או חלונות סביבך קירות גבוהים ותקרה אטומה.
אתה מדבר וקולך מהדהד סביבך ואתה מבין שאין שם עוד נפש חיה. החדר ריק לחלוטין.
אין בידך כלים או סולם ואתה יושב על הרצפה הקרה.
כיצד תצא משם?

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
דמיין שאתה נמצא בתוך חדר ללא דלתות או חלונות סביבך קירות גבוהים ותקרה אטומה.
אתה מדבר וקולך מהדהד סביבך ואתה מבין שאין שם עוד נפש חיה. החדר ריק לחלוטין.
אין בידך כלים או סולם ואתה יושב על הרצפה הקרה.
כיצד תצא משם?
אני ידמיין שמישהו מביא לי טיל כתף ואני עושה חור בקיר ומתעופפת עם כנפיים שדמיינתי לי...
או שאני פשוט אפסיק לדמיין---

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה