שיתוף השדכנית

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
כוונתי הייתה: מהיכן ראית את ההודעה?
אני לא מצליחה לראות אותה ברשימת התגובות בכלל...
אני זוכרת בערך את המקום בו הגבתי
אבל אני לא רואה שם תגובה..

קבצים מצורפים

• אאאא.jpg
    אאאא.jpg
    KB 84.3 · צפיות: 110

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
אז כמו שחשבתי
השדכנית מחקה לי את ההודעה... אבל רק אצלי...:eek:
תשים לב, בצילום מסך שאתה צירפת רואים את ההודעה שלי לפני ההודעה שלך
ובצילום מסך שלי, רואים שלפני ההודעה שלך יש את ההודעה של מגנום (ולא את שלי..)
זו שערוריה!!

קבצים מצורפים

• אאאא.jpg
    אאאא.jpg
    KB 84.3 · צפיות: 85
  • 001.png
    001.png
    KB 73.2 · צפיות: 107

שמעון שפירא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
היום קראתי שגם בצילום זה כך, שהצלם תופס במצלמתו פרטים שאנשים פספסו במציאות, לא בגלל שהפרטים האלה לא קיימים אלא כי לא שמו לב אליהם. והצלם שבוחר במה להתמקד יוצר באיזה שהוא מקום גם את הדבר הזה ש'בצילום הכל יכל לקרות'
פעם הגעתי לבית הכנסת איצקוביץ', כשהקומה התחתית היתה די חדשה, וראיתי שם צלם שתפס בזו אחר זו תמונות מדהימות של השתקפויות בשיש של הקירות והרצפה, מה שכולם ראו אבל לא שמו לב - בתמונה היה נראה כמעט מעולם אחר...

אני 2023

משתמש מקצוען
וואי לפי התגובות נשמע משהו מיוחד...
אולי אפשר לשלוח קובץ PDF או משהו שיפתח לחסומים?
זה פשוט חסום..

ישראל (שרוליק)

משתמש פעיל
רגע, חשבתם שאתם כבר יודעים הכל על השדכנית המפורסמת?

נו, אז חשבתם...

ובכן, הבינה המלאכותית תרמה הפעם את חלקה בחשיפה מצמררת של אזור הפעילות האפלולי בו מחוללת השדכנית האיומה את מפעליה המפוקפקים.

את היצירה ערכתי באמצעות כלי הבינה המלאכותית של פוטושופ.

תודה ל- @יוספי יוסף על ההשראה המדהימה!
(בשמי ובשם הבינה של פוטושופ...)
:LOL:

קבצים מצורפים

• שדכנית.png
    שדכנית.png
    1.1 MB · צפיות: 73

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
רגע, חשבתם שאתם כבר יודעים הכל על השדכנית המפורסמת?

נו, אז חשבתם...

ובכן, הבינה המלאכותית תרמה הפעם את חלקה בחשיפה מצמררת של אזור הפעילות האפלולי בו מחוללת השדכנית האיומה את מפעליה המפוקפקים.

את היצירה ערכתי באמצעות כלי הבינה המלאכותית של פוטושופ.

תודה ל- @יוספי יוסף על ההשראה המדהימה!
(בשמי ובשם הבינה של פוטושופ...)
:LOL:

ואווווווווווווווווווווו זה אדיררררר!!!!!!!:LOL:
נראה כל כך טבעי לה המקום הזה
אני מודה לך בשמה!

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
חחחחחחחחחחחחחחחחחה
אחד הטובים שלך עד עכשיו
יואו חחחחחה אהבתי בטירוףףףף
מרגישים רכילות באויר משום מה ... אולי הצבעים או שפשוט הפנים של מאותתות את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה