רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

SHISHANAH

משתמש חדש
ישנה תוכנה בשם bluestacks שהיא מורידה לך למחשב מערכת אנדראויד (כמו שיש בסמארטפון/טבלט) ואתה יכול להוריד אליה ווצאפ.
מצו"ב צילום מסך של התוכנה (שנראית כמו טבלט) מהמחשב שלי יש שם גוגל פליי וממנו ניתן להוריד ווצאפ צפה בקובץ המצורף 652770
יש אפשרות אחרי שהורדתי את התוכנה לפתוח ווצאפ ווב ?

1zipi

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
יש לי רימון ומנסה והתקין ווטסאפ על המחשב. וההודעה זו קופצת שוב ושוב שמנסה להתקין יש למישהו מושג? יכול לעזור לי. תודה רבה!
SharedScreenshot.jpg

נערך לאחרונה ב:

1zipi

משתמש מקצוען
ובנוסף כשניסיתי להתקין את הווטסאפ ישירות כמו שמישהו כאן המליץ ההודעה הזו קופצת מה זה אומר?
הודעה.jpg

נערך לאחרונה ב:

1zipi

משתמש מקצוען
אם אני עושה הבא אז הוא נותן את זה
bh.jpg

ואז רושם...
SharedScreenshot.jpg

מירי עוס

משתמש מקצוען
אפשר להתקין אפליקציות ידנית עם קובץ apk
סליחה שאני קופצת על האשכול..אני פשוט די נואשת.
אשמח מאוד לכל עזרה והנחייה.
קניתי רובוט שואב שוטף של רובורוק.
אני מעונינת להפעיל אותו באמצעות אפלקציית MI HOME, שמותקנת על טאבלט. הגלישה תהיה על האינטרנט הביתי- סינון נטפרי.
הבעיה שלא הצלחתי להתקין את האפליקציה (יכולותיי הטכניות + ידע באפליקציות שואפים לאפס).
ראשית, קרוב משפחה הוריד לי את האפליקציה, אך שניסתי להפעילה, הוא שלח לחנות האפליקציות, אז נכתב שלא מזהה את האפליקציה.
אח"כ, הוא שלח לי קובץ APK להתקנה ידנית.
אך גם שם לא הצלחתי.
ששאל אותי איך לפתוח-
1. נסיתי דרך אקספלורר- האפליקציה הורדה. שמנסים לפתוח (OPEN) הוא שולח ל(SAVE). שמנסים לשמור, הוא שולח ללפתוח, וחוזר חלילה:(
2. נסיתי לפתוח דרך חנות אפליקציות, אך אז נכתב כי החנות של ווינדוס לא זמינה/לא מוצא את הקובץ המבוקש.

לציין כי מדובר בטאבלט קצת ישן. יכול להיות בגלל זה? שמא בגלל החסימה? ?
אשמח לכל עזרה.
במידה ויש מישהו שעושה זאת בתשלום סביר בב"ב, אשמח לדעת...

1zipi

משתמש מקצוען
אני לא מבינה בזה, מה אני אמורה לבחור?
רשת.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה