דרוש מידע חוק הגזענות עבר בטרומית - האם תרגישו יותר בטוחים?

מצב
הנושא נעול.

פ.נ

משתמש מקצוען
נכון הם אוכלים את מה שהתקשורת מוכרת להם!
מה יתן חוק ?זה לא ישנה את המציאות

אפשר לאמר שזה תחילתו (ממש קצה הקרחון) ,שבו החברי כנסת באמת לוקחים את המושכות לידיים ומשימים את זה בשטח ....
אבל יש עוד קברת דרך ארוכה שבו חרדי ירגיש בטוח בעצמו בהיותו חרדי...
עדיין החברי כנסת צריכים להמשיך להיות עם רגליים על הקרקע ולעשות מיספר פעולות במקביל(לצאת במסע הסברה וכו)

משה_וייס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תיקון טעות לשם האשכול
החוק עדיין לא עבר בטרומית
הוא עבר בוועדת שרים לחקיקה
למעבר לכנסת להעברה בטרומית,
חשוב לדייק...

סבא ישראל

משתמש מקצוען
לפני חודש הלכתי עם הבת שלי (בת 3) וכלב של אישה נבח עליה חצצתי בגופי בין ביתי לכלב ודחפתי את הכלב עם הרגל בעלת הכלב התפוצצה!!! התחילה לקלל + לצעוק לכו לעבוד עלוקות גנבים וכדו' המקרה היה כפסע בין אלימות מילולית לאלימות פיזית היא נתנה 2 בוקסים חלשים שנהדפו
זה מקרה שלא קרה לי בחיים. עצוב.

משה_וייס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כמה מהגולשים כאן חשו שנאה באופן אישי, וכמה יודעים על השנאה מהתקשורת?
לכני כמה חודשים עמדתי בתחנה ברמת גן (גבול ב"ב)
התקרב אלי מישהו בצרחות ובתנועות ידיים, וקלל אותי
"לך לב"ב והלוואי שיפול עליכם טילים",
ואז בדיוק הגיע האוטובוס ועליתי עליו
והוא ניסה לעצור את האוטובוס וצעק על הנהג
"למה אתה מעלה אותו" וכו'
תחושה קשה ולא נעימה בכלל

נצנוץ✨

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לפני חודש הלכתי עם הבת שלי (בת 3) וכלב של אישה נבח עליה חצצתי בגופי בין ביתי לכלב ודחפתי את הכלב עם הרגל בעלת הכלב התפוצצה!!! התחילה לקלל + לצעוק לכו לעבוד עלוקות גנבים וכדו' המקרה היה כפסע בין אלימות מילולית לאלימות פיזית היא נתנה 2 בוקסים חלשים שנהדפו
זה מקרה שלא קרה לי בחיים. עצוב.
בהחלט עצוב.
רק שימי לב שמבחינתם הכלב הוא כמו מינימום ילד.
דמייני איך היית מרגישה אם היו דוחפים את הילד שלך ברחוב...
כך שלא בהכרח שהתגובה שלה צודקת אבל מאוד מובנת.

סבא ישראל

משתמש מקצוען
בהחלט עצוב.
דחפתי את הכלב טיפטיפונת הזזה בעדינות עם הרגל שאצלה זה התפרש כדחיפה אבל את צודקת מהנקודת מבט שאצלהם זה כמו ילד ועדיין איזו תגובה

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יוצרי ai
השנאה נראית היטב מקום המדינה אצל השמאל. תמיד הם אלו שליבו את השנאה. ככל שמקצינים יותר בשמאל - כך מתרחקים יותר מהיהדות והשנאה גדילה. וזה בדיוק "שנאת עמי הארצות לתלמידי חכמים"
(לפי הפרשנות שפרשנת את/ה אמורים לשנוא את גדולי ישראל, הם הרי יודעים פי 1000 ממך ביהדות. הזוי בעיני).
כנראה לא הבנת, אין להם באמת יותר ידע,
רק 'בזכות' הקצת ידע שכן יש להם, הם חושבים שיודעים יותר טוב מכולם, והם מעוותים הכול כרצונם,
וזה לב הבעיה.

השמאלנים מקום המדינה היו בחלקם הגדול דור ראשון שהתקלקלו פה או באירופה, ועוד איך שהיה להם ידע ביהדות,
ההתמודדות כעת זה כבר עם דור שני שלישי, תינוקות שנשבו, חיים בטעות, חלקם אפילו לא יודעים שמע ישראל,
אותם אפשר בקלות למכור לוקשען עלינו, ולהסית אותם, זה שנאה אחרת.

מה שכן, מתברר שרוב האישיים שעומדים מאחורי מערכת ההסתה הנוראית, הם ל"ע מיהודים מקולקלים שונאי דת מובהקים 'בעלי אינטרס', והם ישפכו כל כסף שבעולם להרוס את הקצת יהדות שכן יש פה, וכמו שרואים, שכשמגיעים לאינטרסים אין ערך והגיון לכלום!!

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יוצרי ai
הציבור הדתי לאומי לבוש בערך כמותם, חוץ מתוספת כיפה. לומד לימודי ליבה, הולך לצבא, רבים מהם לקרבי (כמדומני יותר מכל ציבור אחר), מוציאים תארים ומשלמים מיסים גבוהים. ו... השנאה כלפיהם נוראית. אולי לא כלפי השמאלניים שביניהם, אך בודאי כלפי הימניים. ובצבא מנסים לחסום אותם מלהגיע לתפקידים בכירים.
ככה שלא צריך להתרגש מהדרישות של 'שילוב בחברה' 'שוויון בנטל' 'קדמה' וכדו', ולחשוב שזה מקור השנאה. הנה, יש ציבור שעושה זאת בגדול, ושונאים אותו לא פחות, וייתכן שאף יותר.
צודק ב100 %, כנראה הסיבה שציבור הדתי לאומי וכל המסתעף מסכנים באמת את מעמד החילונים כאן,
הם מצלחים בכ"כ הרבה תחומים, ומצליחים לשתול מאנשיהם יותר ויותר לעמדות השפעה,
וזה לא רק בצבא בפרקליטות ובית משפט, והאמת יודע מי שיודע, שיש להם באמת שאיפות (לא) נסתרות להפוך כאן הכול, ולעשות סוג של הדתה, וזה מפחיד (לא רק) את השמאל.

מעבר לזה, עצם העובדה שיש הרבה דתיים לאומיים שלדאבוננו רחוקים מאוד מיהדות, בהיסטוריה כאן לא חסר כאלו שממש היו שותפים להרס הדת ואכמ"ל, וזה רק מגביר את הבלבול מולם, וגורם לחוסר הערכה לדת,
אז למה שלא ישנאו כהוגן חרדלניק קיצוני? ה"י!!

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מה שכתבתי בעניין ההצלחה של ציבור הדתי הלאומי
כנראה הסיבה שציבור הדתי לאומי וכל המסתעף מסכנים באמת את מעמד החילונים כאן,
וזה לא רק בצבא בפרקליטות ובית משפט, והאמת יודע מי שיודע, שיש להם באמת שאיפות (לא) נסתרות להפוך כאן הכול, ולעשות סוג של הדתה, וזה מפחיד (לא רק) את השמאל

די מסתדר עם מה שכתבתי אתמול!
עוד נקודה, שמאוד יכול להיות שאם היינו נשארים לצמיתות באופוזיציה כמו הערבים,
לא היו אכפת להם כלום מהאי גיוס שלנו, ואולי גם היו משחררים לנו תקציבים יותר בקלילות,
כי ברגע שאנחנו בשלטון כל דבר נתפש ככפיה דתית, ודאגה רק לאינטרסים שלנו, בפרט שתמיד הולכים עם הימין וכו'

מרחבית

משתמש מקצוען
בהחלט עצוב.
אם התגובה היתה למה את דוחפת את הכלב?? וכדו', אפשר להתווכח.
אך כשהתגובה היא 'התפוצצות', קללות, צעקות בסגנון של לכו לעבוד עלוקות גנבים וכדו' - זה ודאי תוצאות ההסתה.

מרחבית

משתמש מקצוען
צודק ב100 %, כנראה הסיבה שציבור הדתי לאומי וכל המסתעף מסכנים באמת את מעמד החילונים כאן,
תמצית הדבר הוא, שיש כאלה שרוממות הדמוקרטיה והשיוויון בלשונם כל עוד הם 'על הגובה'. כשהם מרגישים שאולי לאחרים תהיה יותר עמדה והשפעה, הם ממשיכים לצעוק דמוקרטיה, שיוויון, אבל מתנהגים בצורה דיקטטורית.

גונן

משתמש מקצוען
אישה אחת שונאת חרדים ראתה חרדי ברחוב ואמרה לו: אנחנו לא אותו עם - אז הוא אמר לה: אני יהודי אולי את לא?
ועוד אמרה לו: גנבתם לנו את המדינה - ענה לה: את המדינה אולי, את הארץ אתם גנבתם... :ROFLMAO:

גונן

משתמש מקצוען
רבי ירחמיאל קראם זצ"ל סיפר פעם שניגש אליו חילוני ושאל אותו בהתרסה ובכעס: למה אתם לא מתגייסים לצבא - וענה לו: כי אנחנו לא רוצים, אמר לו: תענה יפה - ענה לו: תשאל יפה אני יענה יפה - אמר לו: טוב אני אשאל יפה, למה אתם לא הולכים לצבא - ענה לו בניחותא: כי אנחנו לא רוצים...

גונן

משתמש מקצוען
אני מכיר אחד שאוהב לעצור בטרמפיאדה
ולשאול חיילים
מה אתם עושים פה??? לכו לצבא!!!!
זה אמנם מצחיק, אבל לפעמים יכול להיגמר בויכוחים לא טובים ולהיראות לא טוב,
כאילו אנחנו לפחות משרתים ואתה לו אז אין לך זכות דיבור כביכול.

יאנקאלע

משתמש מקצוען
הוא שם מיד גז והשאיר אותם עם פה פעור
הנ"ל כבר לא חי בכדי להעיר לו

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
אחד בצוות שלנו יצא למילואים לפני שבוע
ומישהו אמר לו איזו בדיחה קטנה.
ומדובר באחד שאוהב חרדים, ימיני, ואפילו דתי.
אבל זה כבר עבר את הגבול מבחינתו והוא פתח את הפה על כל מה שהיה לו להעיר על החרדים...
באמת אני חושב שזה לא טוב "להתחיל" איתם.
כי אתה לא יודע איך זה יגמר...

גונן

משתמש מקצוען
אני חושב בנוסף שגם אם הם "מתחילים" עם כל מיני טענות, בד"כ (תלוי מי זה) עדיף לשתוק ולהתעלם ולא להתחיל לענות, לפעמים זה בדיוק מה שהם רוצים שיגיבו להם ויתחיל ויכוח.

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אבל זה כבר עבר את הגבול מבחינתו והוא פתח את הפה על כל מה שהיה לו להעיר על החרדים...
באמת אני חושב שזה לא טוב "להתחיל" איתם.
כי אתה לא יודע איך זה יגמר...
יש הרבה פעמים שבציניות או בבדיחה מסיימים ויכוח
והרבה פחות מסתבכים מאשר לספק הסברים מלומדים
הכל לפי העניין

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה