דרוש מידע חובת צפייה לפני ר"ה!!! הסגולה עובדת!!!

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני עשיתי את הסגולה הזאת לפני שלוש שנים ועדיין אני רווקה
פעם שמעתי סיפור (אין לי מושג לגבי האמינות) על רווק אחד ששמע על סגולה - 40 יום שיר השירים בחצות הלילה.
הוא עשה זאת.
לא נושע.
עוד 40 יום.
לא נושע.
ככה כמה פעמים, עד שהתארס.
ואז התברר לו שבכל פעם שהוא סיים 40 יום, אח/ות גדול/ה יותר של הכלה התארס/ה...
חזקי ואמצי!

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
סתם ככה, פעם שמעתי שבר"ה אסור לבקש בקשות פרטיות.
נראה לי שבדקתי בשנה שעברה, אך איני זוכרת את התשובה...
מעניין לבדוק שוב.

צחית

משתמש מקצוען
אני לא מכיר אישית אנשים שעשו את הסגולה
מה שכן
השבת הייתי במירון עם ר' מיילך בידרמן שליט"א
בשל"ס סיפר אין ספור סיפורים מ/רווקים/רווקות
אנשים שחיכו 20 שנים לילדים!
ועוד ...
והיוושעו השנה
אחרי שסיימו בליל ראשון של ר"ה 2X תהילים...
אני חושב שר' מיילך הוא מקור די אמין...
הוא מקור אמין אבל אנשים שעשו את הסגולה
ולא הצליחו לא יבאו לספר לו
אני עשיתי את הסגולה הזאת לפני שלוש שנים ועדיין אני רווקה
מכיר עוד כמה

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מעניין לבדוק שוב.
רק ר"ה שחל בשבת... וגם אז מותר להתפלל אבל שהכל יהיה לשם שמיים

תשיעית

משתמש מקצוען
הבקשות הפרטיות הן המלכת ה' כפשוטה.
אנחנו מרגישים ומצהירים שה' הוא אדון על כל מה שקורה לנו,
ולכן פונים רק אליו ומבקשים ממנו על כל דבר - קטן כגדול.

זמני בעולם

משתמש מקצוען
לגבי בקשות פרטיות בר"ה, מעיקר הדין יכול להיות שאסור, אבל מומלץ לבדוק טוב טו בעם פוסק ההלכה שלכם, כי יש בזה הרבה קולות.

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
השבוע שמעתי קטע יפה על הענין הזה.
ליטאי אחד ביקש ברכה מאיזה רב חסידי לזש"ק.
הרב'ה אמר לו, עוד השנה תזכה לחבוק בן.
ובאמת נולד לו בן.

שמע על זה חבר שלו, ואמר לו, איך לא נהיית חסיד אחרי המופת הזה.
אמר לו החבר, כי באותו יום הייתי גם אצל ר' דוד אבוחצירא, לא ידעתי מה לעשות, החלטתי להישאר ליטאי.

שמע על זה משהו מהצד ואמר לו, "רק שכחת לציין שבאותו בוקר גם התפללת ופנית להקב"ה וביקשת ממנו ישועה.
תזכיר גם את זה כשאתה מספר על הנס שלך... "

חוחית

משתמש סופר מקצוען
מעניין לבדוק שוב.
מי שלא מבקש בדורינו-כביכול לא מבין את מהות היום ועוצמתו.
לא זכור לי מה המקור, אבל לכן מותר לבקש.

ראש ישר

משתמש פעיל
אבל תמיד יש שישאלו שאלות
עדיף פשוט לעשות כל סגולה שהיא בלי שאלות ובלי חקירות?
כי ככה מישהו אמר וזה אפילו עבד...(זה או משהו אחר)
היהודים נצטוו להאמין בד' ובחכמים. אין שום טעם וסיבה להאמין בכל דבר שהוא

בתשבע7

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אפשר שכמה ביחד יעשו על אותה בקשה?

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
אני אישית מכירה חברה קרובה שראתה את הסרטון וקראה היא וכל משפחתה תהילים פעמיים בליל א' של ראש השנה וב"ה התארסה
יש הרבה שכותבים לא נושעתי
צריך המון אמונה ששום תפילה לא שבה ריקם
והמון בטחון בה

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
סיפור ממקור ראשון על הסגולה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
רק לי יש הרגשה כזאת שסגולות עובדות רק כשהן לבודדים ואחרי שזה נהיה רשות הרבים וכולם עושים את אותה סגולה, איכשהוא האפקט נאבד?
לא יודעת, ככה בתחושה שלי (ובמציאות בסובייקטיבית שאני ראיתי...)
בדיוק!!! ולא רק הסגולה הזאת, כמעט כל סגולה ששמעתי עליה וניסיתי, לא עבדה.... משום מה על כולם (לפחות כל מי שמספר) היא עובדת וכשאני באה לעשות אותה - כאילו כלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה