תח"צ אתה יכול להציל את קבר דוד המלך ללא עלות

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
המלווה מלכה במוצ"ש חשוב מאוד,
לעורר את הגאולה, בשם צדיקים נסתרים.
אומרים שדויד המלך עצמו נמצא שם, והיו כאלה שהלכו
בכל מצב.

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
קודם תוכיח שאכן מדובר בקבר דוד המלך, אח”ז נדבר על התחנה...
הרבי מסטמאר זי"ע הגיע לארץ והוא רצה לעלות לציונו של דוד המלך
אז הוא שאל את אחד האדמורי"ם(לא זוכר מי) אם הוא קבור שם
אז הוא ענה לו מטר לפה מטר לשם במונורו הוא בטוח לא קבור.....................
וכל מילה נוספת מיותרת

אני משתמש

משתמש פעיל
מה אתה חולק על מהר"מ חגיז שהעיד בשם האריז"ל ששם קבר דוד המלך?
{אני יודע שיש מפקפקים אבל דעת מהר"מ חגיז כלום היא בעיניך?}
אני כלום, אני רק שאלה למה עם ישראל כשבאים כבר לכותל מה הבעיה לקחת את הרגלים עוד כמה מטרים ולתת יחס לנעים זמירות ישראל שבזכותו יש לנו איך להתחנן על כל דבר לבוראנו בספר התהילים, כ’’ש גדולי ישראל, רובם לא דורכים שם ולא ראינו שדאגו למקום מפני הנוצרים, אתמהה.

ראגאטשאבער

משתמש רשום
אני כלום, אני רק שאלה למה עם ישראל כשבאים כבר לכותל מה הבעיה לקחת את הרגלים עוד כמה מטרים ולתת יחס לנעים זמירות ישראל שבזכותו יש לנו איך להתחנן על כל דבר לבוראנו בספר התהילים, כ’’ש גדולי ישראל, רובם לא דורכים שם ולא ראינו שדאגו למקום מפני הנוצרים, אתמהה.
כי אין למקום הרבה מודעות וכנ"ל.
והגרי"מ מורגנשטרן ועוד צדיקים מגיעים לשם תדיר.
ועוד וכי הם גדולים יותר ממהר"מ חגיז והאריז"ל?! אתמהה.

אני משתמש

משתמש פעיל
כי אין למקום הרבה מודעות וכנ"ל.
לקבר מוסמך לא צריך מודעות...
והגרי"מ מורגנשטרן ועוד צדיקים מגיעים לשם תדיר.
אמרתי רוב גדו’’י
ועוד וכי הם גדולים יותר ממהר"מ חגיז והאריז"ל?! אתמהה.
כנראה שכחת שיש דעות אחרות ושהתקבלו על רוב בנין ומנין ישראל וגדוליו שהקבר אינו שם כלל, או עכ’’פ בספק.

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה אתה חולק על מהר"מ חגיז שהעיד בשם האריז"ל ששם קבר דוד המלך?
{אני יודע שיש מפקפקים אבל דעת מהר"מ חגיז כלום היא בעיניך?}
יש גם סיפור ידוע על ר' אשר פריינד שהתפלל מאחורי המבנה ואמר ששם נמצא קבר דוד המלך, נפער במקום בור עמוק ואחרי קצת זמן הכנסייה במקום מילתה אותו במלט.
מערת הקבורה נמצאת בעומק האדמה וגם אם הקבר עצמו נמצא קצת לפה או קצת לשם זה באותו אזור.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלחתי תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה