התייעצות זה נחמד למצוא שקל, אבל יותר נחמד זה למצוא אותו בתוך------

מצב
הנושא נעול.

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמו שכתבו , לא נעים ואת צריכה ממש להתבכיין ולהתמסכן כדי שתקבלי משהו קצת שווה
לנו היה גם סיפור עם עלית
בתוך בילת ציפס שמנת בצל שהבת שלי קנה לטיול
היא מצאה בפנים תפוח אדמה ןהציס שכן היה שם לא היה אכיל
התלוננו ורצו להביא פצוי מארז של ציפס לא של שמנת בצל
אמרו להם אתם עוששים צחוק.... הלך לה כל הטיול והיתה מאוכזבת וכו כו
הלוך וחזור בסוף קבלנו מארז - קופסא עם מוצרים כג' שוקולדים וכו... וכרטיס 100 ש"ח לקנית מוצרי עלית

תמיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מזכיר לי שהייתי פעם במיון ילדים , והגיע לשם ילד שבלע 5 ש"ח
לאחר שצילמו אותו , וראו איפה המטבע , התכוננו והכינו את הילד להוצאת המטבע ,
ואז הרופא ילדים אומר לו -
אני מוציא לך את המטבע , אבל בתנאי שזה תפוס לי .... :)

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
נכון לעכשיו הם מאוד מאוד נבהלו, התקשרו אלי כבר 3 בכירים אחד אחרי השני, ובאו לאסוף את המוצר...
איך אפשר למקסם את ההשקעה?
על מה אני יכולה להתחיל לחלום בלילה בלי שזה יתנפץ לי בבקר?
מישהו התנסה פה במקרה דומה?? (כזה בטוח שלא ואם כן אז:eek:)
התנסיתי
לא נבהלו
לא התקשרו אלי בכירים. כי לא התקשרו בכלל
לא באו לאסוף את המוצר
לדבריהם שלחו שובר בדואר, אלי לא הגיע שום שובר
פניה לקו החם של יתד נשארה ללא מענה
שלחתי לבד"ץ עדה החרדית לזכותם יאמר שהגיבו בשתי מילים: "מאיזה חברה? ".
וכך נשארתי עם הקרקרים. למזכרת.
סתם שאלה:
אם הלקוח היה מעלה פוסט באינסטגרם פייסבוק וטיק טוק ... היו מורחים אותו: " תחפש שובר ששלחנו בדואר"?
IMG_20230524_171950.jpg

נערך לאחרונה ב:

חילזון קטן

משתמש פעיל
התנסיתי
לא נבהלו
לא באו לאסוף את המוצר
צפה בקובץ המצורף 1683377
בעעעע לא קונה את זה יותר בל"נ

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
לכל המוכשרים שעושים את הכסף שלהם ע"י תביעות לפיצויים כאלו ואחרים:
דבר ראשון - בבירור, זו בעיה הלכתית חמורה!
ההתנהלות הזו של להכריח אדם לפצות אותך בגלל טעות אנוש, והוא מחויב למלאות לך את ארון הממתקים שלך כי זה בדיוק מה שמתחשק לך, זה ממש דמי שתיקה וסחטנות ממדרגה ראשונה.
דבר שני: זהו? אין לכם ממה להתפרנס מלבד ה'פחים קטנים' האלו (או שזה כבר נהיה בשיטה מסחרית אז זה באמת מהווה הכנסה משמעותית לכלכלת הבית...)
אולי נציע ל'מסילה' ושאר הארגונים על הרצף שיכניסו את הרעיון הזה לרשימת התוכניות להגדלת הכנסה למשפחה הממוצעת...
דבר שלישי: האגדה אומרת כי בין שלל חברות המזון מתקיים סנכרון מוחלט בדמות רשימה שחורה מסועפת ומדורגת של כל המתלוננים למיניהם, וכפי הוותק והנסיון של המתלונן - יורדת הרמה של חבילת הפיצוי, הן בכמות והן באיכות, (אולי זה מסתדר עם מה שנכתב פה על 'נודניקים בינוני')
יתכן כי בעתיד הלא רחוק הם יתחילו לתאם את החבילות, לדוג' מי שמתלונן לשטראוס יקבל אפונת גינה קפואה של סנפרוסט, ומי שמתלונן על אפונת גינה של סנפרוסט יקבל תערובת דגנים לדייסה של ילדים...
תצליחו
ושהקב"ה ישלח לכם רעיונות טובים יותר איך להתפרנס (לדוג': לזייף שעתיים שבועיות בתלוש הנחה לארנונה כדי לקבל 35% הנחה - זה דיבור! בזה תשקיעו!)

אחי אכל פעם באולם מוכר בירושלים ובקינוח היה לו חתיכת זכוכית שכבר הכניס לפה (לא נחתך למזלו) ואמר את זה למלצר - המלצר במהירות קרא למלצר הראשי והוא ניגש לאחי ואומר לו תראה לי רב המלצרים לקח את זה בידו והעיף את הזכוכית לאחוריו ואומר לאחי כנראה שאתה מדמיין והחלו לצחוק בכוונה תחילה על זה שאמר להם שהוא יתבע אותם כי כבר לא היה לא את ההוכחה ביד..
הזכרת לי סיפור...
הייתי בחתונה באולם יוקרתי בב"ב (באזור אושר עד)
והבחור לידי מצא תולעת (גודל מדיום) בפרוסות החציל שהוגשו בצלחת עם האסאדו...
הוא קרא למלצר, שקרא לרב המלצרים, שקרא למנהל האירוע,
שהרים את הצלחת ושלושתם החלו לבחון אותה בעיון...
ואז התקדמו אל המטבח... וזהו.
לא שמענו מהם.
אפילו מנה חילופית הוא לא קיבל. המלצר טען שנגמר.
התחרט שלא אכל את הבשר לפחות...

naama m

משתמש צעיר
מניסיון שלנו בעבר עם כל מיני מוצרים....
על חבילת טופים - קיבלנו מארז ממתקים. על מיץ תפוזים - שובר....
כבר לא זוכרת מה היה בכל אחד אבל ב"ה לא בעל חיים או משהו דומה :LOL: אבל זה כן היה משהו שהצדיקתלונה לחברה

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
מחכים לעדכון ...
מיום שישי
שבאו ואספו את המוצר לא שמענו מהם מילה....

אני אתקשר היום לשאול אם יש החלטה בענייני...

ולגבי העניין ההלכתי-
אכן, לכאורה הם לא חייבים לי כלום, כיון שלא נגרם שום נזק אמיתי, ולהלונן עליהם במשרד הבריאות וכד' זו גם בעיה כי היתכנות של מקרה שני כזה היא בסבירות מאוד מאוד מאוד נמוכה...

אבל כמובן כמובן שאני לא מתכוונת לדקלם להם את השורות האחרונות, ואני כן אתאר להם כמה בתי וחברותיה התאכזבו, וכמה הן תשמחנה בחוויה מתקנת, וכמה זה יכל להיות מסוכן לולא זה היה מגיע לפה הלא נכון... בתקווה שהם יהיו לארג'ים...

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

שירה עבאדי

משתמש רשום
התנסיתי
לא נבהלו
לא באו לאסוף את המוצר
סתם שאלה:
אם הלקוח היה מעלה פוסט באינסטגרם פייסבוק וטיק טוק ... היו מורחים אותו: " תחפש שובר ששלחנו בדואר"?
צפה בקובץ המצורף 1683377
מרגיז
פשוט חוצפנים!!

nechami21

משתמש מקצוען
מיום שישי
שבאו ואספו את המוצר לא שמענו מהם מילה....

אני אתקשר היום לשאול אם יש החלטה בענייני...

ולגבי העניין ההלכתי-
אכן, לכאורה הם לא חייבים לי כלום, כיון שלא נגרם שום נזק אמיתי, ולהלונן עליהם במשרד הבריאות וכד' זו גם בעיה כי היתכנות של מקרה שני כזה היא בסבירות מאוד מאוד מאוד נמוכה...

אבל כמובן כמובן שאני לא מתכוונת לדקלם להם את השורות האחרונות, ואני כן אתאר להם כמה בתי וחברותיה התאכזבו, וכמה הן תשמחנה בחוויה מתקנת, וכמה זה יכל להיות מסוכן לולא זה היה מגיע לפה הלא נכון... בתקווה שהם יהיו לארג'ים...
קחי בחשבון שאת בפורום פתוח.

michalor

משתמש מקצוען

התנסיתי
לא נבהלו
לא באו לאסוף את המוצר
סתם שאלה:
צפה בקובץ המצורף 1683377
בעעעעעעעעעע
:sick::sick::sick:
בארוחת ערב בבית של חבר שלי , פתחו קרטון של ספרינג , אחרי שהם שתו כוס והיה טעם לוואי , הם פתחו את הקרטון ומצאו שם עכבר מת ,אז תגידו תודה שזה הסתיים בשקל.

(סיפור אמיתי לחלוטין)

עוד יותר
צפה בקובץ המצורף 1684634
1718863006481.png
1718863013598.png

cm1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לכל המוכשרים שעושים את הכסף שלהם ע"י תביעות לפיצויים כאלו ואחרים:
דבר ראשון - בבירור, זו בעיה הלכתית חמורה!
ההתנהלות הזו של להכריח אדם לפצות אותך בגלל טעות אנוש, והוא מחויב למלאות לך את ארון הממתקים שלך כי זה בדיוק מה שמתחשק לך, זה ממש דמי שתיקה וסחטנות ממדרגה ראשונה.
דבר שני: זהו? אין לכם ממה להתפרנס מלבד ה'פחים קטנים' האלו (או שזה כבר נהיה בשיטה מסחרית אז זה באמת מהווה הכנסה משמעותית לכלכלת הבית...)
אולי נציע ל'מסילה' ושאר הארגונים על הרצף שיכניסו את הרעיון הזה לרשימת התוכניות להגדלת הכנסה למשפחה הממוצעת...
דבר שלישי: האגדה אומרת כי בין שלל חברות המזון מתקיים סנכרון מוחלט בדמות רשימה שחורה מסועפת ומדורגת של כל המתלוננים למיניהם, וכפי הוותק והנסיון של המתלונן - יורדת הרמה של חבילת הפיצוי, הן בכמות והן באיכות, (אולי זה מסתדר עם מה שנכתב פה על 'נודניקים בינוני')
יתכן כי בעתיד הלא רחוק הם יתחילו לתאם את החבילות, לדוג' מי שמתלונן לשטראוס יקבל אפונת גינה קפואה של סנפרוסט, ומי שמתלונן על אפונת גינה של סנפרוסט יקבל תערובת דגנים לדייסה של ילדים...
תצליחו
ושהקב"ה ישלח לכם רעיונות טובים יותר איך להתפרנס (לדוג': לזייף שעתיים שבועיות בתלוש הנחה לארנונה כדי לקבל 35% הנחה - זה דיבור! בזה תשקיעו!)
אני חושבת שזה ענין של שיווק ושרות לקוחות, הם מעוניינים שהלקוח ישאר עם החוויה הטובה! (בפעם הבאה כשירצה לבחור מוצר, במקום לזכור את האיכס, יזכור את החבילה המפנקת שקיבל כפיצוי...)

וסתם משהו מעניין,
התלוננתי פעם על משהו דרך האתר של תנובה, וראיתי שם אופציה שאפשר גם לפרגן...
היה בדיוק איזה מוצר שמאוד נהניתי ממנו אז, אז פרגנתי, למה לא?
ההפתעה היתה שקיבלתי 2 שוברים- אחד פיצוי על התלונה, ואחד- שובר ל2 יחידות מהמוצר שפירגנתי עליו (לא משהו זול...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה