התייעצות זיהוי אוטומטי של מספרים באייפונים

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא חושבת..
כתוב שם את השם של הסים..
בוודאות לא נכון
יש לי 2 שמות, שם רשמי ושם של היום יום שהוא שם אחר ושם חיבה בכלל
מי שהתקשרתי אליה קראה לי בשם של היום יום

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
חבל להלחץ סתם בלי לדעת על מה מדובר.
האפליקציה מאוד ידידותית, ועד היום לא שמעתי על מישהו שניזוק ממנה
בדרך כלל מי שניזוק מזה זה ספאם ומכירות

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
ועוד מידע בנושא -

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בוודאות לא נכון
יש לי 2 שמות, שם רשמי ושם של היום יום שהוא שם אחר ושם חיבה בכלל
מי שהתקשרתי אליה קראה לי בשם של היום יום
אם יש לך טלפון חכם את יכולה לבחור איזה שם יהיה רשום (בתנאי שבאמת כמה אנשים קראו לך ככה)
לצורך העניין לי יש 1485 שמתוך זה אני יכול להחליט מה השם שלי

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
חבל להלחץ סתם בלי לדעת על מה מדובר.
האפליקציה מאוד ידידותית, ועד היום לא שמעתי על מישהו שניזוק ממנה
עצם זה שהשם שלי ידוע ליותר מידי אנשים שלא אמורים לדעת אותו, בטח לא את השם של היום יום- זה כבר לא טוב בכלל.
תגידי- נשמע לך סביר שכשאני מתקשרת לגבר בעיני עבודה הוא יקרא לי בשם חיבה כי ככה אני רשומה שם במאגר?????

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

סמליל

משתמש מקצוען
עצם זה שהשם שלי ידוע ליותר מידי אנשים שלא אמורים לדעת אותו, בטח לא את השם של היום יום- זה כבר לא טוב בכלל.
השם שלך לא ידוע לאף אחד.
אלא רק לאנשים שאת מתקשרת אליהם אז מופיע השם שלך במסך.
והם כמובן לא יכולים להיתקשר אלייך אלא אם כן הם שמרו את המספר שלך בפון שלהם

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
השם שלך לא ידוע לאף אחד.
אלא רק לאנשים שאת מתקשרת אליהם אז מופיע השם שלך במסך.
והם כמובן לא יכולים להיתקשר אלייך אלא אם כן הם שמרו את המספר שלך בפון שלהם
הם יכולים להתקשר גם אם המספר לא שמור, כמו בכל פלאפון כשר או לא..

סמליל

משתמש מקצוען
הם יכולים להתקשר גם אם המספר לא שמור, כמו בכל פלאפון כשר או לא..
אוקיי ברור, אבל זה רק כי היא התקשרה קודם
אז המספר נמצא להם בשיחות אחרונות.

אבל זה לא שעכשיו מישהו אנונימי ירצה להיתקשר אליה,
והיא לא יצרה איתו שם קשר
הוא לא יוכל לחייג אליה גם אם יש לו את האפליקציה הזו

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
בזמנו אמרו שיש לאפליקציית 'מי' גירסה קולית לטלפונים כשרים.
מתקשרים לאנשהו, מקישים את מס' הטלפון של מי שהתקשר אליך, ושומעים את שמו.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בזמנו אמרו שיש לאפליקציית 'מי' גירסה קולית לטלפונים כשרים.
מתקשרים לאנשהו, מקישים את מס' הטלפון של מי שהתקשר אליך, ושומעים את שמו.
מי זה פון
אבל זה לא אוטומטי לכל מספר שמתקשר אלייך, אלא אם את רוצה לדעת מי זה את מתקשרת

גאונה

משתמש מקצוען
אני אסכם איך זה עובד.
קודם כל זה נותן שמות לפי השם ששמור אצל אנשים שיש להם את האפליקציה.
2. לפי השם הכי נפוץ כך זה מופיע,
3. אם את מנויה בתשלום את יכולה לבחור איך השם שלך יופיע.
4. אפשר לראות כל אחד איך הוא קרא לך
5. תיארטית אפשר לבקש מכמה אנשים שאת מכירה שאת שמורה אצלם ויש להם מי (תוכלי לדעת לפי השם שמופיע, מי יכול לשמור אותך בשם הזה), לשנות את השם, כך שהוא יהיה הכי נפוץ, וכך תופיעי אצל אנשים.
בהצלחה

ככר השוק

משתמש מקצוען
תגידי- נשמע לך סביר שכשאני מתקשרת לגבר בעיני עבודה הוא יקרא לי בשם חיבה כי ככה אני רשומה שם במאגר?????
הבעיה שלך היא שיש הרבה אנשים עם סמארטפון ששמרו אותך בטלפון שלהם בשם החיבה שלך.
תנסי לחשוב מי הם, ותבקשי שישנו. זה בטח מישהו מהמשפחה או מהחברות הקרובות, כי את אומרת שזה לא שם ידוע לכלל הציבור.

זה לא מאגר. אין במי להלחם. זה בסך הכל אפליקציה שכל מי ששותף לה רואה איך אחרים שמרו את המספר הזה ומשתף איך הוא שמר. זה לא מידע ששמור במקום מרכזי.

גודמורנינג

משתמש חדש
וואי וואי מזדהה כ"כ! באמת מלחיץ! אני עדיין בטראומה מנהג מונית אחד....:
" הייי פלונית, איפה את?"
אני: "אממממ אנחנו מכירים?"
נהג: "הא, את הזמנת קודם נסיעה, לא?"
"לא זכור לי שהזדהתי, איך את יודע את שמי?" הייתי היסטרית,
"אההה זה בפלאפון כתוב לי, תעלי ואראה לך"....
כנ"ל היה בשם חיבה אישי ולא נפוץ בכלל....
ובנוסף זכיתי לנאום גאה על נפלאות האפליקציה....
בקיצור, מצטרפת למחאה, אם יש איך לקדם אותה אני בעדדדד!

ככר השוק

משתמש מקצוען
אין שום דרך למנוע את זה, חוץ מלהתקשר ממספר חסום. יש אנשים שלא רוצים להרים אם זה לא מספר מזוהה, זכותם. תחליטו מה עדיף לכם.

לא מזמן התקשרתי למישהו בשיחה מתוכננת כדי לקנות מוצר. הוא ידע את שמי, והסביר לי איך המוצר הוא בול בשבילי. הוא גיגל עלי וראה משהו שמופיע עלי בגוגל שכבר לא רלוונטי כמה וכמה שנים.

זה העולם שאנחנו חיים בו. שקוף, גלוי, מידע מכל סוג נגיש לכל אחד ואי אפשר לחסום. אין מה לנסות להלחם, או שכן ותשברו את הראש בקיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה