וורדפרס על פי עיצוב אישי

miriamf

משתמש רשום
אני די חדשה בוורדפרס. פנה אלי אדם וביקש להכניס לתבנית וורדפרס עיצוב אישי. כלומר הוא כבר עיצב דף בית ורוצה שזה יהפוך למערכת ניהול תוכן. האם זה אפשרי? האם זה מערב גם תכנות php? מה כולל הפרוייקט הזה? אשמח אם מישהו יכול להסביר לי על קצה המזלג במה מדובר. הוספתי כאן תמונה של העיצוב. תודה!

קבצים מצורפים

• web-1.jpg
    KB 858.2 · צפיות: 0

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אפשר גם לקחת תבנית מוכנה, חפשי משהו דומה. ואז לשנות העיצוב של דף הבית

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י miriamf;1276692:
אני די חדשה בוורדפרס. פנה אלי אדם וביקש להכניס לתבנית וורדפרס עיצוב אישי. כלומר הוא כבר עיצב דף בית ורוצה שזה יהפוך למערכת ניהול תוכן. האם זה אפשרי? האם זה מערב גם תכנות php? מה כולל הפרוייקט הזה? אשמח אם מישהו יכול להסביר לי על קצה המזלג במה מדובר. הוספתי כאן תמונה של העיצוב. תודה!

באיזה תוכנה /שפת תכנות הוא עיצב את זה?

ניתן למצוא תבניות מעוצבות דומות בוורדפרס, סגנון העיצוב נקראת metro

miriamf

משתמש רשום
זה לא תכנות, הם עשו עיצוב לפני שחשבו איך יבנו, זה רק עיצוב כנראה בפוטושופ

miriamf

משתמש רשום
תודה על ההכוונה לעיצוב, מצאתי משהו קצת קרוב לעיצוב (אני מבינה שמטרו זה שם כללי ויש כמה חברות שמביאות את העיצוב הזה? זה הרעיון של עיצוב בקוביות?)

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
זה סגנון עיצוב שחברת מיקרוספט עושה בו שימוש בסמארטפונים ואחרי זה בwindows 8 ומשם זה הגיע לעולם של עיצוב תבניות לוורדפרס ולאינטרנט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה