דרוש מידע זוכי מחיר למשתכן באלעד בהגרלה האחרונה במאי - לכאן!

מה שאני

משתמש מקצוען
אף אחד לא יודע מה המצב שם?
בפרויקט הראשון מעלות הנשיא שמפורסם כל הזמן וכבר נחתמו חוזים באזור פסח התחייב הקבלן על איכלוס עוד שנתיים וחצי וכרגע בשיווק הוא עידכן את זה לשלוש
הענין בגדול שאין אפשרות כרגע להוציא היתרים וועדה מחוזית ביקשה מהעירייה מיפוי של השטח עד ספטמבר ותינתן החלטה באוקטובר (שאגב זה חודש הבחירות) כך שכרגע יקח זמן...

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
בפרויקט הראשון מעלות הנשיא שמפורסם כל הזמן וכבר נחתמו חוזים באזור פסח התחייב הקבלן על איכלוס עוד שנתיים וחצי וכרגע בשיווק הוא עידכן את זה לשלוש
הענין בגדול שאין אפשרות כרגע להוציא היתרים וועדה מחוזית ביקשה מהעירייה מיפוי של השטח עד ספטמבר ותינתן החלטה באוקטובר (שאגב זה חודש הבחירות) כך שכרגע יקח זמן...
לא הבנתי איך זה קשור להגרלה האחרונה...
אני מדברת על הפרויקטים של ההגרלה האחרונה
ובעיקר לגוש 28 של הקבלן בראזני.

Sari. B

משתמש חדש
אנחנו זכינו בגוש 27 באלעד, גם שם עוד לא זז כלום?
עם הקבלן רייסדור.

יאיר צ

משתמש פעיל
אני לא חושב שיש בעיה מיוחדת עם אישורי בניה באלעד, אבל לענ"ד כל התהליך הזה של קבלת אישורים והבניה זה דבר שלוקח הרבה זמן, בפרט שלא מדובר בבניין או שניים אלא כמה שכונות גדולות חדשות שאמורות להתווסף לעיר, כך שצריךתכנון שלם מהמוסד ועד הטפחות כולל אישורים לכול דבר מחדש בלי להסתמך על אישורים קודמים, וכלן זה יכול לקחת זמן
אממה, מי שזכה ירוויח הרבה כסף כך שברוב המקרים שווה להמתין
(נ.ב. בקשר לפרויקט מעלה הנשיא, אני לא בקיא בפרטים אבל לא נראה לי שהוא חותם חוזה עם הקונים / טאבו, אולי רק זכרון דברים וכדו' כי אין לו שום אישורים ואפילו דפים הוא לא יכול למכור)

ST_B

משתמש מקצוען
שמעתי שפרויקט 28 כולו זה רק דירות קטנות - עד 80 מ"ר.
זה סופי?
מישהו יודע?
ואני גם אשמח לשמוע כמה שיותר פרטים על הפרויקט.
יש צפי בכלל לתחילת עבודה?
ואיכלוס?

ST_B

משתמש מקצוען
הבנתי שזה כתוב בתב"ע של השטח.
אבל לא הצלחתי להשיג אותו בעצמי.

נערך לאחרונה ב:

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
איך יודעים מה הגוש והחלקה של זה?
באתר כתוב רק מספר מגרש (28) ומתחם
אם יש את כל הפרטים אפשר לבדוק באתר של עיריית אלעד

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
איך יודעים מה הגוש והחלקה של זה?
באתר כתוב רק מספר מגרש (28) ומתחם
אם יש את כל הפרטים אפשר לבדוק באתר של עיריית אלעד
מצאתי את המידע על מגרש 28!
הוגשה בקשה להיתר לפני כחודשיים.

1685867236048.png

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה