מידע שימושי חוברות לחילון המגזר החרדי "חוזרים בתבונה" הזהרו!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
מה הם רוצים ממנו??
בושה!

קבצים מצורפים

• image003.jpg
    image003.jpg
    KB 36.5 · צפיות: 46
  • image004.jpg
    image004.jpg
    KB 34.3 · צפיות: 48

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
מסיון הוא דווקא תופעה נושנה מאוד, על איזה ליברליות הם דיברו
כמה רחמים, אהבה ואכפתיות יש להם כלפינו
אוהבים כל כך שבא לבכות
מסיון, תמיד היה. ימש"ו.
אבל חילוני שמנסה"לחלן"?????. ממתי זה היה בצורה כזאת נועזת?

בעצם כשאני חושבת על זה, תמיד זה היה. קצת יותר מתוחכם...
תקציבים לנושרים וכ"ו...
ג-א-ו-ל-ה דחוף!!

רב פעלים

משתמש מקצוען
לא סתם אמרו חז"ל "אל תאמין בעצמך עד יום מותך" יוחנן היה כהן גדול 70 שנה ולבסוף נהיה צדוקי...
אין שם כלום למדתי את הנושא הדבר היחיד שרואים זה התנוונות שכלית מדאיגה, והחילונים מעולם לא יכולים לאתגר אמונה - אל תאמין זה בדברים שצריך אמונה בעצמך, לא בשטויות של כותבים גרועים

0719

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אשמח לקרוא את החוברת הנ"ל, אני לא מפחדת על האמונה שלי, רק מעניין אם הם חידשו משהו במאות שנות השכלה חלולה
אם רבנים אמרו שלא לקרוא בחוברת בשום אופן, כנראה יש דברים בגו'
ודי לחכימה...

גיפט

משתמש מקצוען
ואגב עם ה"מיזם" הזה ספציפית הוא רץ כבר כמה חודשים.. ואם זה היה מופץ בישיבה/סמינר אחד מאמינה שהיה עולה לכותרות...

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
אשמח לקרוא את החוברת הנ"ל, אני לא מפחדת על האמונה שלי, רק מעניין אם הם חידשו משהו במאות שנות השכלה חלולה
באמת לא יודעת אם לצחוק או לבכות...
מה הקשר ללכת מרצון לקרוא חוברת נגד היהדות?
למה זה נראה לך הגיוני?

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
חד משמעית לא תוריד את הכיפה אחרי החוברת
השאלה מה יהיה שתשמע איזה הוראה של רב שלא כ"כ מסתדרת לך עם השכל
האם לא תעקם את האף (כן משהו בכל זאת חודר).

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
הם חידשו אלפי אלפי אנשים שלא שומרים תורה ומצוות, והרבה שהיו גדולים ממש. ולא טיפשים
הם חידשו את השופטים והיוהמשי"ם שנלחמים נגד כל דבר קדוש.
לעומת עדות המזרח שברובם מכבדים ומאמינים בלב, כי לא פגע בהם הנגע הזה.
השכלה אינה חלולה, להיפך חכמה בגויים תאמין, היא מטעה אחרי שהיא משתרשת, כנגד האמונה.
לוגית, אמונה היא לא שכלית וגם במובן שהבורא מוכרח בשכל, לאמונה רבדים רבים בחיים שמבוססים על אמונה בלבד. כמו השגחה פרטית, ציות לחכמים. וכו' וכו' ואת זה קשה לקנות וקל לאבד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה