התייעצות זיהוי אוטומטי של מספרים באייפונים

שירלי

משתמש רשום
מה החוצפה הזאת? מעולם לא נתתי לאף אדם לפרסם את המספר שלי עם השם המלא שלי, ואני מתקשרת לאנשים פעם ראשונה בהיסטוריה, והם יודעים מי אני! (אני משווקת בין השאר. ולכן אני מתקשרת לאנשים שבד"כ אין לי מושג מיהם, מעולם לא דיברתי איתם, פגשתי אותם,חלמתי עליהם וכו'...)
מה מפריעה לך שידוע? אז ידוע שקראו לך כך וכך.. ו..?

סימי ג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האפליקציה ממש נוחה ושימושית.
לא לכולם אני רוצה לענות...
ואם מתקשר אלי מישהו אני אמורה לדעת מי הוא, לא?
זאת לא חדירה לרשות הפרט, הוא התקשר, מה זה משנה אם אני מזהה אותו אחרי שעניתי או לפני?

חיימנה

משתמש פעיל
מה החוצפה הזאת? מעולם לא נתתי לאף אדם לפרסם את המספר שלי עם השם המלא שלי, ואני מתקשרת לאנשים פעם ראשונה בהיסטוריה, והם יודעים מי אני! (אני משווקת בין השאר. ולכן אני מתקשרת לאנשים שבד"כ אין לי מושג מיהם, מעולם לא דיברתי איתם, פגשתי אותם,חלמתי עליהם וכו'...)
ממש לא חוצפה
זה כמו לומר באיזה חוצפה את מתקשרת להציע לי כל מיני מוצרים בלי שאישרתי....
שלזה בעצם נועדה התוכנה [בין היתר] לתת לי את הזכות לא לענות למשווקים ומתרימים למיניהם

sk1203

משתמש מקצוען
זה חייב תיקון דחוף, חדירה לצנעת הפרט, חוצפה אדירה!
זה לא חדירה לצנעת הפרט
זה אפליקציה שאנשים שמעוניינים לדעת מי עומד מאחורי המספר שמתקשר אליהם לראשונה מורידים אותה, ובתמורה לזה הם משתפים את אנשי הקשר שלהם.
האפליקציה לא גונבת מידע מאף אחד בניגוד לרצונו,
והפתרון היחיד לא להיות במאגר זה לדאוג שלא תהיי שמורה בטלפון של אף אחד שמשתמש באפליקציה, (שזה אומר רוב בעלי הסמארטפונים)
הדברים נאמרים לגבי אפליקציות Me ו- TrueCaller.

לי למשל זה קרה על הכיוון ההפוך - קראו לי בשם לא שלי, כנראה מי שהמספר היה שייך לו קודם, ורק אחרי שמספיק אנשים שמרו אותי בטלפונים שלהם התחילו לזהות אותי כשהתקשרתי

shani123

משתמש מקצוען
יש לזה גם אתר

והאפליקציה כבר קיימת לפחות 8-10 שנים
אותי הכירו כגב' XXX מחברת XXX
גם אחרי שעברתי לעבודה אחרת...

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
זה פשוט חוצפה אדירה!!
אין כבר פרטיות בעולם הזה??????

אני עושה בעיקר טלפונים, וזה למאגר של אנשים שהתענינו במוצר, ולא לאנשים חדשים
בכל עבודה נותנים פלאפון מיוחד לעבודה עם מספר שונה
או שמתקשרים מהמשרד
לא יודע מה רמת הרצינות של מקום העבודה שלך שנותנים לך להתקשר מהמספר האישי אבל בכל מקרה להתקשר לאנשים על מוצר זה בדרך כלל משהו מאוד מטריד ולעיתים גם לא חוקי, אז אולי באמת כדי לך ללמוד מוסר השכל מהסיפור הזה שאולי כל הרעיון להתקשר לאנשים לשווק מוצר זה משהו טיפה מוזר ומציק ולכן גם קורים לך על הדרך דברים מציקים

ילדי הנחת

משתמש חדש
לא חושבת..
כתוב שם את השם של הסים..
אין דבר כזה השם של הסים
זה לא 144
ברגע שמישהו יכתוב את שמך הוא יופיע

הם לא צריכים לענות לכל אחד, אבל לפרסם מספרים של מי שלא בקש את זה?
האתר הזה צריך שינוי שצריך שבעל המספר יאשר את ההרשמה.

ואולי בנקודת מבט הפוכה , נחשוב :
חוצפה שמישהו מתקשר לפלאפון האישי שלי בלי שאוכל לדעת מראש במי מדובר ??
הרי הם לא הפיצו את המספר שלך ...סה"כ רק מי שיחפש מי בעל המספר יוכל לראות ...
אחד האפליקציות הכי שימושיות והכי נצרכות

בוניבון

משתמש רשום
כאן אפשר למחוק.

אפרת2

משתמש פעיל
אם זה כ"כ מכעיס אותך, תשתמשי לענייני עבודה בטלפון שמיועד לעבודה בלבד.
כך לפחות לא יקראו לך בשמך הפרטי, אבל אולי ישמרו אותך בשם לא מאד מחמיא...

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בכל עבודה נותנים פלאפון מיוחד לעבודה עם מספר שונה
או שמתקשרים מהמשרד
לא יודע מה רמת הרצינות של מקום העבודה שלך שנותנים לך להתקשר מהמספר האישי אבל בכל מקרה להתקשר לאנשים על מוצר זה בדרך כלל משהו מאוד מטריד ולעיתים גם לא חוקי, אז אולי באמת כדי לך ללמוד מוסר השכל מהסיפור הזה שאולי כל הרעיון להתקשר לאנשים לשווק מוצר זה משהו טיפה מוזר ומציק ולכן גם קורים לך על הדרך דברים מציקים
המוצר שאני משווקת זה עיתון, יש פרסומת, אנשים פונים למערכת כשרואים את הפרסומת ואני חוזרת אליהם.
איך בדיוק נראה לך שזה אמור להראות אם לא ככה? אנשים נתנו את המספר שלהם בדיוק בשביל זה!

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
המוצר שאני משווקת זה עיתון, יש פרסומת, אנשים פונים למערכת כשרואים את הפרסומת ואני חוזרת אליהם.
איך בדיוק נראה לך שזה אמור להראות אם לא ככה? אנשים נתנו את המספר שלהם בדיוק בשביל זה!
תעשי קו טלפון נוסף שיהיה שייך רק לעבודה,
(אם את שכירה - תבקשי שמערכת העיתון תשלם עליו.)
את המספר הזה אנשים ישמרו כ"עיתון X" וכך לא תיפגע לך הפרטיות...

גוטליב

משתמש חדש
לא חושבת שזה חדירה לפרטיות,
כשמישהו מתקשר ומצפה לתגובה מהצד השני, הדבר הבסיסי זה להזדהות, ישנם כאלה שמזדהים ויש שלו,
וכאן באה אפליקציה ועושה את זה במקום, זה הכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה