מידע שימושי חוברות לחילון המגזר החרדי "חוזרים בתבונה" הזהרו!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

שם נפלא

משתמש פעיל
השאלה הגדולה מה יש שם
לפי זה אפשר לראות את רמת הנזק (בדרך כלל רק לאותם בודדים שצריכים "סיבה" ותירוץ לעזוב)
אם זה שיש שם הנאות - לא צריך שום חוברת
אם זה טענות ומענות של שכל, זה יותר רציני
כי יש כאלו שלא נטועים חזק ואז לקחת להם את הנחות היסוד ולערער זה לא פשוט

והשאלה היותר גדולה היא
אם האשכול הזה עצמו לא משחק לידיים שלהם
ועדיף כבר למחוק אותו לגמרי

חי טוב

משתמש פעיל
אשמח לקרוא את החוברת הנ"ל, אני לא מפחדת על האמונה שלי, רק מעניין אם הם חידשו משהו במאות שנות השכלה חלולה
יש שהיו מגדירים את השיר הזה, [מי שמאמין לא מפחד את האמונה לאבד], חלול. גם אני.

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
העולם מלא במשועממים...
בכל אופן, לחוששים עד מאוד על נפשות הצעירים החרדים, אני יכול להרגיע ולומר שהעובדה שהמטרות מפורסמות על הכריכה, מוציאה את כל העוקץ מהמהלך.
כל מי שעוסק בקירוב רחוקים מכיר את כלל הברזל - לעולם אל תאמר לרחוקים מן הדרך שאתה בא להחזיר אותם בתשובה, זה מעורר מיידית את מערכת ההגנה וכלום לא נכנס.
כשזה הפוך, זה אפילו קיצוני יותר, כי אין להם מה להציע.
זוהי יוזמה פרובוקטיבית, של מישהו שרוצה לראות בדיוק את זה - את החרדה, את הלחץ ואת הניסיון להילחם בו. ככלל, עדיף לא לתת לאנשים בחינם מה שהם רוצים, אלא אם כן הם משלמים על זה יפה.
למעשה, ליצנים שעושים את עצמם חרדים, ומעלים כל מיני דעות חלולות בעיתונות וברשתות, מפחידים הרבה יותר, ומושכים הרבה יותר את הציבור.

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
השאלה הגדולה מה יש שם
לפי זה אפשר לראות את רמת הנזק (בדרך כלל רק לאותם בודדים שצריכים "סיבה" ותירוץ לעזוב)
אם זה שיש שם הנאות - לא צריך שום חוברת
אם זה טענות ומענות של שכל, זה יותר רציני
כי יש כאלו שלא נטועים חזק ואז לקחת להם את הנחות היסוד ולערער זה לא פשוט

והשאלה היותר גדולה היא
אם האשכול הזה עצמו לא משחק לידיים שלהם
ועדיף כבר למחוק אותו לגמרי
מבחינתי, פתחתי את האשכול הזה על מנת להזהיר.
אם הוא גורם יותר רע מדווחת על תוכן שלילי הרגע.
אבל למה אתה חושב שזה לא טוב שהורים/מורים יהיו מודעים לחוברת הזאת על מנת להזהיר את הילדים?

זמר

משתמש מקצוען
דוד של אמא שלי דיבר איתי לפני כמה שנים בהתרגשות עצומה איך כשקמה המדינה הם היו ציבור קטנטן
ועכשיו כמה חרדים יראי שמים יש זה היה רגע מרגש באמת
נראה לי שפשוט ניצחנו והם נבהלים מזה ומנסים לשמר את הקיום שלהם
המסקנה שלי מזה 150 שנה מההתפרקות וההתפקרות ושוב הצד שעם הקב"ה מנצח
ומי שלא פשוט נעלם מעצמו

נערך לאחרונה ב:

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
די הגיוני, תחשבו את אחוזי הילודה הנמוכים שיש בציבור הכללי לעומת בחרדי...
ברור שיש להם מה לפחד!!
אבל זה שיש להם מה לפחד לא מאפשר לנו להישאר אדישים, כי אולי על אנשים שכבר חיים את החיים שלהם זה לא ישפיע בכלל, אבל על בחורים צעירים שקצת מתנדנדים, זה יכול להשפיע בצורה משמעותית!!
ולא משנה איזה שטויות כתוב בחוברות האלה- המציאות הוכיחה שמי שרוצה, מסוגל להאמין למה שכתוב שם...

זמר

משתמש מקצוען
די הגיוני, תחשבו את אחוזי הילודה הנמוכים שיש בציבור הכללי לעומת בחרדי...
ברור שיש להם מה לפחד!!
אבל זה שיש להם מה לפחד לא מאפשר לנו להישאר אדישים, כי אולי על אנשים שכבר חיים את החיים שלהם זה לא ישפיע בכלל, אבל על בחורים צעירים שקצת מתנדנדים, זה יכול להשפיע בצורה משמעותית!!
ולא משנה איזה שטויות כתוב בחוברות האלה- המציאות הוכיחה שמי שרוצה, מסוגל להאמין למה שכתוב שם...
נכון
אבל עצם ההבנה הזו היא חיזוק

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה