מידע שימושי זהירות!!!!! הונאה!

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
הבדיקה הכי אמינה שיכולה להיות להשקעה היא לעמוד מול השאלה
"האם אספר להורים שלי על ההשקעה או לא?"

אני חושבת ותתקנו אותי אם טעיתי ש95%מהנפילות של הצעירים, היו מהשקעות שפחדו או לא רצו לספר עליהם למבוגרים ומנוסים מהם דהיינו ההורים.

כי הרי אני צעיר ואני חכם יותר מההורים שלי ששייכים לדור הזקן שפוחד מכל דבר
לכו תספרו להם כמה נסיון חיים יש למבוגרים

לגמריי, דברים כגון זה כתב הרב שפרן שליט"א.

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כחוצניקים היינו זוג צעיר לבד בארץ, והיה איזה מודעה בעיתון. איך לעשות כסף קל.
נסענו במיוחד לירושלים לשמוע את ההרצאה.
בקיצור, כשהבן אדם דיבר פתאום עלה לי לראש את המשפט שתמיד סבא שלי אומר וגדלתי עליו gratis nadie te regala nada!!!
שהתרגום, אף אחד לא נותן לך בחינם כסף.
בשביל כסף צריך לעבוד קשה. אומנם תמיד יש ס"ד אבל אין בחינם. ואם זה היה נכון, אז למה הוא לא עושה את זה לעצמו? למשפחה שלו? לקרובים. כזה סוד איך לעשות כסף קל אף אחד נותן בחינם. כנראה יש סימן שאלה ענק.
והראיה שלכסף צריך לעבוד קשה, זה שיש בעולם אחוז מאוד קטן של מליונרים. כי לא כל אחד מגיע לזה. צריך תמיד ליזהר.

ב"ה שנזכרתי בזה. אמרתי לבעלי "לא סתם הזיידע אומר ככה" . ב"ה עזבנו וזהו.
אני מודה לד' שלא נפלנו בפח. חזרתי לארץ מולדתי בלי אוצרות כהבטחתם ובעיקר בלי חובות. ולכן לדעתי מאוד חשוב לשנן בפני הילדים כשמתבגרים את המשפטים האלה. זה חינוך.

נערך לאחרונה ב:

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לדעתי לעניין זה שצריך כל מי שמתחתן ופותח חיים חדשים להכניס אותו למינוס (לחוב)של סך 300000 ש"ח ורק אז יידע מה זה כסף שלא גודל בעץ כי אדם עובד על כסף ומרגיש טוב מה צריך לעשות בכדי לצאת מהבעיות ההללו ומשקיע כך בלי ייעוץ של מבוגרים יותר ממנו !!! וזה הצעה טובה בכדי שיצליחו בחיים !!!

האם אתה אומר שכל חתן יתחיל החיים שלו עם חובות? מספיק שלא ליתן לו כסף ביד שישחק בזה.
אך זה כן אפשר לעשות, שיקח על עצמו לשלם המשכנתא של הדירה.

אני חולמת שיכניסו בהדרכה לחתונה שיעור או שניים בכלכלה בסיסית
בהתנהלות תקינה של היום יום מבחינה כלכלית, והמנעות מהלוואות והשקעות למיניהם.
נכון מאוד.
חסר הרבה חינוך בנושא זה. אני לא יודע מי אמור לחנך ולפרסם דברים אלו, אבל ברור שזה א' הדברים שחסר אצלנו, ואשר יכלה להציל הרבה מיליונים שנחסכו בעמל רב.

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא קראתי את כל האשכול. אבל תגידו איפה ההרצאות התקיימו בבני ברק אולי? כי פעם ראיתי מודעה והתקשרתי ואמרו שזה בבני ברק מעניין אותי לדעת אם זה הם או שזה משהו אחר

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא קראתי את כל האשכול. אבל תגידו איפה ההרצאות התקיימו בבני ברק אולי? כי פעם ראיתי מודעה והתקשרתי ואמרו שזה בבני ברק מעניין אותי לדעת אם זה הם או שזה משהו אחר
כן
בבני ברק

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
הבעיה העיקרית של החרדים מביאים כסף מזומן בלי לקחת עורך דין שבודק הם בטוחים שהם עוקצים את המדינה והם דופקים את עצמם

זה נכון אנשים בטוחים שהם חכמים יותר לא צריכים אחד שמבין
או עו"ד לבטח את עצמם
דרך אגב ע"פ רוב ההשקעות שקורסות הם השקעות שחורות - כלומר אתה שם כסף לא מקבל קבלה / מניה או איזשהוא מסמך שהשקעת שם כסף
אותו דבר כשאתה מקבל מהם כסף בחיים לא יורידו לך מס (ניכוי מס במקור)

אננסית

משתמש מקצוען
מה עם בסדנו?
יש למישהו מידע? אמינים נוכלים? עוקץ?
אולי הרו"ח של TWEENSET יבדוק גם את החברה הזו...
שאני אדע אם להגיד קדיש על הכסף...:(

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

אננסית

משתמש מקצוען
כתב ב"קטנה", שהצליח להתבלבל..
בגלל שאני כבר מושקעת שם... אשמח לקבל מידע על בסדנו,
יאלה TWEENSET תעשי לנו סדר.
תודה על כל המידע.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ראשית צריך לערב את משטרת ישראל , שנית מה קורה לאנשים תתחילו להיות פארניודים
אין מה לעשות צריך להזהר מכל דבר הכסף לא באה סתם
תשמרו על עצמכם !!!!!!!!!!!!!!
יש חברות שסוחטים כסף מזקנים קשישים מדובר באלפי שקלים תזהרו והזהירו !!!!!!!!!!!

roey

משתמש רשום
D I G I T A L
מה עם בסדנו?
יש למישהו מידע? אמינים נוכלים? עוקץ?
אולי הרו"ח של TWEENSET יבדוק גם את החברה הזו...
שאני אדע אם להגיד קדיש על הכסף...:(
דעתי שהם גם נוכלים ויום אחד יתפסו את זה וכולם יתלו על עץ וזה עניין ממש של זמן אמרו לי ואין ה לעשות אני מציע לך אישי כידיד לעזוב את השקעות אלו לקחת רק דירות להשקעה או ביטוח כלומר עו"ד שמבין עניין לעסק לא חותמים מרגע לרגע כמו כאן ב tmc ובסדנו תבוא תחשוב תישן על זה מינימום שבוע שבועיים על עיסקה ורק אז להחליט מור זכרון דברים ולחשוב זה גם לעניין מאוד אבל לא לתפוס מים רותחים ולהחליט בשניה אחת רימו אותך ואתה אכול מכל הכיוונים !!!!
אנא עבירו זאת הלאה לחבריכם ידיכם ומקירכם

roey

משתמש רשום
D I G I T A L
ראשית צריך לערב את משטרת ישראל , שנית מה קורה לאנשים תתחילו להיות פארניודים
אין מה לעשות צריך להזהר מכל דבר הכסף לא באה סתם
תשמרו על עצמכם !!!!!!!!!!!!!!
יש חברות שסוחטים כסף מזקנים קשישים מדובר באלפי שקלים תזהרו והזהירו !!!!!!!!!!!
לשטרה לא מעניין לא ממני ולא ממך רק מעצמם !!!!
דע לך תחשוב טוב יהיה טוב !!!!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חולמת שיכניסו בהדרכה לחתונה שיעור או שניים בכלכלה בסיסית
בהתנהלות תקינה של היום יום מבחינה כלכלית, והמנעות מהלוואות והשקעות למיניהם.

חכם מאד, המון מתפתים.
יש לנו מדריך לחתנים וכלות (מאורסים טריים), ציינו שם להיזהר מכמה סוגים של נוכלויות והאמת שגם דוגמא זו מופיעה שם, נשמע לעצתך ואולי נרחיב קצת בעניין כמה זה חמור.

תודה על הדגש.
ותודה לפותח האשכול!

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
יווו..........
עכשיו עברתי על האשכול...
אני בהלם!
בעלי היה שם בהרצאה, התלהב עד השמיים יחד עם עוד חבר. הוא כבר כמעט הלווה כסף......
עד שאמרתי שגם אני רוצה לשמוע...
כשהוא התקשר לויקטוריה נראה לי המזכירה?!
ואמר שאני גם רוצה לשמוע ואני רוצה לראות את הדוחות הכספיים היא אמרה לו שלא כעת אולי אח"כ, לא היא מוסמכת .... ועוד בובע מיישעס'
אקיצור לא השקענו. ברוך ד'.
ועד היום בעלי היה בטוח שהפסיד את עסקת חייו. עד שהראתי לו את האשכול.
אההה.... הוא אמר מזמור לתודה. :):):)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יווו..........
עכשיו עברתי על האשכול...
אני בהלם!
בעלי היה שם בהרצאה, התלהב עד השמיים יחד עם עוד חבר. הוא כבר כמעט הלווה כסף......
עד שאמרתי שגם אני רוצה לשמוע...
כשהוא התקשר לויקטוריה נראה לי המזכירה?!
ואמר שאני גם רוצה לשמוע ואני רוצה לראות את הדוחות הכספיים היא אמרה לו שלא כעת אולי אח"כ, לא היא מוסמכת .... ועוד בובע מיישעס'
אקיצור לא השקענו. ברוך ד'.
ועד היום בעלי היה בטוח שהפסיד את עסקת חייו. עד שהראתי לו את האשכול.
אההה.... הוא אמר מזמור לתודה. :):):)
אין כסף קל, אין כסף קל, אין כסף קל.
נוכלים לעומת זאת, יש בשפע...

מרחבית

משתמש מקצוען
לא קראתי את כל האשכול, ואולי כבר כתבו.
כל הצעה, שעוד לפני הכל מבקשים מכם כסף - קודם כל תברחו.
אחר כך בררו היטב, היטב, היטב, והתייעצו עם כאלה שמבינים בתחום.

ואם מאיימים עליכם, שרק עכשיו אפשר לשלם, ורק עכשיו המבצע או הרישום, ורק עכשיו זה בהנחה - תברחו עוד יותר רחוק.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אין כסף קל, אין כסף קל, אין כסף קל.
נוכלים לעומת זאת, יש בשפע...
יש בשפע.
נוכלים בסדר גודל של דורון - אין הרבה. הוא אמן!
הוא משווק את הנוכחות שלו כל כך טוב, שחבל מש שהוא לא התגייס כאיש מכירות של איזו חברה. הוא היה מצליח למכור קרח לאסקימוסים.
וחובה על הציבור שלנו לדעת שכסף קל מאד להוציא. להחזיר עשירית ממה שהוצאנו - קשה מאד!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה