הקול הבא 2

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

מלי א.

משתמש רשום
תודה לכל המעלים.
בקשר לאיציק דדיה, אני לא מסכימה איתו ברוב השפיטות שלו, אבל הוא לפחות באמת מעלה לפי מה שהוא חושב ולא כי הוא מרחם- כמו עדי רן שחצי ממי שהוא העלה (בדר"כ בניגוד לשופטים האחרים...) הוא העלה מרחמים ולא באמת כי הוא חושב שהוא מתאים לעלות...
לדעתי בקטע הזה הוא ממש צודק... בקצב הזה של הרחמים שם, כמעט כולם יעלו לגמר.
וגם בקטעים מסוימים בקשר לסלסולים הסכמתי איתו...
בקיצור, הם גם די מבלבלים... כי יש כמה קטעים מסוימים בשפיטות שם שהם שופטים טוב, אבל בגדול הרוב שם לא נקי...

הוגה דעות

משתמש פעיל
המסר הכללי של התוכנית כך היא:

''טוב הרי אין לכם שום דבר אחר יותר טוב לראות..... אז קחו ותשתקו.....

אז זהו שאנחנו לא נשתוק.... אלא נצעק חזק כדי שפעם הבאה מישהו יכין תוכנית יותר טובה....
ופחות מזלזלת באיטלגנציה של הצופים.....

בקיצור בושו לכם אנשי הקול הבא... בושו והכלמו...

(אני מוציא את עדירן מהביקורת)

איש מאוד מצליח

משתמש רשום
המסר הכללי של התוכנית כך היא:

''טוב הרי אין לכם שום דבר אחר יותר טוב לראות..... אז קחו ותשתקו.....

אז זהו שאנחנו לא נשתוק.... אלא נצעק חזק כדי שפעם הבאה מישהו יכין תוכנית יותר טובה....
ופחות מזלזלת באיטלגנציה של הצופים.....

בקיצור בושו לכם אנשי הקול הבא... בושו והכלמו...

(אני מוציא את עדירן מהביקורת)
יש לך הסכמה משר האוצר!

מלי א.

משתמש רשום
אייל אביב שר מדהים!
כאילו אף אחד לא יודע שאיציק מכיר אותו מהקינדרלעך...
גם עם חננאל אוחנה כאילו שהשופטים לא ידעו....
איזה דפוק שהם משחקים כאילו הם לא יודעים!
התביישתי בשביל דניאל מפרק 7 ובשביל עוד כמה שטוקר עשה להם בושותת!!
טוקר מזה מפדח אותם! מסכנים, בטח הם פתאום הבינו ת'טעות שלהם... בחיים לא הייתי מוכנה לבוא לכזאת תכנית!!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איציק דדיה השופט הכי אובייקטיבי בתוכנית, ויש לו אוזן ממש מצויינת.
סתם הערתי הערה, אבל זאת המסקנה שלי.

צחוקית פרגית

משתמש פעיל
איציק דדיה השופט הכי אובייקטיבי בתוכנית, ויש לו אוזן ממש מצויינת.
סתם הערתי הערה, אבל זאת המסקנה שלי.
בחור חמד יש לו גם ידע אבל יש לו עוד קצת לצבור ניסיון מהחיים, שהוא ישפוט רק צעירים ממנו!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בחור חמד יש לו גם ידע אבל יש לו עוד קצת לצבור ניסיון מהחיים, שהוא ישפוט רק צעירים ממנו!
לא ממש קשור
הבן אדם יושב באמת דרוך לשמוע כל צליל, ואתה מרגיש שיש לו את היכולת לנתח, ולטעמי הוא פוגע בול.
כמעט כל הערה שיש לומר הוא מציין.
השופטים שלדעתי קצת התחרשו, או יושבים בזווית גרועה יחסית (פריישטט לדעתי לא שומע בכלל את השירה כמו שצריך) מעבירים זמרים עם קול לא יציב, שירה שטוחה וחסרת חן, סתם כי חוש הביקורת שלהם לא מפותח מספיק.
גיל הוא בכלל לא פונקציה בנושא הזה, בתחום כמו שיפוט, "כושר השיפוט" הוא דבר שאנשים מסויימים מפתחים לעצמם, ואין בכלל קשר לרקורד המוזיקלי או ההפקתי, אפשר לפתח את זה לבד בבית, על ידי האזנה לחומר וניתוח שלו.

צחוקית פרגית

משתמש פעיל
גם שופט הוא לא תוכנה , צריך קצת רגשות!!
ובמקום הרגיש הזה של לנפץ לאנשים את החלום צריך רגשות מוגברים!!
אריה ברונר הסביר היום בטוב טעם את הצד של הקשוחים, אבל אפשר גם אחרת,
ממש כואב לראות איך מנפנפים אותם, אפשר יותר בכבוד.
נכון- הם אולי אשמים מה הם באים,והם היו צריכים לחשוב על האפשרות שיעופו משם, ואולי יש שבאו בשביל חשיפה ולא באמת מעניין אותם דעת השופטים אבל הרוב באמת באו בתמימות ובאמת חשבו ששרים יפה,- אפשר להגיד 2 מחמאות .....אבל זה לא מתאים לתכנית הספציפית שלנו, אפילו להקליט את מה שאריה אמר בפרק ששודר היום ולהשמיע כשמנפנפים מישהו!

מלי

משתמש מקצוען
ואני הכי אהבתי את הפרצופים של פריישטט כשיש פלייבק, ואז הוא עושה כאילו שהוא מנגן. כמו בפרק הזה שבפלייבק בפתיחה היה גיטרה ורואים את פריישטט מנגן בשיא הדביקות על הפסנתר כנף כשלא שומעים ברקע שום קול של פסנתר.........

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהו אולי את פרק הגמר המלא של העונה הקודמת?
תודה רבה.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אולי כדאי להחליף: שוקי סלומון יהיה הרב והרב יראיין את המתמודדים - יהיה יותר מוצלח

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה