התייעצות זה נחמד למצוא שקל, אבל יותר נחמד זה למצוא אותו בתוך------

מצב
הנושא נעול.

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לנו קרה לפני 30 שנה מצאנו בורג משמעותי בתוך לחם
לשבת הבאה קבלנו חלה של אדמורי''ם משהו ענק..................
צריך לבדוק במאפיה שם למי מהעובדים חסר בורג

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זה די חמור
כי כמו שנפל שקל אז היה יכול ליפול אגוז, שומשום, בוטנים או כל אלרגן אחר שלא בטוח שמצוין על האריזה ועלול לגרום למוות ח''ו.
בדיוק
ומעיד על בעיה בבקרת האיכות.

לכן לדעתי מי שמתלונן מציל את כולם.

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
מזעזע ביותר
אני מצאתי בתוך קופסת שימורים מקק שלם יש לי טראומה עד עכשיו מהחברה!

וחברה של אחותי מצאה במנת ציפס-חם מקק-ציפסי שלם..

קפץ
ומצא את מותו.

פעם חבר של אח שלי מצא מקק שלם לא פחות ולא יותר בתוך בורקס תפו"א😵‍💫
אני לא יודע מה איתכם אבל אני מתיישב מהיום לארוחה עם כף ומזלג וK300

blue eagle

משתמש מקצוען
אחד שהיה במאפיה מוכרת בירושלים
היה בתוך המטבח איפה שאופים
ומה שהוא ראה שם... :sne: רצים להם בין הרגליים
מקקים עכברים מה שתרצו
ואני בעצמי ראיתי היכן הם מאחסנים את המגשים בתוך כוך מעופש ומסריח (והם לא שוטפים בין שימוש לשימוש)
באחד המקומות הרקובים וישנים בירושלים שאין ספק שאין שם עכברים וכו'!
מה נראה לכם שזה מקומות סטריליים??
הם בונים שהכל ישרף בתנור...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה