קורונה זה חמור מאוד, שלא מכניסים קרובי משפחה למחלקות קורונה (ומקשים על ההתנדבות). חמור מאוד!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אף אחד לא בא בטענות לסגל הרפואי. להיפך. הם עובדים הכי קשה עכשיו. אבל יש דברים שהציבור לא יודע. ( לצערי אני יודעת דברים מתוך המערכת ומנועה מלספר). אפשר לצעוק על קונספירציות, פייק ניוז, אנשים שהולכים נגד הרבנים ועוד.
אני כותבת בדמעות.
יש דברים שאחרי שנדע את האמת (לא כמו היום שהכל לא ידוע ומעורפל) לא נוכל לשנות אותם. וזה חבל...
את מבינה שבהודעות שיוצרות ערפל כזה זה רק מגביר את השיח האלים כלפי אנשי צוות כן? גם אם לא התכוונת
את מבינה שיש אחיות שסופגות כל יום קללות וצעקות אחרי 12 שעות עבודה בחום וזעה ואמירת קרי"ש ווידוי וכאבי לב?
אנשים לא מבינים את ההבדל בין מערכת לבין צוות. מבחינתם זה היינו הך.
ואם את לא יכולה לספר אל תספרי אבל אין תועלת בפיזור ערפל והגברת חשדנות במצב הקשה הזה.
שיח על חולאי מערכת צריך ויכול וחייב להתקיים כשהוא ענייני, חותר לאמת, שקוף, ביקורתי לכל הצדדים ופונה לגורמים מקבלי ההחלטות ולא לעובדים שבשטח.

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את מבינה שבהודעות שיוצרות ערפל כזה זה רק מגביר את השיח האלים כלפי אנשי צוות כן? גם אם לא התכוונת
את מבינה שיש אחיות שסופגות כל יום קללות וצעקות אחרי 12 שעות עבודה בחום וזעה וכאבי לב?
אנשים לא מבינים את ההבדל בין מערכת לבין צוות. מבחינתם זה היינו הך.
צריך לחבק את האחיות והאחים , הרופאות והרופאים שאין להם זמן ללכת לשתות כוס מים ולפעמים גם לדברים יותר חשובים. אני חושבת שהייתי מאד ברורה בזה.
ההחלטות מתקבלות מלמעלה. אין לצוות הרפואי שום אפשרות להפעיל שיקול דעת. אני חושבת שהצוות הרפואי היה יותר משמח שיכנסו בני משפחה לסייע - בין שעברו את המחלה ובין שיהיו ממוגנים היטב.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
צריך לחבק את האחיות והאחים , הרופאות והרופאים שאין להם זמן ללכת לשתות כוס מים ולפעמים גם לדברים יותר חשובים. אני חושבת שהייתי מאד ברורה בזה.
ההחלטות מתקבלות מלמעלה. אין לצוות הרפואי שום אפשרות להפעיל שיקול דעת. אני חושבת שהצוות הרפואי היה יותר משמח שיכנסו בני משפחה לסייע - בין שעברו את המחלה ובין שיהיו ממוגנים היטב.
מסכימה. רק תחשבי טוב אם ההודעה הקודמת שלך תורמת במשהו להגברת המודעות לשמירה והתחסנות או שמא היא מעצימה את החשדנות והתיאוריות שגם ככה קיימות בציבור שלנו בקילוגרמים. בפרט שאין לך יכולת לפרט ולחדד. רק אמירה מעורפלת.
לא מטיפה. רק מציעה כיוון מחשבה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אה ומבחינתי שיח כזה אמור להתקיים מפי אנשים שגם מכירים את המערכת וגם מצידם לא מפרים הנחיות וגורמים לתחלואה שמעמיסה עליה.
משום מה ברוב האשכולות האלו מי שחוגגים (לא את) אלו דווקא מעודדי ההפרות.
ולא מגיבה פה יותר בל"נ כי זה מסיט את האשכול.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אה ומבחינתי שיח כזה אמור להתקיים מפי אנשים שגם מכירים את המערכת וגם מצידם לא מפרים הנחיות וגורמים לתחלואה שמעמיסה עליה.
אם את לא תגיבי זה יהיה חבל מאד.
כי יש פה כוח חזק הפוך, שטורח בכל אשכול אפשרי להפיץ כזבים, קונסיפרציות והפחדות ועל הדרך להרגיע אותנו ש"אין קורונה".
קול שפוי לא יזיק.
@מחלימים מצילים חיים לצערי אני נכללת בתואר הנ"ל, אשמח לשמוע מהם הקריטריונים המדויקים להתנדבות. ניסיתי לפנות לעזר מציון ולא קיבלתי מענה רציני לצערי.

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צודקת. אני ממש לא התכוונתי לפתוח את זה בשום מקום. לצערי ניסיתי למחוק את ההודעה ולא הצלחתי. אני אשמח אם תוכלי למחוק אותה. תודה!

מחלימים מצילים חיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ושיהיה ברור, המסקנה של המתנדבים, ושל כל אלו שמטפלים בנושא הזה של מחלקות קורונה,
היא א. שקורונה היא מחלה מסוכנת מאוד. בין השאר, מכיוון שאין לצוות הרפואי מספיק משאבים לטפל זה, כשיש למעלה מ 1100 מאושפזים רק מקורונה.
ב. שהרופאים והאחיות עושים מלאכת קודש במסירות. מלאכים בלבן.
ג. שאשפוז בבית חולים בכלל ובמחלקת קורונה בפרט הוא אף פעם לא דבר שהיינו בוחרים בו... ואם יש מחלה קלה, ודאי שעדיף אשפוז ביתי, בפיקוח רפואי צמוד ואינטסיבי, ולקיחת התרופות הרלוונטיות (כמו מדללי דם) ותוך היוועצות ברופאים מומחים
(ולא יועצי אליל שצצים כפטריות לצערנו).
ד. שאם נאלצים להתאשפז ועומדות כמה אופציות היכן להתאשפז, אז וודאי שהנתון אם תהיה אפשרות לבן משפחה להיות הוא נתון שחשוב מאוד לקחת אותו בחשבון.
ה. ואיך שלא יהיה לא מוותרים על קשר עם המחלקה. עם האחיות (תראו כאן למשל באשכול המעידים על הצוות במעייני שעמד בקשר עם משפחה לאורך כל הדרך), וכן עם המתנדבים במחלקה. לשלוח חבילות, דשי"ם, ואם החולה בהכרה - כמובן קשר טלפוני רציף.

ו. אבל חס ושלום לא לוותר על אשפוז במקרה הצורך. אין אלטרנטיבה ליכולות של בית חולים!

נערך לאחרונה ב:

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם את לא תגיבי זה יהיה חבל מאד.
כי יש פה כוח חזק הפוך, שטורח בכל אשכול אפשרי להפיץ כזבים, קונסיפרציות והפחדות ועל הדרך להרגיע אותנו ש"אין קורונה".
קול שפוי לא יזיק.
@מחלימים מצילים חיים לצערי אני נכללת בתואר הנ"ל, אשמח לשמוע מהם הקריטריונים המדויקים להתנדבות. ניסיתי לפנות לעזר מציון ולא קיבלתי מענה רציני לצערי.
אף אחד לא אמר שאין קורונה.
אף אחד לא מפיץ כזבים.
אבל לא יזיק להיות קצת יותר עירניים ואחראיים על החיים שלנו.

מחלימים מצילים חיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אף אחד לא אמר שאין קורונה.
אף אחד לא מפיץ כזבים.
בא נסכם שיש אחד. אולי שנים.
בעצם, תסכימו להסכים אפילו על שלוש? יש מצב?

סתם ככה, בשביל שנוודא שאנחנו על אותו הגלובוס.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אבל לא יזיק להיות קצת יותר עירניים ואחראיים על החיים שלנו.
עם זה אני מסכימה.
יש כאן רבים, רבים מידי, שמזלזלים במשפט הנ"ל.
בטח רבים לפורום חרדי.
לא מאמינה שבפורום חילוני סטנדרטי היו כמויות כאלו של זלזול ואפילו השמצה של מי ששומר על חייו.
עדיין לא שוכחת תגובה מזלזלת של מישהי שכתבה לי, כאן בגלוי, "אף פחדן לא יקבע לכולם מה לעשות".
וכשהתלונות על הצוות מגיעות בעסקת חבילה עם עיגולי פינות וזלזול בהנחיות, זה שילוב מחפיר, מבייש, חצוף.
וכמובן- חמור מאד.

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אני חושבת שבית חולים שאין בו עין בוחנת של קרובי משפחה עלול להיות מלכודת מוות ויסורים אפילו על ידי דברים של מה בכך.

אין כאן טענה על הצוות הזוטר שאין ספק שהוא עושה את המיטב.

כח האדם בבית חולים בבית חולים מספיק בקושי לטיפול שהוא חובה וודאי לא כולל את יחס אישי, ואפשרות לפינוק מינמלי כמו כוס קפה חם למיטה. כל מי שהיה לו בן משפחה מאושפז יודע את החשיבות של תמיכה של משפחה בימים לא נעימים אלו.

הקורונה כבר פה עוד מעט שנה, וצריך נוהל ביקור של בני משפחה. אפילו של פעם ביום לשעה.
וידוע ומפורסם חשיבות מצות ביקור חולים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה