זעקת היוצר....

מצב
הנושא נעול.

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ושלי... Screenshot_2018-01-04-19-26-28-1.png

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@אנכי הקטנה, היו לך עוד כרזות. תעלי גם אותם.
@Connected, אהבתי מאד את הכרזה שלך. היה לה פוטנציאל מצויין בעיני לנצח, אם לא שהיה חסר בה משפט מקשר.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
320.jpg
וזו הכרזה שלי. קריאייטיב וסקיצה - אני. ציור - @sweetpanda1

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
היי
תשמעי, טוב שהסברת פה כי הייתי ממש סקרנית..
ראיתי את הכרזה שלך (לשם שינוי, מהרבה שפשוט לא ראיתי..)
והיה ברור לי שיש פה איזה עומק מסוים, נסיתי להעמיק אבל לא הצלחתי להגיע אליו..
מה שבטוח שזה עשוי בצורה מעולה ומקצועית, ופשוט מאוד סימבולית..
מה שנקרא, למשכילים בלבד.. :)
המודעה שלך צעקה מקצועיות וקריאייטיב.
רק שאם אני לא מבינה מה זה 'יון ג'ונג יונג' - אז אין איך לדעת מה כתוב שם... פשוט סינית כפשוטה :)
ואני לא הולכת עם תרגומון צמוד...
אם היית שמה איזה משפט הסבר או קופי בעברית, זה יכל להיות מושלם.
ועוד משהו קטן שלא לגמרי הבנתי, דיברת על תימחור? או תשלום? (כי אלו 2 דברים)
שמחתי לשמוע,
התלבטתי מאוד אם להוסיף משפט מקשר או לא, ואם לשים את התרגום אבל לבסוף זה מה שיצא.
דיברתי על תמחור, שמוביל לתשלום.
בכלל על התחרות הזאת בינינו לבין סין, כל דבר היום made in china, אפילו המעצבים.

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

מקסים גאוני מינימליסטי ומקורי
ומעל הכל.....
אמיץ!!!

צריך הרבה אומץ לייצר מודעה כזאת
זה הרי לא מקובל ושונה וחבל על המקום ה"מבוזבז"....

וזה המסר הגדול שהיה בכנס
לא ליצור מה שמקובל!!!
ליצור מה שנכון ליוצר, מה שיוצא ממנו באמת

לצערי לא ראיתי את זה על הקיר....
זה היה שם?

סופי12

משתמש סופר מקצוען
מקסים גאוני מינימליסטי ומקורי
ומעל הכל.....
אמיץ!!!

צריך הרבה אומץ לייצר מודעה כזאת
זה הרי לא מקובל ושונה וחבל על המקום ה"מבוזבז"....

וזה המסר הגדול שהיה בכנס
לא ליצור מה שמקובל!!!
ליצור מה שנכון ליוצר, מה שיוצא ממנו באמת

לצערי לא ראיתי את זה על הקיר....
זה היה שם?

תודה על הפירגון!
אני עומדת מאחורי הרעיון של היצירה, ופלונית אחרת ביצעה.
לא הייתי בכנס, אז לא ראיתי את הכרזה, אבל אני מניחה ומקווה שזה היה איפה שהוא על הקיר.
זו כרזה שדומה מאוד לכרזה המנצחת, אז אני מניחה שהיא גם סחפה קולות של הקהל.
יהיה מעניין מאוד לראות את עשרת - עשרים המקומות הראשונים שהקהל בחר. אני חושבת שזה יגביר את הבעת האימון בהליך הבחירה.

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אויש נו חלאס.. צריך ללמוד להפסיד בכבוד (למרות שאני ממש לא הפסדתי רק הרווחתי מכל הסיפור הזה ;))
למען האמת אני הצבעתי לכרזה שזכתה במקום הראשון ועדיין אני חושב שזה מגיע למי שזכה\תה...

אבל עדיין אני בדעה שלפעם הבאה צריך שתהיה וועדה מקצועית לפני האירוע שתעשה סינון אכזרי של 80% מהכרזות שלפחות תהיה הצבעה מקצועית ולא שיהיה מצב שיצביעו לכרזות 'בררה' לא קשורות כמו כמה שעלו לגמר ואין לי מושג איך...

אבל.. בסך הכל נהנו תודה לפרוג ושות' על כל מחלקותיהם ;)

בינתיים אני שמח לשתף אתכם בכרזות אני שעשיתי ו----תכל'ס נהנתי מכל רגע
תהנו!

הכרזות:

כרזה #1
%D7%9B%D7%A8%D7%96%D7%94-1-1-jpg.316902

כרזה #2
%D7%9B%D7%91%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-jpg.316901

כרזה #3
%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-jpg.316905

ועוד כרזה שהוגשה אבל נפסלה עקב...
%D7%90%D7%9C-%D7%AA%D7%94%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%95%D7%97%D7%94-jpg.316903

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש כאן בעיה יותר עמוקה שבה הכרזות נשפטות בכלל לא בהתאם לבריף שניתן. המטרה בבריף היתה לפעול לשינוי החקיקה בישראל. הרבה מהכרזות המועלות וכן הכרזה הזוכה לא מכוונים לשם בכלל, אלא רק מציפים את הנושא ומביעים זעקה לא ממוקדת.
מה שרואים כאן ברוב הכרזות זה ביצוע גרפי מרהיב, וקופי שנון. אבל רוב הכרזות לא עושות את עיקר העבודה הפשוטה שנתבקשו: הובלת חקיקה בנושא. אז איך הן יכולות לעלות לגמר, ולזכות?

לא השתתפתי באירוע, ולא שמעתי את ניתוח השופטים, אבל אם כרזה שאין בה עיצוב בכלל זוכה במקום הראשון אז אפשר ללמוד לתחרות הבאה שמי שיביא את הגימיק הכי מיוחד בהקשר לנושא הוא יזכה... התחרות מוציאה את הפרסומאים (שניסו לכוון טוב למטרה) מיותרים ואת הגרפיקאים (שניסו לבטא בויזואל טוב את המסר) גם, רק יצירתיות ו"שליפה מן המותן", זה מה שנדרש... לא מקצוענות.

הטענה של "זה מה שתפס את העין" לא לגמרי מובנת לי. בתוך בליל של צבעים צפופים, ברור שריבוע לבן וריק ילכוד את העין... זה לא פרמטר שניתן לבחור באמצעותו זוכה. המטרה הראשונית של הכרזה היא אכן לתפוס את העין, אבל בואו לא נישאר במטרה הראשונית...

אבל מה שהכי חבל זה שנוצר פה תהליך.

כמו שבתחום האיור והאמנות, אחרי שנים ששלטו בכיפה ציורים ראליסטים מושקעים ומפורטים הגיעה האומנות המודרנית, קשקשה כמה כתמים על הקנווס, קראה לזה "לילות כתומים" או "משעולי הגלקסיה" וקטפה את הבמה. ומי שמעז לפקפק בטיב האומנות הוא פשוט "לא מבין..."
גם התחרות הזו העלתה על נס כרזה שכמעט ולא עונה על ההגדרה הזו, וזה סוג של יריקה בפרצוף לכל אותם גרפיקאים ומאיירים שטרחו על נראות נכונה של ויזואל ועל קופירייטרים שהנפיקו ניסוחים משכנעים. וזה מה שהכי חבל פה.

ובתחרות הבאה נקבל כנראה אוסף של כרזות "גימיק" שמנסות בעיקר לצעוק "תסתכלו עלי ואל תשכחו עד אחרי שאתם מצביעים..." ולא הרבה מעבר לזה.

ובניגוד לכל מה שרשמתי לעיל, אני שמחה מאד עם הזוכה, הדברים שכתבתי רלוונטים להרבה מהכרזות (המצוינות!) שהועלו, ובעיקר רלוונטים לאלו שהצביעו להם.
ה' סיבב שיבחרו בה ושהיא תזכה? אז מגיע לה!

כמה נכון!!!!
כל מילה פנינה!

עידית עזרא

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וזו הכרזה שלי...
האמת גמני התאכזבתי מכמות הכרזות כי באמת לא הצלחתי לראות את כולם. בקושי עשירית...
אבל לא נורא ההשתתפות בתחרות היתה חוויתית בשבילי וזה מה שחשוב!

קבצים מצורפים

• כרזה A3 - עידית עזרא.jpg
    כרזה A3 - עידית עזרא.jpg
    1.1 MB · צפיות: 165

IW Studio

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם אני לא מצאתי את הכרזה שלי מיד, כמעט התייאשתי ולבסוף לאחר מאמץ וחיפוש הלוך חזור כמה פעמים... מצאתי!

תודה ענקית לפרוג על הכנס המושקע!
תמשיכו לעשות חיל!

וזו שלי
מסובבים את העובדות חדש.jpg

נערך לאחרונה ב:

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יש כאן בעיה יותר עמוקה שבה הכרזות נשפטות בכלל לא בהתאם לבריף שניתן. המטרה בבריף היתה לפעול לשינוי החקיקה בישראל. הרבה מהכרזות המועלות וכן הכרזה הזוכה לא מכוונים לשם בכלל, אלא רק מציפים את הנושא ומביעים זעקה לא ממוקדת.
מה שרואים כאן ברוב הכרזות זה ביצוע גרפי מרהיב, וקופי שנון. אבל רוב הכרזות לא עושות את עיקר העבודה הפשוטה שנתבקשו: הובלת חקיקה בנושא. אז איך הן יכולות לעלות לגמר, ולזכות?

לא השתתפתי באירוע, ולא שמעתי את ניתוח השופטים, אבל אם כרזה שאין בה עיצוב בכלל זוכה במקום הראשון אז אפשר ללמוד לתחרות הבאה שמי שיביא את הגימיק הכי מיוחד בהקשר לנושא הוא יזכה... התחרות מוציאה את הפרסומאים (שניסו לכוון טוב למטרה) מיותרים ואת הגרפיקאים (שניסו לבטא בויזואל טוב את המסר) גם, רק יצירתיות ו"שליפה מן המותן", זה מה שנדרש... לא מקצוענות.

הטענה של "זה מה שתפס את העין" לא לגמרי מובנת לי. בתוך בליל של צבעים צפופים, ברור שריבוע לבן וריק ילכוד את העין... זה לא פרמטר שניתן לבחור באמצעותו זוכה. המטרה הראשונית של הכרזה היא אכן לתפוס את העין, אבל בואו לא נישאר במטרה הראשונית...

אבל מה שהכי חבל זה שנוצר פה תהליך.

כמו שבתחום האיור והאמנות, אחרי שנים ששלטו בכיפה ציורים ראליסטים מושקעים ומפורטים הגיעה האומנות המודרנית, קשקשה כמה כתמים על הקנווס, קראה לזה "לילות כתומים" או "משעולי הגלקסיה" וקטפה את הבמה. ומי שמעז לפקפק בטיב האומנות הוא פשוט "לא מבין..."
גם התחרות הזו העלתה על נס כרזה שכמעט ולא עונה על ההגדרה הזו, וזה סוג של יריקה בפרצוף לכל אותם גרפיקאים ומאיירים שטרחו על נראות נכונה של ויזואל ועל קופירייטרים שהנפיקו ניסוחים משכנעים. וזה מה שהכי חבל פה.

ובתחרות הבאה נקבל כנראה אוסף של כרזות "גימיק" שמנסות בעיקר לצעוק "תסתכלו עלי ואל תשכחו עד אחרי שאתם מצביעים..." ולא הרבה מעבר לזה.

ובניגוד לכל מה שרשמתי לעיל, אני שמחה מאד עם הזוכה, הדברים שכתבתי רלוונטים להרבה מהכרזות (המצוינות!) שהועלו, ובעיקר רלוונטים לאלו שהצביעו להם.
ה' סיבב שיבחרו בה ושהיא תזכה? אז מגיע לה!

בול פגיעה...
ככ הרבה זמן לקח כגרפיקאית לנתח את הבריף, לבין בדיוק מה רצו, ולכוון דוקא לשרי הממשלה ולא ללקוחות..
ובסוף לקחה מקום אשון כרזה שהיתה הפורכה מהבריף!
כל ההרצאות אתמול דיברו איך לפלח שוק, איך לדבר למי שצריך, איך לנתח בריף,
וגולת הכותרת של הערב הכרזה שלקחה את התחרות היא הפוכה מהבריף, מדברת ללקוחות...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה