טיול בחו"ל חופש בסנט אנטון, אוסטריה

קמחית

משתמש פעיל
@לייצי שאלה לי אליך
אני גם מתכננת חופשה באוסטריה
והקטע של התחבורה ציבורית קצת מפחיד אותי
אחרי טיסה של 4 שעות עוד לנסוע ברכבת 6 שעות עם תינוקת ...עד לסן אנטון
אשמח לדעת איך עשיתם את זה, אני מבינה שגם אתם הייתם עם תינוקת
ואם נסעתם בתחבורה ציבורית אז איזה אוטובוסים או רכבת מגיעים לסן אנטון?
והאם הבאתם איתכם בשרי מהארץ ? באוסטריה מסכימים להכניס בשר במזוודות?
סליחה מראש על כל השאלות...

לייצי

משתמש פעיל
@לייצי שאלה לי אליך
אני גם מתכננת חופשה באוסטריה
והקטע של התחבורה ציבורית קצת מפחיד אותי
אחרי טיסה של 4 שעות עוד לנסוע ברכבת 6 שעות עם תינוקת ...עד לסן אנטון
אשמח לדעת איך עשיתם את זה, אני מבינה שגם אתם הייתם עם תינוקת
ואם נסעתם בתחבורה ציבורית אז איזה אוטובוסים או רכבת מגיעים לסן אנטון?
והאם הבאתם איתכם בשרי מהארץ ? באוסטריה מסכימים להכניס בשר במזוודות?
סליחה מראש על כל השאלות...
אנחנו טסנו לוינה. בהלוך לקחנו רכבת ישירה משדה התעופה לסן אנטון. כשמזמינים מראש הכרטיסים יותר זולים. התינוק שלי יחסית קטן, והנסיעה נוחה הרבה יותר ממטוס. אני פרקתי את העגל ואת החלק של האמבטיה שמתי על 2 מושבים וישבנו ברביעיה ככה שהיה ממש נוח. הרכבת מגיעה לתוך סן אנטון. הדירה שלנו הייתה מרחק של 10 דקות ברגל כך שהיה גם ממש נגיש.
הבאתי איתי מראש את כל הבשרי מהארץ מוקפא. אני יודעת שבשוויץ אסור להכניס אוכל. באוסטרייה לא שמעתי. יכול להיות שלפי החוקים היבשים אסור. אני כן הכנסתי. :sneaky:
מה שכן, אני בדקתי מראש שיש מקרר ומקפיא בדירה. כי יש דירות בלי, ויש דירות רק עם מיניבר קטן. בדרך חזור נסעתי ברכבת עם החלפה באינסבורק כי היה הרבה יותר זול. ההחלפה הייתה ממש נוחה. ירדתי מרכבת אחת, עוליתי לרכבת השנייה ברציף ליד.
אם יש לך עוד שאלות, בשמחה.

קמחית

משתמש פעיל
אנחנו טסנו לוינה. בהלוך לקחנו רכבת ישירה משדה התעופה לסן אנטון. כשמזמינים מראש הכרטיסים יותר זולים. התינוק שלי יחסית קטן, והנסיעה נוחה הרבה יותר ממטוס. אני פרקתי את העגל ואת החלק של האמבטיה שמתי על 2 מושבים וישבנו ברביעיה ככה שהיה ממש נוח. הרכבת מגיעה לתוך סן אנטון. הדירה שלנו הייתה מרחק של 10 דקות ברגל כך שהיה גם ממש נגיש.
הבאתי איתי מראש את כל הבשרי מהארץ מוקפא. אני יודעת שבשוויץ אסור להכניס אוכל. באוסטרייה לא שמעתי. יכול להיות שלפי החוקים היבשים אסור. אני כן הכנסתי. :sneaky:
מה שכן, אני בדקתי מראש שיש מקרר ומקפיא בדירה. כי יש דירות בלי, ויש דירות רק עם מיניבר קטן. בדרך חזור נסעתי ברכבת עם החלפה באינסבורק כי היה הרבה יותר זול. ההחלפה הייתה ממש נוחה. ירדתי מרכבת אחת, עוליתי לרכבת השנייה ברציף ליד.
אם יש לך עוד שאלות, בשמחה.
זה שש שעות נסיעה?
איך ידעתם לאיפה ללכת ואיפה לרדת?
השתמשתם במפות?
אם זה באמת 6 שעות נסיעה אני יצטרך לשקול את זה שוב....

לייצי

משתמש פעיל
זה שש שעות נסיעה?
איך ידעתם לאיפה ללכת ואיפה לרדת?
השתמשתם במפות?
אם זה באמת 6 שעות נסיעה אני יצטרך לשקול את זה שוב....
זה מאד פשוט עולים בשדה תעופה בתחנת רכבת ויורדים בסנט אנטון אם ארלברג. השתמשתי בגוגל מפס שם וזה היה מאד יעיל.
בגדול זה 5 וחצי שעות נסיעה. נסיעה הרבה יותר נוחה מטיסה. יש קרון ילדים, אבל זה כן זמן.... למה שלא תטוסי לשדה תעופה קרוב יותר?

קמחית

משתמש פעיל
זה מאד פשוט עולים בשדה תעופה בתחנת רכבת ויורדים בסנט אנטון אם ארלברג. השתמשתי בגוגל מפס שם וזה היה מאד יעיל.
בגדול זה 5 וחצי שעות נסיעה. נסיעה הרבה יותר נוחה מטיסה. יש קרון ילדים, אבל זה כן זמן.... למה שלא תטוסי לשדה תעופה קרוב יותר?
תודה לך!
שדה תעופה בזלצבורג-אין טיסות ישירות מהארץ
ובציריך-מחירים בהתאם...

קמחית

משתמש פעיל
מה עם מינכן או ממיגן? זוגות שפגשנו שם טסו לשדות תעופה האלו.
השאלה האם יש רכבת משם ישירות לסן אנטון?
וכמה שעות נסיעה זה ברכבת ?
אני גג 3 שעות, אחרת אני יתחרפן...
אנחנו גם עם תינוקת גדולה אז בכלל.

5699

משתמש פעיל
אנחנו היינו שם לא במלון.
לקחנו דירה בבוקינג והתפללנו במלון. הסתדרנו מצוין עם תחבורה ציבורית. חלבי קנינו מהמלון. בשרי הבאנו מהארץ. יש כרטיס של אוטובוסים חינם ויום אחד רכבלים חינם. לנו עלה ללילה לזוג עם תינוק 390 שקל במיקום מצוין. 10 דקות למלון ולתחנת
מתי שלמת את המחיר הזה? כי עכשיו הסתכלתי וממש קפץ

שוקי פלד

משתמש פעיל
כתבו פה שהם לא נותנים אלא רק לאורחי המלון
הייתי שבת במלון היה מטורףףףףף
וראיתי זוג שהגיעו לשחרית בשבת בבוקר והזמינו אותם להצטרף לקידוש ה-מ-ט-ו-ר-ף
אפילו שהם לא אורחי המלון
לא יודע לגבי מקווה למי שלא אורח המלון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה