כללי חוו"ד | לוגו - פאנית

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י GRN;292371:
הרעיון של הש' באמת מאוד מוצלח. יהיה מוצלח יותר אחרי שהש' תעבור מעט ליטוש.
כמו כן, הייתי בוחרת פונט אחר להמשך הלוגו.
בנוסף, יש בלוגו משהו לא מספיק מגובש. אולי שינוי הפונט וחיבור מוצלח יותר של הש' עם הפונט החדש, פחות רווח בין האותיות יתן את שלו.
הלאה: הסגול הזה לא נראה לך מדי עדין? (אני לא יודעת מה יצא בהדפסה, אבל מה שאני רואה במסך שלי. אגב, הוא באמת מבהיר מעט את הדברים, אז יתכן שהערה אינה במקומה).
לגבי העיטורים: שחקי איתם עוד כדי לשפר את הקומפוזיציה (אני מתכוונת לכל המקומות בהם יש עיטורים)
אחרי כל הקטילות החביבות אחזור ואומר: הרעיון של הש' ממש מוצלח, במיוחד לאחר שנראה שגרפיקאיות השונות מיצו את כל אפשרויות ביטוי השערה בלוגואים של פאניוות.

בהצלחה!

לאיזה ליטוש של הש' את מתכווונת? ואיזה פונט? תועילי לי מאד אם תמקדי אותי לפונט ספציפי, שאני מניחה שאליו את מתכוונת.

הצבע: בחרתי אותו בגלל העדינות הנשית שלו. בהדפסה הוא יצא מקסים!!!

העיטורים: טוב, הודפס כבר הכרטיס... הלכה יצאה מדהים, והצד השני? לא רואים אותה מיד, פחות אכפת לי. אבל במודעות, אקח את העניין לתשומת לב, ואעבוד על זה.

ותודה על המחמאה!

נכתב ע"י סתם;292559:
יפה!
לדעתי הש' היא כמו ה"אש שלי" של חסידות ברסלב וחבל,(אולי כדאי לשדרג)
והסגול הבהיר לא כ"כ יוקרתי, (מהכרות אישית איתה - היא הרבה יותר מהכרטיס!!!)

תודה! את הכרטיס ראית? אני מחכה אם כן לד"ש חי.... הסגול, כמו שאמרתי, הוא נשי, הדגשתי את הנשיות בצבע, והיוקרה - בכל המסביב; עיטורים וכו'.

נכתב ע"י Zeevi.Co;292621:
הכיוון יפה
נסי ליישר את האות ש' לקו אחד עם שאר האותיות - יעזור מעט לקריאות
השתקפות רק על ושי לא מועילה לעניין הקריאות, או על כל השם או בלי כלל

הסלוגן אכן לקוח מדיסקונט כמו שכתבו - לא בטוח שניתן לשימוש

הצילו! אם כן, אני זקוקה דחוף לסלוגן חדש...

ותודה על המידע!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרעיון בבסיסו מצויין
עשית משהו מקורי (חוץ מהסלוגן, קורה) וזה מעולה
לטעמי - הפונט לא מספיק חזק, לא מספיק עם נוכחות ולכן הלוגו נראה מאוורר מדי.
לא שחייבים פונט שמן ללוגו, אבל זה דק מדי.
לגבי יוקרה -
סגול זה מאוד נשי, אבל גרדיאנט כזה מאוד לא משדר יוקרה
היית צריכה ללכת על משהו יותר מתוחכם, פה יש גרדיאנט הכי פשוט ובסיסי
(אולי משהו בפוטושופ עם מגוון מברשות)
העיטור באחורי אולי מיותר או מדי גדול

בהצלחה!

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
יפה, אך אני קראתי לושי בתחילה,

נכתב ע"י Shia;292412:
באמת יש בעיתיות בקריאות של הלוגו...
נראה לי שהיפוך אופקי של ה-ש' ישפר את הקריאות אולי גם ניקוד ל-ו'

צפה בקובץ המצורף 43931

עם ההיפוך- שאלתי מישהי שלא ראתה את הקודם, והיא קראה אושי...

פתרון:
1. הייתי קצת מעדנת את הש' הראשונה.
2. נותנת לש' השניה טיפה עיוות, כדי שיבינו שמדובר באותה האות!

זו רק דעתי וצריך כל דבר לראות איך מתקבל...
בהצלחה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה