מידע שימושי זהירות!!!!! הונאה!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו יכול להגיד לי מה לגבי בסדנו ?
ניסיתי לברר בכוחות עצמי האם זה אמין ולא הצלחתי להגיע למסקנה ברורה ולכן בינתיים עזבתי את זה
אשמח למידע ממי שמכיר
הם הצליחו לבלבל אותי
לכאורה הם לא נוכלים
השיטה שלהם קצת משונה, אבל מאיך שזה נראה, זאת לא נוכלות, אולי קצת הימור.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הם הצליחו לבלבל אותי
לכאורה הם לא נוכלים
השיטה שלהם קצת משונה, אבל מאיך שזה נראה, זאת לא נוכלות, אולי קצת הימור.
לא הימור אלא נוכלות, ב 2015 היה את חברת מאני ליין עם אותם נתונים של המרת כספים ועמלות וכו' וגם אז אחרי כמה חודשים ההימור שלהם לא הצליח ואחרי שהרבה השקיעו כספים החברה נפלה......

הכי יפה בכתבה זה ששכרו את המשרדים לחודשיים........

vhsvchch

משתמש מקצוען
לא הימור אלא נוכלות, ב 2015 היה את חברת מאני ליין עם אותם נתונים של המרת כספים ועמלות וכו' וגם אז אחרי כמה חודשים ההימור שלהם לא הצליח ואחרי שהרבה השקיעו כספים החברה נפלה......

כמדומני שיואל דיבר על בסדנו.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

דיברתי על בסדנו

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אולי שמישהו יסביר מה הם בדיוק מציעים לאנשים שמגיעים?
להשקיע כסף בבנקים בעולם?
או ברו"ח?

מילת ערך

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
זה זה?

קבצים מצורפים

• לכידה.GIF
    לכידה.GIF
    KB 76 · צפיות: 513

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
בקיצור,
יוסף בר קיפל ציוד היום.

נתראה בפעם הבאה?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
או זה או נוכל אחר.
אפילו בהשכרה של דירות הרווח הוא לא 4%, אז נראה לכם הגיוני שאיזה פלוני אלמוני ייתן יותר ממה שמרויחים באחד התחומים הכי רווחיים שיש? מה, הוא פראייר?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
היום התקבלה הודעה שהחברה נפלה.

ST+

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
"כן יאבדו..."
אבל צריך להמשיך להזהר כי קמים כמו פטריות אחרי הגשם כאלו "חברות"
ומי שנופל זה בעיקר הצעירים, אני אישית מכיר אברך יקר שלאחר החתונה הוא קיבל סכום ראשוני נכבד משני הצדדים בשביל סכום ראשוני לדירה, ונקלע לעיניו מודעה של השקעה בנדל''ן בחו''ל בהשקעה נמוכה יחסית לתשואה ה"מובטחת" והיום הוא גר בשכירות בעיר פריפריה של הפריפריה.
שימו לב!!!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

מלי

משתמש מקצוען
חברה טובה מאד שהיא במקרה סוכנת שיגעה אותי שאבוא, באתי מהצפון בלי שאני בונה על זה מאום- אני מאד חשדנית
תאמינו לי הם משכנעים ברמות . הסוכנת שישבה איתי סיפרה לי באיזה מקומות היא עבדה וכמה היא הייתה מרוויחה והיא אומרת שאם היא עזבה את העבודה שלה לגמרי והתחילה לעבוד שם כנראה שזה מאד משתלם.....
העניין שחייבים להשקיע אלף דולר בשביל להתחיל כביכול לעבוד אצלם - מחשיד מאד, ומה הם מסבירים שחייבים להשקיע כדי שאם משקיע פוטנציאלי יישאל אותך :' אם זה כל כך שווה , האם גם את השקעת?' שיוכלו לומר לו : כן
והם אומרים שהם עושים זאת כי הם חברה אמינה והם לא רוצים לשקר , כך הם עובדים עלייך עוד יותר
שאלתי את הסוכנת: למה אי אפשר לומר למשקיע שאני לא השקעתי משום שאין לי סכום להשקעה ?- זו אכן אמת לאמיתה ולא האלף דולר שאני אשקיע לאחר שאצטרך לקחת הלוואות לצורך כך - לא היה לה מה לענות.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה