תח"צ חברת תנופה

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מבטלים נסיעות על ימין ועל שמאל. מודיעים מראש, אבל כל יום לפחות נסיעה אחת מבוטלת!
רק בעמנואל או בעוד ערים?
מה הסיבה?
מה אפשר לעשות?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא, ממש לא!
הקישור בנדרים רק שולח מייל בשמכם למשרד התחבורה וזה לא אפקטיבי.

להתלונן רק בקישור הישיר של משרד התחבורה

דג תמנון

משתמש צעיר
מבטלים נסיעות על ימין ועל שמאל. מודיעים מראש, אבל כל יום לפחות נסיעה אחת מבוטלת!
רק בעמנואל או בעוד ערים?
מה הסיבה?
מה אפשר לעשות?
מודיעים מראש?! כיצד?
דווקא בבית שמש לא כל כך ידוע לי על הרבה ביטולים
הרבה מאד!

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
מודיעים מראש?! כיצד?

הרבה מאד!
הרבה מאוד קוים בכלל לא יוצאים מהתחנה הראשונה
התקשרתי כמה פעמים אחרי שחיכיתי לאוטובוס ואמרו לי שהאוטובוס כבר היה בתחנה עניתי להם שאני עומד בתחנה כבר 15 דקות ולא עבר פה שום אוטובוס והם אמרו לי שמופיע אצלם שזה כן עבר

איילה לב

משתמש פעיל
כל יום כמעט יש אוטובוס שלא יוצא ב-617
ואיך אני יודעת?
הם פשוט לא מופיעים בזמן אמת בטלפון
התקשרתי לקל קו שלוחה 5 ושם בזמנים של כל קו מופיע לוח הזמנים המלא
רק מה ברגע האמת שמתקשרים אם נניח היה אמור לצאת אוטובוס ב08:30 הוא פשוט ידלג את הנסיעה הספציפית הזו ולא תשמע עליה בקל קו ויודיע לך רק על השעה שבאמת הם מתכוונים להוציא אוטובוס (כל יום משתנה השעה שבה לא יוצא אוטובוס) וכמה פעמים התפתיתי לחכות לפי לוח הזמנים המקורי ולא הגיע שום אוטובוס...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
התקשרתי לקל קו שלוחה 5 ושם בזמנים של כל קו מופיע לוח הזמנים המלא
לוח הזמנים הוא המחייב.
במידה ולא בוצעה נסיעה כדאי לדווח מייד לחברה ולמשרד התחבורה בקישור -
החברה נקנסת על כל יציאה שלא בוצעה

במקרים מסוימים יתכן שתוכלו לתבוע את החברה לאחר הצטברות מספר מקרים

אופקים 1

משתמש מקצוען
השאלה היא למה הם לא מבצעים את הנסיעות?
האם בגלל מחסור בנהגים או בגלל מחסור באוטובוסים?

תנופה התחייבו על רכש של אוטובוסים נוספים בזמן הזכיה במכרז, במציאות הם לא רכשו את האוטובוסים עליהם הם התחייבו, והמשרד אינו אוכף את הדרישה הזאת במכרז.

אם המשרד כן היה אוכף, סביר שאוטובוסים תקינים היו להם בשפע, וגם סביר שהם היו טורחים להכשיר נהגים שיסעו על השפע הזה, ואם חלק מהצי יהיה מיותר, אזי הם ישכירו אותם לנסיעות פרטיות, שיורידו שפע רב לבעלי החברה, וגם כשנהגים בורחים להם בלי התרעה מוקדמת, עדיין היו נשארים להם מספיק נהגים כדי להפעיל את נסיעות התח"צ

מוזמנים לקרוא, להעיר ולהפיץ את המסמך שנכתב בנושא הזה, ובנושא קבלני משנה.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מודיעים מראש?! כיצד?
יש קו של ועדת התחבורה
ומה שמעניין זה שחברת תנופה אחראית כמעט על כל הקווים של עמנואל, אבל רק את בני ברק היא מבטלת... וגם זה 2 מתוך 3.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה