כללי חוו"ד | לוגו - פאנית

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הכנתי את הכרטיס הזה בלחץ של זמן. אמנם הוא כבר מודפס, אבל אני צריכה לרוץ הלאה עם הלוגו. והכיוון.

חוו"ד, בבקשה (רזולוצית העלאה: 150 DPI).

צפה בקובץ המצורף 43929

הכרטיס: צד קדמי: רקע וכיתוב. החלק שנראה בשחור ולבן, הודפס כלכה סלקטיבית. צד אחורי- איך שהוא נראה: פרטים, ועיטור. קצת קשה לקלוט את הרעיון והיופי, אבל צילום לא יעביר את מראה הלכה כמו שהוא נראה. (מה גם, שכרגע אין לי מצלמה...)

ותודה לאביגדור, על ההדפסה המדהימה!

קבצים מצורפים

• KB 112.6 · צפיות: 18

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הש' של השושי ממש יפה, אבל האמת שבהתחלה לא ידעתי איך לקרוא אותו (עד שראיתי את הצד השני של הכרטיס). אולי הוא צריך להיות טיפ-טיפה פחות מעוות? אבל הרעיון נקי ומבריק!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הרעיון של הש' באמת מאוד מוצלח. יהיה מוצלח יותר אחרי שהש' תעבור מעט ליטוש.
כמו כן, הייתי בוחרת פונט אחר להמשך הלוגו.
בנוסף, יש בלוגו משהו לא מספיק מגובש. אולי שינוי הפונט וחיבור מוצלח יותר של הש' עם הפונט החדש, פחות רווח בין האותיות יתן את שלו.
הלאה: הסגול הזה לא נראה לך מדי עדין? (אני לא יודעת מה יצא בהדפסה, אבל מה שאני רואה במסך שלי. אגב, הוא באמת מבהיר מעט את הדברים, אז יתכן שהערה אינה במקומה).
לגבי העיטורים: שחקי איתם עוד כדי לשפר את הקומפוזיציה (אני מתכוונת לכל המקומות בהם יש עיטורים)
אחרי כל הקטילות החביבות אחזור ואומר: הרעיון של הש' ממש מוצלח, במיוחד לאחר שנראה שגרפיקאיות השונות מיצו את כל אפשרויות ביטוי השערה בלוגואים של פאניוות.

בהצלחה!

orli_dimri

משתמש פעיל
יפה.

לגבי הלוגו,
נראה כמו ושי,
אין ביטוי כ"כ ל-ש.
צריך לבדוק אם הוא עומד בפני עצמו.

לוקח טיפה זמן להבין שהכוונה ל-שושי.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
באמת יש בעיתיות בקריאות של הלוגו...
נראה לי שהיפוך אופקי של ה-ש' ישפר את הקריאות אולי גם ניקוד ל-ו'

משהו כזה?
צפה בקובץ המצורף 43931

קבצים מצורפים

• shosh.png
    KB 21.9 · צפיות: 19

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
גם יש בעיה שההצללה/השתקפות נופלת רק מהאותיות "ושי" ולכן גורמת להן להיראות אפילו יותר מנותקות מה-ש' הראשונה

מיכל25

משתמש חדש
מאוד מאוד יפה!!

משום מה כשראיתי את הלוגו עלה לי מייד שזה "להבה" ולא אמשיך בפירוט...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י מיכל25;292416:
מאוד מאוד יפה!!

משום מה כשראיתי את הלוגו עלה לי מייד שזה "להבה" ולא אמשיך בפירוט...

האש-שלי-תוקד... כמובן...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואי, בכלל לא ראיתי את ההשתקפות! לא בטוח שהיא מוסיפה כאן.
ההיפוך שSHIA עשה בהחלט תורם להתקדמות הלוגו.

vv22

משתמש רשום
האותיות לא מרוחקות מדי זו מזו?
זה נותן לזה מראה של אלמנטים נפרדים.

הגופן הזה הוא קצת מאורך וה'לוקחים' מלמטה נראה צירוף אובייקטים, צריך לנסות לשלב אותו בתוך החלק העליון או פשוט למרכז אותם (אני מבין זה קצת יאבד מהרעיון) אולי.....*

ayala

משתמש מקצוען
לגבי הלוגו- הייתי מנסה לעשות את כל האותיות של השם "שושי" באותו הסגנון, כמו האות ה"ש" הראשונה המיוחדת,
אבל לעשות אותה קודם יותר ברורה- פחות ארוכה, ופחות מתעקלת.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י ayala;292509:
לגבי הלוגו- הייתי מנסה לעשות את כל האותיות של השם "שושי" באותו הסגנון, כמו האות ה"ש" הראשונה המיוחדת,
אבל לעשות אותה קודם יותר ברורה- פחות ארוכה, ופחות מתעקלת.
ואז יאבד כל הגימיק של שיער

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יפה מאוד......רק תבטלי את הצבעי מעבר...ותעשי צבע אחיד זה יהיה יתר רציני...

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לדעתי תעשי הכל צבע סגול יותר חזק ובאילוסטרטור תעשי בפינה נקודה לבנה שיזרוק תאורה...
זה יהיה מהמממממם

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י shilat;292538:
לדעתי תעשי הכל צבע סגול יותר חזק ובאילוסטרטור תעשי בפינה נקודה לבנה שיזרוק תאורה...
זה יהיה מהמממממם

לדעתי זה יותר רציני ויוקרתי!!!
זה אמור להיות סגול יתר בהיר...

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    1.2 MB · צפיות: 0

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הרעיון מקסים, הביצוע צריך עוד עבודה.

אבל בקשר לסלוגן, ברגע שקראתי אותו, עמד לי דיסקונט מול העיניים (ובכסף שאין שם בשביל לקנות פאה...)
לא נראה לי שכדאי להשתמש בסלוגן הזה. הם משתמשים בזה כל כך הרבה. שכשאת שומעת "לוקחים אותך אישית" את שומעת "דיסקונט".

וכאן את אומרת "לוקחת אותך אישית" ומקווה שישמעו משהו אחר. אבל לא!

ayala

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Shia;292530:
ואז יאבד כל הגימיק של שיער
אוקי,
אבל לפחות שהכל יהיה באותו פונט
כי ככה זה לא נראה טוב, לא נראה קריא,
אני בהתחלה קראתי "סושי"
נקווה שה"ש" תהיה קריאה מספיק

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י ayala;292553:
אוקי,
אבל לפחות שהכל יהיה באותו פונט
כי ככה זה לא נראה טוב, לא נראה קריא,
אני בהתחלה קראתי "סושי"
נקווה שה"ש" תהיה קריאה מספיק
גם אני קראתי סושי:eek:

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יפה!
לדעתי הש' היא כמו ה"אש שלי" של חסידות ברסלב וחבל,(אולי כדאי לשדרג)
והסגול הבהיר לא כ"כ יוקרתי, (מהכרות אישית איתה - היא הרבה יותר מהכרטיס!!!)

Zeevi.Co

משתמש פעיל
הכיוון יפה
נסי ליישר את האות ש' לקו אחד עם שאר האותיות - יעזור מעט לקריאות
השתקפות רק על ושי לא מועילה לעניין הקריאות, או על כל השם או בלי כלל

הסלוגן אכן לקוח מדיסקונט כמו שכתבו - לא בטוח שניתן לשימוש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה