דרוש מידע התצוגה החדשה של ג'ימייל

• פותח הנושא reish
  • פורסם בתאריך

פצצת אטום

משתמש פעיל
במה הוא יותר נוח ??
לי ממש מרגיז שאין הבדל מה תגובה שאני כתבתי לתגובה שחבר כתב
גם אין הבדל בצבע רקע, וגם שזה באותו הצד של הכתיבה !
אני כותבת בצ'אט בעברית.
כשאני עשיתי סימני קריאה, שאלה, נקודות, פסיקים וכו'
תמיד זה כתב לי בהתחלה, וכל המשפט יצא מעוות ומוזר.
בchat זה לא ככה.
חוצמזה, שמי שהסינון שלו לא מאפשר צ'אט מקבל את זה כמו הודעה במייל,
אני ממשיכה להתכתב בצ'אט, והוא במייל.
אבל הכל ענין של הרגל וטעם.
לי בכל אופן, hangouts הרבה יותר נח מchat.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

צדפית

משתמש מקצוען
לי ממש לא היה נח התצוגה החדשה של GMAIL,
אז החזרתי את זה בהגדרות למצב הקודם!!

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
למה פתאום כשאני פותחת הודעה חדשה כדי לשלוח מייל לא מופיע לי איש הקשר לפי האותיות שאני רושמת. אני צריכה להקליד את כל כתובת המייל מחדש או לחפש באנשי קשר.
מקווה שהובנתי...
אולי נמחקו לך האנשי קשר?

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
הכי מעצבן בצ'אט שאי אפשר לראות את הפרופילים שנמצאים עכשיו... זה החיסרון הכי גדול.

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מסתדר עם ה-Mailtrack בתצוגה החדשה של Gmail.
גם לכם זה קרה?

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכון, לכן אני החזרתי את זה למצב הקודם!!
אז אני גם החזרתי, עד שלא קפצו לי הודעות של הצאט, כבר לא היתה לי ברירה.
עדכנתי לחדש, היה קשה בתחילה להתרגל אבל עכשיו, אחרי כמה ימים אני דווקא אוהבת את החדש. ניסיתי קודם להחליף חזרה לישן ולא אהבתי, כנראה התרגלתי מהר...

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אם הסתרתי צ'אט בג'ימייל (סתם כי שיחקתי עם הסימונים לראות מה כל דבר עושה....)
איך אני מחזירה את איש הקשר שעכשיו מוסתר???

עימוד והוצאה לאור

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם הסתרתי צ'אט בג'ימייל (סתם כי שיחקתי עם הסימונים לראות מה כל דבר עושה....)
איך אני מחזירה את איש הקשר שעכשיו מוסתר???
פשוט תעשו חיפוש של האיש קשר בצאט ותתחילו שיחה חדשה זה יחזור לרשימת האנשי קשר בצאט
כך זה בצאט החדש

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פשוט תעשו חיפוש של האיש קשר בצאט ותתחילו שיחה חדשה זה יחזור לרשימת האנשי קשר בצאט
כך זה בצאט החדש
תודה!
עשיתי ככה, וחזר לי החלון של הצאט
אבל זה לא נותן לי לשלוח...
אני צריכה לבדוק את זה עם הצד השני אם הוא גם חסם אותי בתמורה ....

עימוד והוצאה לאור

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני צריכה לבדוק את זה עם הצד השני אם הוא גם חסם אותי בתמורה ....
יש הבדל בין הסתרה לחסימה אולי בטעות חסמתם
חסימה ניתן לבדוק בהגדרות של gmail
לכאורה בהסתרה הצד השני לא יודע כלום

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה