טיול בחו"ל זקופנה והסביבה ננשמח לכל מידע והמלצות

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
כן היינו ונהנו מאוד.
המלון גם יהיה בעיירה זקופנה?

אני מבין שכן!

לפי מה שהבנתי זה בעירה ביאלקה ולא זאקופנה... זה נכון?

עכשיו בדקתי וזה אכן עיירה סמוכה כ 20 דקות נסיעה!
מה?????

3524

משתמש מקצוען
IMG_20230707_100325.jpg

גיטל.

משתמש פעיל
שלום רב לכל המטיילים
אנחנו רוצים להשכיר דירה בזאקופנה בבין הזמנים
אשמח לעזרת כל המטיילים שכבר היו
1. האם באמת אפשר להסתמך שיהיה שם מניין
2. האם אפשר לבנות על החנויות בקראקוב לרכישת כל האוכל הדרוש מא- ת או יש דברים שעדיף להביא מהארץ?
3. לגבי שבת יש מאיפה להשכיר פלטה / מיחם וכו
או מכירים דירה שכבר מאובזרת ומותאם לציבור החרדי?
4. כל דבר נוסף שלא שאלתי ויכול להוסיף לי מידע על האזור / התנהלות
אשמח מאד לשמוע
תודה רבה לעונים

3524

משתמש מקצוען
שלום רב לכל המטיילים
2. האם אפשר לבנות על החנויות בקראקוב לרכישת כל האוכל הדרוש מא- ת או יש דברים שעדיף להביא מהארץ?
אשמח מאד לשמוע
תודה רבה לעונים
2. "החנויות בקראקוב" מסתכמות במכולת פיצית שיש בה מעט מאוד מצרכים ופתוחה מעט מאוד שעות ביום. אלא אם כן אתם רוצים לקנות ארוחות במסעדה, זה כבר סיפור אחר.

יצחק77

משתמש מקצוען
שלום רב לכל המטיילים
אשמח מאד לשמוע
תודה רבה לעונים
לגבי מניין יש הרבה
אי אפשר לבנות על אוכל מקרקוב
לגבי אוכל כשר בכלל כבר נכתב בעבר
רוב נותני הכשרות לא מדובר בהשגחה יעילה וצמודה אלא סוג של אמון בזקן של הבעלים והקפדה על משלוחי הבשר !
בשול עכו"ם - תולעים - שבת - כל מקום לגופו מערכת הכשרות היחידה שהיא ברמה של העדח/ לנדאו זו כדתיא מלונדון שיש להם כמה מקומות במזרח אירופה

3524

משתמש מקצוען
לגבי מניין יש הרבה
אי אפשר לבנות על אוכל מקרקוב
לגבי אוכל כשר בכלל כבר נכתב בעבר
רוב נותני הכשרות לא מדובר בהשגחה יעילה וצמודה אלא סוג של אמון בזקן של הבעלים והקפדה על משלוחי הבשר !
בשול עכו"ם - תולעים - שבת - כל מקום לגופו מערכת הכשרות היחידה שהיא ברמה של העדח/ לנדאו זו כדתיא מלונדון שיש להם כמה מקומות במזרח אירופה
נדמה לי שגם הרב דב לנדא אפשר לסמוך על ההשגחה שלו. שווה בירור.

יצחק77

משתמש מקצוען
נדמה לי שגם הרב דב לנדא אפשר לסמוך על ההשגחה שלו. שווה בירור.
אשמח לשמוע ממומחה ניטרלי על הכשרות הזו , אלו שאני מתיעץ איתם לא המליצו בלשון המעטה
ככלל צריך להבדיל בין מומחה כשרות וידע בחומרי גלם לבין השגחה צמודה במקום רחוק מהעין שאין חומרי גלם כשרים והכל מסביב גויים וטרף
מבלי להכנס באישי יש גם בארץ גאונים בשחיטה ובדיקה שאפשר לאכול מהשחיטה שלהם רגוע,
אלא שהם פתחו מערכות כשרות ענקיות ונותנים כשרות במסעדות בכאלו חורים ואנשים נמוכים וחילוניים שפשוט שלא ניתן לפקח אפקטיבי שם אין קשר בין ידע תאורטי בכשרות לתוצאה בשטח

3524

משתמש מקצוען
ידוע לי למשל לגבי קרקוב שבמסעדה של עציוני (בהשגחת ר' דב לנדא) יש משגיח כשרות בני ברקי, אברך ירא שמים, שנמצא שם כל הזמן במטבח.

יצחק77

משתמש מקצוען
ידוע לי למשל לגבי קרקוב שבמסעדה של עציוני (בהשגחת ר' דב לנדא) יש משגיח כשרות בני ברקי, אברך ירא שמים, שנמצא שם כל הזמן במטבח.
ממתי נבדק המידע ?
אפשר שם וטלפון של המשגיח
איזה בשרים נכנסים שם

3524

משתמש מקצוען
היינו במסעדה לפני שנה, דיברנו אישית עם המשגיח, חסיד סאטמר מבני ברק. נוכח שם כל הזמן ונוסע הביתה רק לשבתות. שמעתי שהוא עבר לאחרונה אירוע לבבי שם במקום, כך שחשוב באמת להתעדכן מקרוב מה המצב כרגע.

אין לי פרטים נוספים מעבר לזה.

3524

משתמש מקצוען
גמח / השכרה
לפלטה ומיחם לשבת
בקראקוב או זאקופנה
מישהוא מכיר?
הגמח בקרקוב כאמור כל הקודם תופס.

אנחנו קנינו פלטה מתקפלת שמשמשת אותנו בנאמנות בכל הנסיעות, גם בארץ וגם בחו"ל, כשפה ושם אנחנו גומלים חסד ומשאילים למבקשים.

כמו כן רכשנו טרמוס איכותי שהמים נשמרים בו רותחים כל השבת. בטרמוסים אין מה לחפף, טרמוס איכותי זה מתוצרת 'טרמוס' המקורית, או 'קולמן'.

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
1. למי שלא רוצה להסתמך על הכשרים, יש שם מטבח של תור פלוס, ושל זקופנה כשר.
אפשר פשוט להביא מהארץ אנחנו הבאנו מתקן מנגל עם עופות וכו'.
ואפשר גם להביא פלטה, ולהסתדר עם הבישולים מצויין, יכול לחסוך זמן מלאסוף פלטה וכו'.

2. מה שמסובך שם זה החיישנים, יש שם הרבה דירות עם חיישני אור, ותזוזה.
כמו גם דלתות עם כרטיסים, או מספרים אלקטרוני.

3. כמו כן המקום גדול וצריך לדעת שאפשר והמניינים יהיו רחוקים מאוד,
וגם הליכה ארוכה, עם טפוגרפיה של עליות וירידות חדות,וחם או גשום.

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
הגענו היום לזקופנה - הדרך שוויץ.. האתגר הרציני שלי היה להסתכל לכביש ולא הצידה..
הייתי בטוח שאני פוגש פה מלא נופשים מאנ"ש מארגנים מנייני מנחה קצרה..
אכזבה :(
עד עכשיו לא זכיתי לפגוש פרצוף יהודי נוסף.
מוסלמים, ערבים, גלוחי ראש - ורק לא ציציות וחולצות לבנות.
פרסמו על מסעדה כשרה ב-Nowotarska 79 (דקה הליכה מהמלון שלי) באתי, הסתובבתי סבבי כל הבניין המסחרי, ונאדה - אף גוי חביב מהעובדים שם לא שמע שם על 'כושר רנסטורנט' 'ג'ואיש רסטורנט' גורנישט
תכל'ס - מי שיודע היכן יש מחר (ב') מניין בזקופנה - נא הודיעוני!

יישר-כוח

גיטל.

משתמש פעיל
יש בית כנסת בכתובת https://maps.app.goo.gl/pRwRJxdoPQ1XKFgU9
שמתחיל לפעול בימים אלו בכל תקופת בין הזמנים
וזה כפר די גדול כך שלא רק מאנש מגיעים לשם אבל בהחלט לפי מה שאני רואה ושומעת יהיה נוכחות מרשימה של אנש מלקראת סוף השבוע הנוכחי
תהנו לבנתיים
ואם אתם בעלי מספר ווצאפ יש קבוצה ייעודית לקיץ 2023 של אנש תשלחו לי הודעה בפרטי אשלח לכם קישור באם רלוונטי

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
  • Środkowa 207A, Białka Tatrzańska, פולין
  • WhatsApp+972- 53-705-3297
  • <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
  • מלון ספא מפואר מידע נוסף: כתובת: ul. Środkowa 207A, 34-405 Białka Tatrzanska, Polandפולין המקום יהיה פתוח בתאריכים י''ב אב – ג' אלול 31/7/2023-20/08/2023 גלאט כשר בהשגחת הרב אליעזר ליבר שנעעבאלג אב''ד קהילת "מחזיקי הדת" עדזשווער לונדון כל הבשרים בכשרות בד''ץ העדה החרדית ירושלים ת''ו

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הגענו היום לזקופנה - הדרך שוויץ.. האתגר הרציני שלי היה להסתכל לכביש ולא הצידה..
הייתי בטוח שאני פוגש פה מלא נופשים מאנ"ש מארגנים מנייני מנחה קצרה..
אכזבה :(
עד עכשיו לא זכיתי לפגוש פרצוף יהודי נוסף.
מוסלמים, ערבים, גלוחי ראש - ורק לא ציציות וחולצות לבנות.
פרסמו על מסעדה כשרה ב-Nowotarska 79 (דקה הליכה מהמלון שלי) באתי, הסתובבתי סבבי כל הבניין המסחרי, ונאדה - אף גוי חביב מהעובדים שם לא שמע שם על 'כושר רנסטורנט' 'ג'ואיש רסטורנט' גורנישט
תכל'ס - מי שיודע היכן יש מחר (ב') מניין בזקופנה - נא הודיעוני!

יישר-כוח
תחזיק מעמד, אני מגיע מחר בלילה ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה