דרוש מידע חברים של הבן שלי ביקשו שאני אממן לו יום הולדת בישיבה

מצב
הנושא נעול.

בלדה

משתמש פעיל
חברה שנתנה 400 שקל ליום הולדת
זה בערך נקיניקיה בלחמניה לעשר בחורים, אם אנחנו מנסים להתאים לסיטואציה של פותחת האשכול.

כאמא , אם חבר של הבן היה מתקשר ואומר שהם רוצים לעשות יום הולדת לבן, והיה מצליח להעביר את הדברים בחן, חושבת שהייתי נותנת 200 - 300 שח בשמחה.

מסעדה בשרית, פחות.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אצלנו היו מארגנים ימי הולדת בישיבה לבחורים,
והיי מתרימים את חברי החדר וחברי הקומה וכו.
לפעמים זה הסתכם בבמבה וביסלי, לפעמים זה נגמר במתנות של מאות שקלים כמו מכונות תספורת גילוח או בושם או שעון. הכל לפי התקציב הרגעי.
מעולם לא ביקשו מההורים, ולא לכולם עשו,
אם כי היו כאלו שההורים אכן השתתפו לפעמים גם פיזית.
אכן הכל כפי מנהג המקום...

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אני הייתי שואלת את הבחור...
הוא יודע מה מקובל ומה פחות,
הוא זה שיתפדח אם עקצו את הורים שלו, או יתבייש שאמא שלו לא נתנה שקל למרות שמקובל...
ואחרי הכל זה היומלדת שלו. מקסימום אין את ההפתעה...
זה היה הפתעה, לכן לא שאלתי אותו.

יהודי תמים

משתמש רשום
נראה לי תברר עם הבן שלך אם הוא בכלל מכיר את הבחור המדובר, וכמו"כ ארולי כדאי להרוס את ההפתעה ולבדוק שהוא אכן מעונין בה...

ענק שבענקים

משתמש צעיר
בתור אחד שהיה בחור עד לפני כמה שנים(ולא בישיבה צולי"ת)
היה ימי הולדת שאירגנו לבחורים בדרך כלל הסתכם בחטיפים ושתיה(ומתנה לבחור)
היה הורים שמימנו ימי הולדת אבל מצדם ואף אחד לא ביקש מהם (בדרך כלל חברה אם כסף וסיגנון מאד מסוים וד"ל)
גם אם פעם ביקשו זה היה רק לחטיפים ושתיה
ולגבי הבחור תבדקו1.הקשר שלו לחתן השמחה לא גדול מאד
2.מדובר בבחור המכונה "תפרן"
3. גם אם הבן שלכם היה רוצה את החגיגה די ברור שהוא לא היה רוצה שזה יהיה דרך אותו בחור
4.בדרך כלל הבן לא היה רוצה

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
בתור אחד שהיה בחור עד לפני כמה שנים(ולא בישיבה צולי"ת)
היה ימי הולדת שאירגנו לבחורים בדרך כלל הסתכם בחטיפים ושתיה(ומתנה לבחור)
היה הורים שמימנו ימי הולדת אבל מצדם ואף אחד לא ביקש מהם (בדרך כלל חברה אם כסף וסיגנון מאד מסוים וד"ל)
גם אם פעם ביקשו זה היה רק לחטיפים ושתיה
ולגבי הבחור תבדקו1.הקשר שלו לחתן השמחה לא גדול מאד
2.מדובר בבחור המכונה "תפרן"
3. גם אם הבן שלכם היה רוצה את החגיגה די ברור שהוא לא היה רוצה שזה יהיה דרך אותו בחור
4.בדרך כלל הבן לא היה רוצה
בסוף קנו עוגה חטיפים וקולה לחמישה בחורים
הבחור המסיים לא היה ביניהם...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה