התייעצות זה נחמד למצוא שקל, אבל יותר נחמד זה למצוא אותו בתוך------

מצב
הנושא נעול.

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מי אמר שמותר על פי ההלכה לסחוט מעבר למחיר המוצר?
אני רואה שכבר דנו בזה כאן, אבל ללא תשובה עניינית ,

תשאלו מורה הוראה, כי זה יכול להיות גובל באיסורי דאורייתא, העובדה שהמדינה מאפשרת לתבוע לא הופכת את זה לכשר

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מי אמר שמותר על פי ההלכה לסחוט מעבר למחיר המוצר?
אני רואה שכבר דנו בזה כאן, אבל ללא תשובה עניינית ,

תשאלו מורה הוראה, כי זה יכול להיות גובל באיסורי דאורייתא, העובדה שהמדינה מאפשרת לתבוע לא הופכת את זה לכשר
אני דיברתי על הזכות להתלונן.

מי סחט מעבר למחיר המוצר?
סתם חלמה על פיצוי...

זה הולך ככה: אתה מבקש פיצוי ואז הם מאשרים מה שיש באפשרותם.
בשאלה למורה הלכה בהחלט יש להתייחס לנושאים כמו אלרגיה וסכנת נפשות...

סלבית

משתמש חדש
חפיסת שוקולד!!!!!

ואני בהחלט אשמח להתעשר בקצת יותר מזה ע"ח החברה כמובן....

אני לא מוכנה להיות מגעילה אבל כמובן שאני אשמח לקבל מהם דירה....

נכון לעכשיו הם מאוד מאוד נבהלו, התקשרו אלי כבר 3 בכירים אחד אחרי השני, ובאו לאסוף את המוצר... אמרו שידברו איתי על פיצוי....

בקיצור,
איך אפשר למקסם את ההשקעה?
על מה אני יכולה להתחיל לחלום בלילה בלי שזה יתנפץ לי בבקר?

מישהו התנסה פה במקרה דומה?? (כזה בטוח שלא ואם כן אז:eek:)
חח מעניין מי העובד השלימזל שזורק שקלים לחבילות שוקולד😂

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
ואם כבר הזכירו פיקוח נפש...
מכירה מישהו שרגיש לגרעיני חמניות ברמה מסכנת חיים.
הוא קנה לחם שלא היה כתוב בין רכיביו חמניות, וגילה שמפוזרים עליו גרעיני חמניות. למרבה הנס הוא גילה זאת לפני שאכל ממנו.
הוא התקשר להנהלת החברה והסביר להם בנעימות ובטוב טעם כמה קריטי לציין את המרכיב הזה ברשימה. הוא לא דיבר בכלל על בקשה לפיצוי.
המנהלת שקיבלה את השיחה העבירה את המידע על כך לעובדת הממונה על תלונות הציבור, והוסיפה שנדהמה מכך שהמתלונן דיבר כל כך בעדינות ובכבוד, בלי להתלהם ואפילו בלי לבקש פיצוי...
אותה עובדת שממונה על הפניות אמרה לה: מה את מתפלאת, מספר הטלפון שייך לקומה הכשרה, וכשחרדים מתלוננים הם מדברים לגמרי אחרת... היא חזרה למתלונן, סיפרה לו על תגובת המנהלת, והבטיחה שתשלח פיצוי נכבד. היא גם הבטיחה שידביקו מדבקות על כל הלחמים המכילים חמניות.
הפיצוי עוד לא הגיע - האירוע התרחש רק אתמול...
כשמדברים על סיפורים יותר טובים או פחות טובים...
זה סיפור!

אני וביתי

משתמש מקצוען
לפעמים אני חושבת שעדיף לחברה לפצות ולא לתקן את הליקוי כי הוא כרוך בהרבה כסף.
למשל?
יש כמה מוצרים של חברה מסויימת של מוצרי חלב
שאף פעם אי אפשר להפריד את הגביעים של השמנת שלהם!
פשוט אין קו חיתוך.
והתלוננו על זה כמה פעמים - כי זה מעצבן שמתוך הרגל באים להפריד את הגביעים
ואז אחד מהם נסדק ומטפטף או לרוע המזל קורה שגם שניהם וזה מלכלך והאיכות של המוצר נפגעת
כי לא תמיד משתמשים בשניהם באותו רגע וזה נהיה יבש כזה.

וכל פעם שולחים לנו שובר לפיצוי ואומרים שהם יודעים ויש תקלה באחת מהמכונות....
ואני אומרת להם "לא רוצה שובר. תתקנו את התקלה!!"
אבל הם בוחרים לפצות את הלקוח המתלונן ולא לתקן.
אולי זה תקציב אחר שפנוי להם יותר מהזמנת חלפים....
או שהחלק תקוע באיזה אוניה שעוכבה ע"י החות'ים , (מקובל היום להגיד את זה)
לא יודעת.
הרגע שלחתי שוב תלונה ולראשונה בצאט והם מבקשים מספר מכונה ויש לי גם שמנת וגם גילה שנסדקו ושניהם מכונה מספר 35.
עד היום כל פעם שהפרדתי גביעי לבן לא ידעתי אם התפוצץ או לא מהיום הכל ידוע.
התקלה היא כבר כמה שנים הרבה לפני החותים.
פעם ראשונה שלחו לי פיצוי יחסית רציני וזה כמובן הולך ופוחת.
שאלו אותי פעם אחת בכמה מוצרים זה קרה לך ואמרתי במשך הזמן ב200 ואז שלחו פעם אחת פיצוי יותר רציני.
יש לזה פתרון פשוט וזה די נמאס לי מהם תביעה יצוגית!

נערך לאחרונה ב:

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
הרגע שלחתי שוב תלונה ולראשונה בצאט והם מבקשים מספר מכונה ויש לי גם שמנת וגם גילה שנסדקו ושניהם מכונה מספר 35.
עד היום כל פעם שהפרדתי גביעי לבן לא ידעתי אם התפוצץ או לא מהיום הכל ידוע.
התקלה היא כבר כמה שנים הרבה לפני החותים.
פעם ראשונה שלחו לי פיצוי יחסית רציני וזה כמובן הולך ופוחת.
שאלו אותי פעם אחת בכמה מוצרים זה קרה לך ואמרתי במשך הזמן ב200 ואז שלחו פעם אחת פיצוי יותר רציני.
יש לזה פתרון פשוט וזה די נמאס לי מהם תביעה יצוגית!
מעניין שגם אני התלוננתי לפני כמה שנים על הלבן/גילה/שמנת שההפרדה שוברת אותם, ולא עשו עם זה כלום ואני יום יום סובלת מזה.

ולסיפור שלי-

לפני 17 שנה קניתי פשטידה כלשהי בחנות לממכר אוכל מוכן בגאולה (אינני מציינת את שמם כי עצם הדבר שהם עדיין קיימים מעיד שזה לכאורה היה חד פעמי) התיישבתי עם בעלי לאכול ולא תאמינו!!! בתוך הפשטידה היה מקק שלם!!!! וענק!!!! מת כמובן שנאפה ממש כחלק אינטגראלי בפשטידה... אפילו עכשיו כשאני כותבת אני חווה מעין פוסט טראומה... הייתי אז לפני לידת תאומים והרגשתי בהתאם... ומפני מצבי לקחתי את זה כל כך קשה שממש ימים אחר כך לא התאוששתי עד כמה שזה נשמע מוגזם...
בעלי ניגש אל המוכרים מהצד לדלפק בשביל לא לעורר מהומות .... המוכרים הראו את זה אחד לשני ו... העיפו לפח... הם מעצמם הציעו לי ישר פיצוי שאבחר מהחנות אוכל אחר, מיותר לציין שלא רציתי... רק בקשתי את כספי בחזרה והלכתי רועדת כולי

blue eagle

משתמש מקצוען
לפני 17 שנה קניתי פשטידה כלשהי בחנות לממכר אוכל מוכן בגאולה (אינני מציינת את שמם כי עצם הדבר שהם עדיין קיימים מעיד שזה לכאורה היה חד פעמי) התיישבתי עם בעלי לאכול ולא תאמינו!!! בתוך הפשטידה היה מקק שלם!!!! וענק!!!! מת כמובן שנאפה ממש כחלק אינטגראלי בפשטידה... אפילו עכשיו כשאני כותבת אני חווה מעין פוסט טראומה... הייתי אז לפני לידת תאומים והרגשתי בהתאם... ומפני מצבי לקחתי את זה כל כך קשה שממש ימים אחר כך לא התאוששתי עד כמה שזה נשמע מוגזם...
מזעזע ביותר
אני מצאתי בתוך קופסת שימורים מקק שלם יש לי טראומה עד עכשיו מהחברה!

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מזעזע ביותר
אני מצאתי בתוך קופסת שימורים מקק שלם יש לי טראומה עד עכשיו מהחברה!
וחברה של אחותי מצאה במנת ציפס-חם מקק-ציפסי שלם..

קפץ
ומצא את מותו.

נערך לאחרונה ב:

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
מעניין שגם אני התלוננתי לפני כמה שנים על הלבן/גילה/שמנת שההפרדה שוברת אותם, ולא עשו עם זה כלום ואני יום יום סובלת מזה.

ולסיפור שלי-

בעלי ניגש אל המוכרים מהצד לדלפק בשביל לא לעורר מהומות .... המוכרים הראו את זה אחד לשני ו... העיפו לפח... הם מעצמם הציעו לי ישר פיצוי שאבחר מהחנות אוכל אחר, מיותר לציין שלא רציתי... רק בקשתי את כספי בחזרה והלכתי רועדת כולי
דחוףףףף אייקון מקיא!!!!!
מה זה?
יש אשכולות שאין משו אחר שיביע את זה.
זוועהההה

חי טוב

משתמש צעיר

ולסיפור שלי-

אני לפני כ20 שנה 'טעמתי' מהעוגות של שבת שהגיעו מהקונדטוריה לישיבה, והי שם בדיוק אותו דבר שציינת.
דוקא חשבנו שזה נורמלי... זרקנו וזהו. זו היתה קונדטוריה משפחתית כזו.

משה שאחא

משתמש פעיל
לנו קרה לפני 30 שנה מצאנו בורג משמעותי בתוך לחם
לשבת הבאה קבלנו חלה של אדמורי''ם משהו ענק..................
זה היה בתור פיצויאו בתור עונש שהתלוננתם
מה עושים עם כזו חלה ענקית (חוץ משמחות) אפי' במקפיא נ"ל שאין מקום

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לפני כ20 שנה 'טעמתי' מהעוגות של שבת שהגיעו מהקונדטוריה לישיבה, והי שם בדיוק אותו דבר שציינת.
דוקא חשבנו שזה נורמלי... זרקנו וזהו. זו היתה קונדטוריה משפחתית כזו.
טעמתם?! :sick: :eek:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה