דרוש מידע חופשי יומי - יש הנחה בערך צבור או לא?

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
התקשרתי בערך כבר 10 פעמים לקל קו, וכל פעם הנציג/ה עונה משהו אחר. הזוי. מדינת חלם.
חופשי יומי עולה 60 ש"ח.
השאלה היא האם יש הנחה בערך צבור, דהיינו, כידוע ילד מטעין 100 ומקבל 200 בערך צבור, האם יורד לו מזה 60, או שיורד לו 60 ש"ח אמיתי שזה 120 בערך צבור?
על אותו רעיון במבוגר עם הנחה של 20%.
אשמח לתשובה רק ממי שיודע בוודאות ומנסיון.
תודה רבה!

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בוודאות ומנסיון, אי אפשר לקנות חופשי יומי מהכסף שצבור בערך צבור, אלא מטעינים את זה בנפרד (ולכן, דרך אגב, אי אפשר לקנות חופשי יומי אצל הנהג, כמו שאי אפשר להטעין אצלו רב קו, אלא רק באתר או בתחנות ההטענה). ולכן המחיר הוא מחיר מלא ואין על זה הנחה, לא של 20% כמו ערך צבור של מבוגר, ולא 50% כמו ערך צבור של ילד.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
שימו לב שכרגע לא ניתן לקנות חופשי יומי אצל הנהג וצריך להערך מראש. כמדומני שאפשר לקנות כמה ימים לפני הנסיעה ולבחור את התאריך המבוקש.
לא נכון, 20 אחוז.
אכן זה 20%, חברת קווים פירסמה בעבר שזה הנחה של 25% וזה לא נכון

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
לא נכון, 20 אחוז.
בדיוק,
אבל מובן גם למה יש כאלו שאומרים 25.

כשרוצים לקנות 100 ש"ח משלמים 80, שזה בדיוק 20% הנחה.
יש כאלו שמסתכלים על זה, שכשמשלמים 80, מקבלים עוד 20 ש"ח שזה 25% תוספת
כלומר, 20% הנחה מהמחיר, 25% תוספת לתשלום, (מלגו ומלבר למי שזה יותר מסביר)

אבל הנכון לומר שזה 20%,
כי בתכלס, משלמים על כל סכום 20% פחות

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אכן, תודה לכולם.
המעניין הוא ששלושה! נציגים בקל קו אמרו לי במפורש שכן יש הנחה...

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
המעניין הוא ששלושה! נציגים בקל קו אמרו לי במפורש שכן יש הנחה...
הנציגים שלהם הם אנשים שלא יודעים כלום, ומקישים את מה ששאלת במחשב ומנסים לענות...
המקום שאני הכי לא סובל לדבר עם נציגים זה שם...
לא פעם ולא פעמיים, הם לא ידעו לקרוא נכון את התוצאות שהם מקבלים.:(:(

מאז אני שואל רק את המחשב שלי. הוא יותר חכם.

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
גם לפי ידיעתי אין הנחה על חופשי יומי, עשיתי זאת כמה פעמים ואף פעם לא קיבלתי הנחה.

האם מישהו יודע מדוע כשאני מטעין את הרב קו במכשיר (הפרוסים ברחוב) הוא לא נותן לי את האופציה לעשות שם חופשי יומי?

לאנגער

משתמש מקצוען
גם לפי ידיעתי אין הנחה על חופשי יומי, עשיתי זאת כמה פעמים ואף פעם לא קיבלתי הנחה.

האם מישהו יודע מדוע כשאני מטעין את הרב קו במכשיר (הפרוסים ברחוב) הוא לא נותן לי את האופציה לעשות שם חופשי יומי?
כשאני מטעין בהם הם נותנים בהחלט אפשרות כזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה