שיתוף חופשי התנסות ב-AI בינה מלאכותית

יצירות לשימוש חופשי

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
גם לכם לקסיקה לא עובד?
1675337872790.png

טאבו

משתמש סופר מקצוען
למה אני לא רואה? איך מגיעים לזה? הגעתי לעמוד של מסלולים לתשלום, לא רואה שם את האופציה.
אחרי שנרשמים למידג'רני צריך להיכנס לדיסקורד (דרך תכנית בטא)
ואז ללחוץ על הספינה שבצד שמאל למעלה, אחר כך לבחור את אחד מהחדרים של newbies

מידג'רני עובדת באמצעות חדרים שכולם יכולים לראות את מה שאתם מכינים (ואתם יכולים לראות של כולם)
כותבים בשורה למטה ככה: /imagin (קודם את הסלש, פשוט כאן הוא קפץ לי לסוף) דרך כלל כבר כשכותבים את שתי האותיות הראשונות קופצות אפשרויות ובוחרים כמובן בimagin ואז כותבים בתוך הריבוע של הprompt את הטקסט שאתם רוצים שיהפוך לתמונה (כמובן שבאנגלית), ולוחצים על אנטר, בהצלחה!

מוסיפה שכל הזמן קופצות תמונות של עוד משתמשים, לכן צריך לחפש את התמונה (זה יהיה מודגש בכתום) ואחרי שהתמונה מעובדת עד הסוף אז שוב צריך לחפש אותה למטה (גם שהיא היא תודגש בכתום)

1675338202466.png

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אחרי שנרשמים למידג'רני צריך להיכנס לדיסקורד (דרך תכנית בטא)
ואז ללחוץ על הספינה שבצד שמאל למעלה, אחר כך לבחור את אחד מהחדרים של newbies

מידג'רני עובדת באמצעות חדרים שכולם יכולים לראות את מה שאתם מכינים (ואתם יכולים לראות של כולם)
כותבים בשורה למטה ככה: /imagin (קודם את הסלש, פשוט כאן הוא קפץ לי לסוף) דרך כלל כבר כשכותבים את שתי האותיות הראשונות קופצות אפשרויות ובוחרים כמובן בimagin ואז כותבים בתוך הריבוע של הprompt את הטקסט שאתם רוצים שיהפוך לתמונה (כמובן שבאנגלית), ולוחצים על אנטר, בהצלחה!

מוסיפה שכל הזמן קופצות תמונות של עוד משתמשים, לכן צריך לחפש את התמונה (זה יהיה מודגש בכתום) ואחרי שהתמונה מעובדת עד הסוף אז שוב צריך לחפש אותה למטה (גם שהיא היא תודגש בכתום)

צפה בקובץ המצורף 1304500
מוסיפה שאם את קונה מנוי אז תוכלי להשתמש בחדר אישי משלך (בלי מנוי יש רק 25 תמונות בחינם)

מאמינה שפה יכול להיות הפתח לנטפרי- שיהיה אפשר להשתמש במידג'רני בתשלום (או שיהיה חדר נפרד לכל משתמשי נטפרי)

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בנטפרי מגיע דף שכתוב בו-אנחנו מחפשים פתרונות איך לסנן את האתר הזה. אולי אפשר להציע להם? זה נשמע כמו הדבר החם כרגע… ועולה בהרבה על האתרים האחרים שמציעים יצירת ציור /תמונה… @mat
מאמינה שפה יכול להיות הפתח לנטפרי- שיהיה אפשר להשתמש במידג'רני בתשלום (או שיהיה חדר נפרד לכל משתמשי נטפרי)
שאלה נוספת לי למשתמשי אתרי בינה מלאכותית:
יצרתי מספר דפי מידע למקום העבודה שלי, שלא למטרות רווח (יפורסם בחינם, בהדפסה וברשת)
ויש בהם איורים שיצרתי באתר בינה מלאכותית (משהו עם dell)
מישהו יודע בקצרה לפרט לי מה בעניין זכויות יוצרים? מספיק, או צריך בכלל, להזכיר בהתחלה שחלק מהתמונות יוצרו באתר הזה?

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
הפליימוביל החרדי הראשון :)
d7b334cc-a338-4c0c-b340-28c59d9f2e06

הכיפה של הימני בדיוק נפלה
3127dae0-d32f-43b6-9fb5-21668a96260f

ccfef690-4822-4a14-8b6c-5b2ad6a0e920

זה הפרומפט:
3d render of playmobil An elderly Jewish man with a long gray beard, a low black hat with a large brim, a black tuxedo with black buttons, a white shirt and black pants holding a large book in his hand

העיקר זה לכתוב בהתחלה - 3d render of playmobil

יאללה נסו גם ונקים פה פליימוביל חרדי :)

עוד כמה נסיונות

4661073b-68cc-479a-b209-bd523ef6dd1b

f92bc41c-ec93-4044-82c7-f7df62c2c22e

כאן שכחתי לכתוב שמלה עם שרוולים ארוכים.. סורי
8d26ca3b-ba2e-440c-ac83-b87d930ed7a9

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כנסו והצביעו, מעניין מה דעת הקהל -

טאבו

משתמש סופר מקצוען
[
בנטפרי מגיע דף שכתוב בו-אנחנו מחפשים פתרונות איך לסנן את האתר הזה. אולי אפשר להציע להם? זה נשמע כמו הדבר החם כרגע… ועולה בהרבה על האתרים האחרים שמציעים יצירת ציור /תמונה… @mat

שאלה נוספת לי למשתמשי אתרי בינה מלאכותית:
יצרתי מספר דפי מידע למקום העבודה שלי, שלא למטרות רווח (יפורסם בחינם, בהדפסה וברשת)
ויש בהם איורים שיצרתי באתר בינה מלאכותית (משהו עם dell)
מישהו יודע בקצרה לפרט לי מה בעניין זכויות יוצרים? מספיק, או צריך בכלל, להזכיר בהתחלה שחלק מהתמונות יוצרו באתר הזה?
לא יודעת לגבי זכויות יוצרים אבל לגבי נטפרי:
זה אפשרי לפתח בוט שכותבים בו את התיאור והוא מכניס אותו למידג'רני ומביא את התמונה שנוצרה?
לא מבינה בפיתוח בוטים (או פיתוח בכלל) אבל זה נשמע אפשרי
@mat

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מישהו יודע האם ניתן להכניס קישורים ללקסיקה כמו במידג'?
כי כמה שניסיתי בלקסיקה הוא לא מתייחס תמונה בקישור כלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה