חיסכון לכל ילד זהו נגמר התירוצים! עוברים היום! חדש! אינפיניטי קיבלה הכשר. חיסכון לכל ילד. וקופת גמל. האשכול החדש.

עפולאיי

משתמש רשום
אני שלחתי פניה להעביר לפני יותר משבועיים וטרם חזרו אלי.
איך עוברים בפועל?
אני שלחתי לפני שלשה חודשים ואחרי אינספור טלפונים אמרו לי בשבועות האחרונים שביטוח לאומי נתן להם אישור להעביר בחודש הבא. היינו פברואר.
גם אז יש להמתין ל20 לחודש ע"מ שאינפיניטי יקבלו את ההפקדה הראשונה מביטו"ל ורק אז יוכלו לפנות לחברה המעבירה (אצלי 'מור') ע"מ למשוך אליהם את הכספים
היה ארוך ומייגע.

נערך לאחרונה ב:

rivkar

משתמש מקצוען
העברתי 2 ילדים,
עבור אחת אני רואה סכום שהגיוני שהוא הסכום שנצבר מהולדתה
עבור השני אני רואה סכום שהוא כנראה רק מאז שהעברתי - מה הסיבה לכך?
איך אני גורמת להם להעביר את כל הקופה הישנה אליהם? (ולמה הם עשו את זה רק עבור ילד אחד..)

ר.א.א

משתמש פעיל
ואם כך השאלה נהיית יותר קשה.
הרי אם לא מבצעים בחירה של קופת גמל בתוך חצי שנה מהלידה זה נכנס לאיזה שהוא בנק ונשאר שם ללא אפשרות העברה.
וזה בדיוק מה שרציתי לבדוק שהחיסכון באמת נקלט אצליהם.
ואם כך לדבריך @עפולאיי יכול להיות שזה באמת לא נקלט אצליהם אלא זה יקרה רק אחרי שלושה חודשים ואין ספור טלפונים? ואז? אני מקווה שלא יגידו לי שזה בבנק.
ד"א
מהביטוח לאומי כן קיבלתי אישור במייל שהחיסכון מופקד אצליהם.

עפולאיי

משתמש רשום
ואם כך לדבריך @עפולאיי יכול להיות שזה באמת לא נקלט אצליהם אלא זה יקרה רק אחרי שלושה חודשים ואין ספור טלפונים? ואז? אני מקווה שלא יגידו לי שזה בבנק.
ד"א
מהביטוח לאומי כן קיבלתי אישור במייל שהחיסכון מופקד אצליהם.
אין לך בעיה.
א. ההליך מורכב רק בהעברה בין קופות גמל, ולא בבחירה ראשונה לילד שנולד. (שם באופן מיידי נפתחה לי קופה והופקד מביטו"ל)
ב. ברגע שיש לך אישור מביטול תראה את זה כסגור. זה לא 'יחזור אחורה', ויכנס למקום שלא בחרת.

חניוק

משתמש פעיל
זה פשוט בגלל צורת העקיבה הסינטטית שלהם, אבל בתכלס הכסף מושקע ברובו המוחלט במניות.
1706538184567.png

אני לא מצליח להבין איך עושים עקיבה סינטטית כשקונים אג"ח ממשלתי (33.59%) וכשמשאירים 12.98% מזומנים.
אני רואה שהם חזרו קצת לקנות עוד קרנות סל אבל עדיין מדובר רק על 51.89%.
@קול מבשר אולי תברר לנו!

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
צפה בקובץ המצורף 1562695
אני לא מצליח להבין איך עושים עקיבה סינטטית כשקונים אג"ח ממשלתי (33.59%) וכשמשאירים 12.98% מזומנים.
אני רואה שהם חזרו קצת לקנות עוד קרנות סל אבל עדיין מדובר רק על 51.89%.
@קול מבשר אולי תברר לנו!
בגלל שבעקיבה סינטטית כאמור לא צריכים לשים בפועל את כל הכסף בקרנות וכדו' אז במקום שהוא ישכב סתם שמים במק"מ אג"ח ממשלתי וכדו'.
וכדי להבין את זה אז פשוט צריך להבין איך עובדת עקיבה סינטטית.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אם אפשר שאלת תם:
מה ההבדלים בין הכשרות של אינפיניטי לשל העדה החרדית?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אם אפשר שאלת תם:
מה ההבדלים בין הכשרות של אינפיניטי לשל העדה החרדית?

שוקולד וחצי

משתמש פעיל
אם אני רוצה להעביר את החסכון של הילדים לאינפיניטי וגם להוסיף הפקדה נוספת של ההורים.
מה לעשות קודם?
קודם להעביר או קודם להוסיף?
תודה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה