פנסיה חדש! מגדל השיקה מסלול פנסיה מחקה מדד נאסד"ק!

רמיזא

משתמש מקצוען
האם מישהו שמע על הקרן פנסיה הזאת של מגדל באיזה כשרות היא?
חבל"ז, מצטרף לשאלה האם בכשרות ?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לפי מה שאני יודעת אז לכאורה אין לזה שום כשרות כרגע.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
ומבחינה "מקצועית" האם שווה לעבור ממסלול S&P500 למסלול נאסדק?
השיטה הפאסיבית היא לא לנסות למצוא את התחום וכדו' שבזמן מסוים יניב תשואה גבוהה יותר.
ולכן אע"פ שמדד S&P 500 ג"כ לא מושלם מהבחינה הזאת, אבל הוא עדיין עדיף ממדד הנאדס"ק.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

הינשוף הכחול

משתמש רשום
השיטה הפאסיבית היא לא לנסות למצוא את התחום וכדו' שבזמן מסוים יניב תשואה גבוהה יותר.
ולכן אע"פ שמדד S&P 500 ג"כ לא מושלם מהבחינה הזאת, אבל הוא עדיין עדיף ממדד הנאדס"ק.
אבל השאלה היא האם לטווח הארוך לא עדיף לקחת את הסיכון של נאסדק
כיון שלאורך ההיסטוריה התשואה של הנאסדק הכפילה את S&P
לדוגמא הS&P הרוויח ב40 שנה האחרונים 2752%
והנאסדק הרוויח 5097%

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אבל השאלה היא האם לטווח הארוך לא עדיף לקחת את הסיכון של נאסדק
כיון שלאורך ההיסטוריה התשואה של הנאסדק הכפילה את S&P
לדוגמא הS&P הרוויח ב40 שנה האחרונים 2752%
והנאסדק הרוויח 5097%
א. מאותה סיבה שאני לא בוחרת באפל או טסלה וכדו' שהניבו בשנים האחרונות תשואה הרבה הרבה יותר גבוהה מכל מדד שהוא.
ב. מדד S&P 500 כולל דיבידנדים שהושקעו מחדש הניב ב40 שנה האחרונות תשואה של 6844%!!

רמיזא

משתמש מקצוען
א. מאותה סיבה שאני לא בוחרת באפל או טסלה וכדו' שהניבו בשנים האחרונות תשואה הרבה הרבה יותר גבוהה מכל מדד שהוא.
ב. מדד S&P 500 כולל דיבידנדים שהושקעו מחדש הניב ב40 שנה האחרונות תשואה של 6844%!!
נאסד"ק 100 כולל 100 חברות הכי גדולות בארה"ב, אבל זה מיוחד לתחום הטכנולוגיה, זה לא כמו מניית אפל או טסלה לחוד, גם S&P 500 מרוכז באחוזים גדולים של כמה חברות ספורות בתחום הטכנלוגיה.

חצרון

משתמש מקצוען
נאסד"ק 100 כולל 100 חברות הכי גדולות בארה"ב, אבל זה מיוחד לתחום הטכנולוגיה, זה לא כמו מניית אפל או טסלה לחוד, גם S&P 500 מרוכז באחוזים גדולים של כמה חברות ספורות בתחום הטכנלוגיה.
כמה שיותר מפוזר יותר סולידי

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אשכול סמוך

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
התכוונתי שכפי שאני לא בוחרת מניות בפינצטה לפי תשואות עבר או תחזיות לעתיד, כך אני גם לא אבחר מדד מצומצם לתחום אחד מאותה סיבה.

רמיזא

משתמש מקצוען
האם מישהו שמע על הקרן פנסיה הזאת של מגדל באיזה כשרות היא?
אגב לא מוצא קרן פנסיה כזאת, כנראה רק קופת גמל.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ציטוט מהאתר הנ"ל:
המסלול אותו משיקה מגדל ביטוח קיבל הכשר. תשואות המסלול יושפעו ממדד הנאסד"ק, מדדי טכנולוגיה אחרים בארה"ב ושער הדולר

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה