זה לא סתם חתול..

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אתם בטח מכירים את זה שאני יוצא בבוקר ומודיע לכם שהמנוע שלכם בסדר?

אגב, כשאתם אומרים "עוד חתולה", אני ממש נפגע, אני בכלל בן.

רציתי לספר לכם קצת על עצמי, על חוויותי ובכלל, למה נראה לכם שלהיות חתול זה משעמם?

נכון שאנחנו רובצים רוב היום בלי לעשות שום דבר, אבל בחייכם, אתם לא אוהבים לישון, חבר שלי שהסתובב על יד איזה בית סיפר שכל בוקר (בשעה שהשמש כבר ממש רותחת) הוא שומע את האמא צועקת: "נו כבר, תקומו זה מאוחר!" אז אל תספרו לי סיפורים.

יש קטעים מעניינים, כמו להסתובב בין הרגליים של הרוסים הזקנים, הם חושבים שאני כמו כלב, נהנה מהתחושה.. האמת היא שאני פשוט מסמן טירטוריה..

הם חושבים שאנחנו נזקקים, שופכים לנו על הרצפה את כל השאריות מהשבוע האחרון, נו טוב, לפעמים זה שווה, אבל בדרך כלל זה מזון עבש שגם אנחנו מקבלים ממנו קלקול קיבה..

בן דוד שלי פעם קיבל משהו כזה, והוא הקיא, וואיי איזה פדיחות היו לו, בדיוק עברו שם אנשים..

אבל בדרך כלל יש את הטיפש התורן שחושב שנגמרו העכברים בעולם, ומערים בכל פינה אפשרית "אוכל לחתולים". אין דבר, הוא לא יודע שיש לנו מצבורים גדולים.. אל תדאגו, אנחנו אוכלים הכל, אלא אם כן פשטו עדר חלזונות על האוכל, שאז לא נשאר הרבה..

---

בקיצור עד פה להיום, אם תגיבו טוב, אמשיך לספר לכם איך זה להיות חתול (זה ממש מסטול).

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אתם בטח מכירים את זה שאני יוצא בבוקר ומודיע לכם שהמנוע שלכם בסדר?

אגב, כשאתם אומרים "עוד חתולה", אני ממש נפגע, אני בכלל בן.

רציתי לספר לכם קצת על עצמי, על חוויותי ובכלל, למה נראה לכם שלהיות חתול זה משעמם?

נכון שאנחנו רובצים רוב היום בלי לעשות שום דבר, אבל בחייכם, אתם לא אוהבים לישון, חבר שלי שהסתובב על יד איזה בית סיפר שכל בוקר (בשעה שהשמש כבר ממש רותחת) הוא שומע את האמא צועקת: "נו כבר, תקומו זה מאוחר!" אז אל תספרו לי סיפורים.

יש קטעים מעניינים, כמו להסתובב בין הרגליים של הרוסים הזקנים, הם חושבים שאני כמו כלב, נהנה מהתחושה.. האמת היא שאני פשוט מסמן טירטוריה..

הם חושבים שאנחנו נזקקים, שופכים לנו על הרצפה את כל השאריות מהשבוע האחרון, נו טוב, לפעמים זה שווה, אבל בדרך כלל זה מזון עבש שגם אנחנו מקבלים ממנו קלקול קיבה..

בן דוד שלי פעם קיבל משהו כזה, והוא הקיא, וואיי איזה פדיחות היו לו, בדיוק עברו שם אנשים..

אבל בדרך כלל יש את הטיפש התורן שחושב שנגמרו העכברים בעולם, ומערים בכל פינה אפשרית "אוכל לחתולים". אין דבר, הוא לא יודע שיש לנו מצבורים גדולים.. אל תדאגו, אנחנו אוכלים הכל, אלא אם כן פשטו עדר חלזונות על האוכל, שאז לא נשאר הרבה..

---

בקיצור עד פה להיום, אם תגיבו טוב, אמשיך לספר לכם איך זה להיות חתול (זה ממש מסטול).
חזק מאוד! כתובה מעולה!
באמת נותן תחושה שחתולה, סליחה - חתול, כתב את זה...
אז להפסיק להביא לכם אוכל?:p

ממתין לקרוא עוד על עלילות החתול...

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נהדר
לא יודע בירושלים זו תמיד חתולה
[מעניין, כי אתמול שמעתי צ'אלמר שמתחקר את חברו הנרגש על ההפגנה האחרונה: משטרה היה? אהמ.. ושוטרים, שוטרים גם היה? ושוטר-אשה היה?]

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
חזק מאוד! כתובה מעולה!
באמת נותן תחושה שחתולה, סליחה - חתול, כתב את זה...
אז להפסיק להביא לכם אוכל?:p

ממתין לקרוא עוד על עלילות החתול...
תודה.
לגבי האוכל, עוד נתייחס בעז"ה בפרקים הבאים.

נהדר
לא יודע בירושלים זו תמיד חתולה
ועל זאת תלונתו..

יפה! האנשות מעניינות, מקורי וכתוב טוב.
מה סוכם לגבי שתי נקודות, זה תקני?

וכבר שר מי שאמר "כל אחד רוצה להיות חתול כי רק יצור כמו חתול, מבין כל תעלול"...
תודה.
לגבי הנקודות, לכי תביני חתולית.. ;)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בכל הנוגע לחתולה / חתולה, אני מריח מהכתבה הזאת טענות (חתוליות למדי...) על הדרת גברים?;)

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
פרק #2
------

טוב, ביקשו קצת יותר נופך ספרותי, לתאר את הרגשות החתוליים שלנו. אז החלטתי לנסות, בין כך אתם תקראו את ההגיגוגרפיה שאני כותב על עצמי.

אל תדאגו, אני לא מזלזל באינטלגנציה שלכם, אני פשוט מראה לכם שאני מדבר בשפה גבוהה והמשלב הלשוני שלי יכול להתחרות בשלכם.

*

אני מתגורר על יד אחד הבניינים הכי גדולים ברחוב. בבניין הזה גרים הרבה רוסים ואוקראינים זקנים, כאלו שחוץ מטיילת המקלות לא עושים הרבה במשך היום.

כלומר, חצי יום הם ישנים, רבע ממנו הם רובצים מול המסך, ובשאר הזמן הם מטיילים הלוך ושוב בשטח שלפני הכניסות לבניין. מטבע הדברים הם נוקשים במקלותיהם שוב ושוב, במין רעש חופר שאני כל פעם שומע את השכנים הצעירים מתלוננים על זה.

*

לאחרונה אחת התושבות שגרה בכניסה הרביעית עברה להתגורר מול הבניין, תקופה ארוכה שיפצו את הדירה בה היא התגוררה, מחורבה עם מיטה וטלוויזיה עשו דירה נחמדה עם חדר שינה, מטבח וסלון.

אחרי השיפוץ הגיעה תושבת חדשה. האמת, זה לא ממש עניין אותי. אבל היא באה עם ילדים. לא! לא ילדים שלה. היא באה עם שני חתולים וחתולה אחת. אני שומר נגיעה, אז לא שיחקתי עם החתולה המוזרה הזאת.

בכלל, אני לא מבין איך היא לא נגעלת ממנה, במקום עיניים יש לה שני חורים שנוזל מהם ריר מוזר. בקיצור, לכו תבינו אנשים. אם היא הייתה ביער, ממזמן היא הייתה הופכת למזון קל.

אבל בכל זאת, חוש השמיעה שלה חזק משלי, והיא שמה לב שאנשים מגיעים ממרחק גדול יותר.

השכנה הזאת עיצבנה אותי. כל בוקר, בטח אתם זוכרים שסיפרתי לכם על הטיפשה ששמה לנו אוכל, לפעמים היא שמה באמצע הלילה, אבל זה לא משנה. אז כל בוקר היא שולחת את החתולים שלה לאכול בחוץ, ואחר כך היא מחזירה אותם פנימה.

אותנו היא לא מכניסה, אבל העיקר שהיא שולחת אותם לגמור לנו את האוכל! קמצנית שכזו!!

*

טוב, עד שאני מפטם אתכם ברגשותי הסוערים, בטח אתם יודעים שאפילו שאני יותר דורות ממכם בארץ, יש לי בכלל אזרחות בריטית!

אם יש חיה שמסוגלת להלחם בנחש, זה החתול, בגלל שהארס שלו לא מזיק לנו לגוף, ואנחנו גם מספיק מהירים בשביל להרוג אותם.

בגלל זה הבריטים הביאו אותנו לארץ, הם פחדו מהנחשים פחד מוות!

אבל זה לא פייר, עכשיו אנחנו רוצים להגר חזרה, בני דודים שלי מערים אחרות מספרים שמתעללים בהם ילדים.

אתם מבינים מה חתול שמסתובב בלי זנב, זה לא פאדיחות, איך הוא יגיד שלום? איך הוא יתפקד בלחיצת זנבות?

בקיצור, אם אמצא את הילד שקצץ לו את הזנב, אז.. טוב לא אגלה לכם, שלא תזהירו אותו...

-----

להתראות בפעם הבאה, אם תגיבו מספיק לעניין..

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
חן חן, מייאו מייאו!

אגדה עתיקה מספרת,
כשמקימים עיר/שכונה חדשה, משרד השיכון [או מחלקת התברואה של העירייה. האמת, לא משנה]
שולח לשם 'משאית פח-הזבל' מלאה, עם כמה וכמה חתולים בפנים.
(הזבל - בשביל לשרוד את התקופה הראשונה)
והם בעצם זוכים להיות התושבים הראשונים.
\

נערך לאחרונה ב:

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הודעה מהמשתמש @דג סלומון:
---
אני תמיד הכרתי:
איך יודעים אם זה חתול או חתולה ?
- זורקים עליו/עליה אבן, ורואים אם הוא בורח או שהיא בורחת...

(אין לי הרשאות בקהילת סופרים)

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
פרק #3:
---

עד בוש יכולתי להמשיך ולצפות, אבל כנראה שסיפורי חתולים זה לא Featured, אך אין דבר, בסוף אתם לא תפסיקו ללקק את האצבעות..

*

שבוע שעבר יצא לי להרגיש מה-זה דפוק, כאילו אנשים מדברים על משהו, ואין לי מושג על מה הם מדברים.

יש איזה זוג שמתכננים לצבוע את הדירה שלהם, בשעה טובה, אבל כששמעתי אותם מדברים, הם אמרו שהם הולכים לצבוע את זה בצבע "ירוק", ולא הבנתי מה זה הצבע הזה, מי הולך לירוק על הדירה שלהם?

אני מכיר אדום, כחול, שחור ועוד איזה צבע סגול שאומרים שאנשים לא יכולים לראות אותו. אבל ירוק, מה זה בכלל??!!

טוב, בהמשך הם אמרו שהם מתלבטים בין ירוק זית לירוק כרתי, ועוד כמה שמות של פירות, אז הבנתי שהם הולכים להדביק פירות על הקיר, וזה נקרא ירוק..

תשמעו, זה נשמע מרתק לראות קיר מצופה בזיתים!

---

אם אתם שומעים חתול שמילל לכם מתחת לחלון, זה אני מחכה שתכתבו כבר תגובה.

אם לא תכתבו, אצא במחאה נגד ההדרה המגדרית שאתם עושים! כבר ניצחנו כמה פעמים בבג"ץ, ראו הוזהרתם!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה