השקעה היתה שווה...

• פותח הנושא אורח
  • פורסם בתאריך

channy 41

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה מדהיםםם!!!
מושלם ויפה...!
כמה זמן עבדתם וחשבתם על זה?

לאה ל

משתמש פעיל
יש לבדוק את הענין בפרוטרוט..

כי לפי ארון הספרים והפלורסנט הנשקף בדלת הזכוכית הרי שמדובר במשפחה עם הכנסה ממוצעת - ולא אמידה מי יודע מה - ולכן אולי עדיף לחסוך את הכסף לחתונות הבאות...

אך מצד שני, בהתחשב בש"ס-חתנים העתיק הנראה בארון הספרים - הרי שמדובר במשפחה וותיקה שכבר מסיימת לחתן את הילדים, ואולי מדובר בבנם\בתם הצעיר\ה - ככה שניתן להבין אותם יותר, גם מבחינת ההשקעה וגם מבחינת ההתרגשות.

מצד שלישי, לפי הדף המקופל מעל לספרי הריטב"א - שאפשר והוא דף פרשת שבוע של ילד בכתה ד' - הרי שהאמור לעיל ב'צד שני' לא נכון...

מצד רביעי השולחן עליו מונח המשלוח, נראה מתאים למשפחה עם הכנסה רגילה לגמרי - בסביבות ה7625 שקלים בחודש בערך, וגם אם בא נגיד שהם קנו לבד את המוצרים והכינו לבד הכל - הרי שעדיין מדובר בהוצאה גדולה ביחס להכנסה החודשית...

מצד חמישי ואחרון, מעלה התמונות לא ביקשה שיעורים בחיסכון, וגם אם זה חשוב, אפשר להעלות את זה באשכול נפרד, ולא צריכים להיכנס לקישקעס של השני...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לאה ל;2482286:

כי לפי ארון הספרים והפלורסנט הנשקף בדלת הזכוכית הרי שמדובר במשפחה עם הכנסה ממוצעת - ולא אמידה מי יודע מה - ולכן אולי עדיף לחסוך את הכסף לחתונות הבאות...

אך מצד שני, בהתחשב בש"ס-חתנים העתיק הנראה בארון הספרים - הרי שמדובר במשפחה וותיקה שכבר מסיימת לחתן את הילדים, ואולי מדובר בבנם\בתם הצעיר\ה - ככה שניתן להבין אותם יותר, גם מבחינת ההשקעה וגם מבחינת ההתרגשות.

מצד שלישי, לפי הדף המקופל מעל לספרי הריטב"א - שאפשר והוא דף פרשת שבוע של ילד בכתה ד' - הרי שהאמור לעיל ב'צד שני' לא נכון...

מצד רביעי השולחן עליו מונח המשלוח, נראה מתאים למשפחה עם הכנסה רגילה לגמרי - בסביבות ה7625 שקלים בחודש בערך, וגם אם בא נגיד שהם קנו לבד את המוצרים והכינו לבד הכל - הרי שעדיין מדובר בהוצאה גדולה ביחס להכנסה החודשית...

.

:):):)

שרלוק הולמס קטן עלייך.:)

efrat1

משתמש סופר מקצוען
זו תופעה שמתחילה, ומדרדרת במדרון מסוכן.
זו תקופה מספיק יקרה ולחוצה מבחינה כלכלית כך שמשלוחי מנות רהבתניים ויקרים, מיותרים בהחלט וגורמים לתחרות מטופשת.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אגב שרלוק הולמס- אפשר להגדיל את התמונה ולהסתכל על הפמוט, לראות נתונים נוספים כולל פרצופים:).

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כל הכבוד !
ההשקעה באמת הייתה שווה!
ולגבי התגובות כאן אני ממש בהלם!!
מה זה משנה כרגע אם אני או כל אחת אחרת פה בפורום חושבת שזה לא מתאים מסיבה כזו או אחרת ?
בן אדם השקיע ובא לשתף תוצאה !
הוא לא ביקש חוות דעת על עצם הנתינה..

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לכתוב תגובה שקשה מאוד לאנשים לכתוב

יפה מאוד
מזל טוב מזל טוב שירבו השמחות

efigraf

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה מדהים אותי כל פעם מחדש. מישהו פותח אשכול בתמימות על נושא מסויים, פתאום הוא חוטף שפכטל מכיוון שהוא בכלל לא ציפה...
היא כתבה שההשקעה היתה שווה. אז פשוט תאמינו לה ותפרגנו!!! (ואם יש למישהו מה לומר שיפתח אשכול משל עצמו ויכתוב שם את הגיגיו...)

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י efrat1;2482307:
זו תופעה שמתחילה, ומדרדרת במדרון מסוכן.
זו תקופה מספיק יקרה ולחוצה מבחינה כלכלית כך שמשלוחי מנות רהבתניים ויקרים, מיותרים בהחלט וגורמים לתחרות מטופשת.

אבל למה תחרות ולמה מדרון? יש אנשים שאוהבים להכין שוקולדים. זה המומחיות שלהם וזה טוב ונעים להם לתת משלוח ענק ומרהיב. יש אנשים שאלופים בנקיון, כשהמחותנים עולים הכל נוצץ ומריח [בצורה מעוררת קנאה ותחרות איומה למחותנת ואולי בעלה רואה ומתערער השלום בית שלהם:(] יש כאלו שאוהבים אמנות ומשקיעים בתחפושות של הילדים שעות וכסף וכו' וכו' וכו'. מתי נלמד את עצמינו להתמקד במה שבנו ולא לראות בכל דבר יפה גורם לתחרות???
די לעדריות בארצינו. תפסיקו עם זה כבר!

יוני מקרוני

משתמש פעיל
נכתב ע"י מטאלי;2482095:
דווקא לפי הספרים לא נראה חסידי, אין ספרי חסידות בארון:p:D;)

מדהים מדהים מדהים, עוד לא ראיתי עיצוב ברמה כזו, אם כי חשוב לציין שכמתנה זה לא בסגנון שלי לא בגודל ולא בגרנדיוזיות...

למה כל כך חשוב לך לציין מה לטעמך
זה יפה מאד לטעמם ורואים שהם השקיעו ונהנו מהתוצאה לבריאות
טעמי וטעמך לא אמורים ליהות משנים בכלל
כלומר מותר לפרגן בלי להזכיר את הטעם האישי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
תקשיבו-
זה נראה אלללללללללוווווווווווווףףףף.
נראה מקסים.
נקי.
אסטתי.
ברמה.

מוגזם? ונניח שכן? מה זה משנה.
זה ענין של זרמים ומקובלויות.
מה שמקובל בזרם אחד לא מקובל בזרם האחר. אז מה?
זה מוריד מהיופי?
מוריד מהאסתטיות?
מההצלחה של מי שהכין?
לא. בהחלט שלא.

אז כל הפילסופים סביב זה מיותרים.

לדעתי,
זה מקסים.
נראה טוב.
וממש מגרה.
כל הכבוד.
בטוחה שבצד השני גם נהנו מזה מאוד.

ומזל טוב!!!!!!!!!

[ולא- אצלינו זה לא מקובל, אבל זה לא מוריד את היופי של הדבר הזה בעיני, מה הקשר?]

א

אורח

אורח
נראה לי שעשיתי טעות שעליתי כאן את התמונות..
לא נורא בפעם הבאה לא אשתף אתכם:confused:

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חיוש כהן;2482368:
נראה לי שעשיתי טעות שעליתי כאן את התמונות...
לא נורא בפעם הבאה לא אשתף אתכם:confused:

להפך.
תגידי שבפעם הבאה תעלי עיצוב מרהיב הרבה יותר..

ותני פרטים- זה עשוי או קנוי?
ממה זה מורכב ואיך סחבתם.

יוני מקרוני

משתמש פעיל
נכתב ע"י לאה ל;2482286:

מצד חמישי ואחרון, מעלה התמונות לא ביקשה שיעורים בחיסכון, וגם אם זה חשוב, אפשר להעלות את זה באשכול נפרד, ולא צריכים להיכנס לקישקעס של השני...

זה לא סימפטי לנתח כך בן אדם הרבה יותר מזה שמעירים לו הארות

א

אורח

אורח
1 המשלוח מנות זה עשוי..
2 זה לא היה כבד לשלוח את זה...כי רק הקלקר וברוזים והליקר היה מודבק...
(לכל החושבים שזה הרבה כסף...יש להם טעות)

יוני מקרוני

משתמש פעיל
נכתב ע"י שטייגעניסט;2482387:
לא הבנת את הציניות בהודעה?:eek::eek::eek:

תחשוב על זה שהיא יותר לא תעלה לנו תמונות כאלו
זה לא הפסד ?
אז אני מקווה שהיא גם תבין את הציניות בכל ההודעות
אבל אני במקומה לא היתי אוהב שעושים את זה על הבית שלי
אלא אם כן זה כבר צולם אצל השויגער

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ההרכבה נעשתה במקום?
רעיון כביר!

אטיאס מירי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משלוח מדהים!
מעורר השראה!
ואני בעד לצאת מהקופסא!
זה משהו יוצא דופן שנעשה בעבודת נמלים בעשר אצבעות ולא ע"י שיחת טלפון ושטרות מתעופפים באויר
רואים חשיבה גם על החיסכון ומצד שני על רמה גבוהה!!!!!! גבוהה מאד!!!!
חשיבה על כל פרט ופרט ולוגיסטיקה מטורפת! איזו השקעה!!!
כל הכבוד!

לאה ל

משתמש פעיל
נכתב ע"י יוני מקרוני;2482403:
תחשוב על זה שהיא יותר לא תעלה לנו תמונות כאלו
זה לא הפסד ?
אז אני מקווה שהיא גם תבין את הציניות בכל ההודעות
אבל אני במקומה לא היתי אוהב שעושים את זה על הבית שלי
אלא אם כן זה כבר צולם אצל השויגער

דווקא ניתוח תמונה מחמיא לשוויגער...

בסך הכל מהתמונה עולה שמדובר במשפחה ממוצעת ורגילה, מה? יש למישהו בעיה עם זה שהוא משפחה נורמלית?

חוץ מזה, לא העליתי תמונה של אחר וניתחתי, התמונה כבר הייתה, כך שנראה שאין להם מה להתבייש עם הבית שלהם.

הגדילה לעשות אחת עם שם של ירק ירוק ומוארך - שהוסיפה פרטים שאולי גם המעלה לא חשבה עליהם....

ואחרי הכל מדובר באמת במשלוח מדהים!! וגם מה לעשות?! מאד מאד מגרה....

בתקווה להבנה, תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה