פנאי חוברת פעילויות עיריית בני ברק

מצב
הנושא נעול.

ק.ש

משתמש חדש
ברור שזה לא בסדר ואין כרטיסים לאף אחד.
כי לא הגיוני שחויבתי 3 פעמים ...
אז יש לי כרטיסים כפול 3 ?

מ. ב.

משתמש רשום
ניסינו להזמין מיני ישראל מיד בשעה שהקווים נפתחו וכל הזמן היה ניתוקים עקב עומס על הקווים וכשכבר כן הצלחנו כבר היה "הכרטיסים אזלו" בדקנו עם אחת שעובדת בעירייה והיא אמרה לנו שהיה מכירה מוקדמת לעובדים.

משה10 משה10

משתמש פעיל
אני כבר שעה עצבני ששתי האשראי לא עברו לי
ועכשיו בזכותכם מתברר שבחברת אשראי רשום שעבר 2 פעמים
מה עושים?

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אנחנו הצלחנו לקנות, אבל מתברר שצריכים להחליף תאריך
אז אם מישהו מעונין להחליף 6 כרטיסים של חפץ חיים בנים כ"א אב, בחפץ חיים 5 כרטיסים י"ז אב, מוזמן לצור איתי קשר
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

לא לפרסום

משתמש מקצוען
אנחנו הצלחנו לקנות, אבל מתברר שצריכים להחליף תאריך
שאלה??
יש דרך לשמוע...אם יש כרטיסים ברשותי....
הזמנתי....האשראי עבר....בלי קוד אישור.....
אני מנסה בקו...ולא נכנס להזמנת כרטיסים...עקב תקלת אשראי.....
זה אומר שאיו לי הזמנה??או שגם אצלכם כך???אשמח שתבדקו....
איפה אפשר לבדוק על כרטיסים שהזמנתי[אם הזמנתי]????

5656

משתמש רשום
ניסינו להזמין מיני ישראל מיד בשעה שהקווים נפתחו וכל הזמן היה ניתוקים עקב עומס על הקווים וכשכבר כן הצלחנו כבר היה "הכרטיסים אזלו" בדקנו עם אחת שעובדת בעירייה והיא אמרה לנו שהיה מכירה מוקדמת לעובדים.
מוזר מאוד מה שאותה עובדת אמרה כי בודאות לא היתה מכירה רשמית מוקדמת לעובדי העיריה כמו שהיה בשנים קודמות (היה סבסוד על בריכות אבל לא על זה), יתכן שהיה איזה משהו מחתרתי באיזה מחלקה או מקורבים (לא שאני יודע אבל לך תדע) אבל ודאי לא מכירה רשמית, הדבר הכי קל זה להתסיס את כל העיר על 'מכירה מוקדמת לעובדים' שלא היתה, ובאופן כללי זה נראה לא ריאלי לעשות כזה דבר בעיר עם כ"כ הרבה משפחות וילדים בלעה"ר שירצו להשתתף בזה, היה צריך לחשוב על משהו אחר שיוכלו להזמין כמו בני אדם.

• תודה
Reactions: BRO

YNG

משתמש פעיל
לא לכל עובדי העיריה אלא לאנשים המקורבים לצלחת ומשפחת המורחבת וכדו,
עובדי עירייה אכן קיבלו סבסוד לבריכות וכדו כמו בשנים עברו(מספר קטן של אטרקציות בלי לסגור ימים או משהו) סתם הטבת עובד כמו שעוד מקומות עבודה נותנים לעובדים לא קשור למה שפורסם בחוברת הפעילות.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה