גימפעל

משתמש מקצוען
מדויק
אתם יודעים שיש לנהגי מוניות קורסים והדרכות
אצל הדרייברים זה נהג עם הגה וזהו, אפילו בלי ביטוח.
חחח,
הקורסים וההדרכות זה חלק מהבירוקרטיה הארורה ששולטת אצלינו במדינה ולכן אי אפשר להתפרנס כראוי,
שצריך לשלם לרישיון מונית וכדומה)
לא ראיתי שההדרכה והקורסים גורם להם להתנהג באדיבות מינימלית או לא לנסות לגנוב את הלקוח.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
חחח,
הקורסים וההדרכות זה חלק מהבירוקרטיה הארורה ששולטת אצלינו במדינה ולכן אי אפשר להתפרנס כראוי,
שצריך לשלם לרישיון מונית וכדומה)
לא ראיתי שההדרכה והקורסים גורם להם להתנהג באדיבות מינימלית או לא לנסות לגנוב את הלקוח.
אתה יכול לומר את זה גם על לימודי נהיגה, אולי באמת כל אבא ילמד את הבן שלו כמו בארה''ב.

וברצינות, אני חושב שמי שאחרי ותק של כמה שנים בכביש עשה קורס של כ-30 שעות לימוד בתחבורה ונהיגה נכונה יש לו יתרון גדול על כל נהג אחר.

וויינער יואל

משתמש מקצוען
אתה יכול לומר את זה גם על לימודי נהיגה, אולי באמת כל אבא ילמד את הבן שלו כמו בארה''ב.

וברצינות, אני חושב שמי שאחרי ותק של כמה שנים בכביש עשה קורס של כ-30 שעות לימוד בתחבורה ונהיגה נכונה יש לו יתרון גדול על כל נהג אחר.
הלואי וזה היה נכון

בינתיים ההרגשה שנהגי מוניות מרגישים שהכביש הוא של אבא שלהם, גם מבחינת נהגים אחרים וגם מבחינת הנוסעים איתם.
אם הנהג ממהר, הוא עושה את כל עבירות התנועה בתוך זמן המינימלי,
ואם לא ממהר הוא נוסע לאט, עם כל הנימוקים כמה שחשוב לשמור על החוק, וכמובן שהלקוח ישלם את זה בחשבונית.
ואם הוא עייייייף, הוא לא יניח את ההגה, כי אפשר להרויח עוד כמה שקלים, ואז הלקוח חוטף את כל העצבים שלו, אם לא קללות במקרה היותר גרוע,

וגם מקרים של גניבות עם שטרות ומטבעות מזוייפים לא חסרים.

אז לא נראה לי שיש מה להצדיק אותם
בדרייבער, אני תמיד מדגיש בבקשה, שאני רוצה נהג זהיר ורגוע.
זה עוזר לי המוןןן
אני אם אני צריך את השירות שלהם, אני מדגיש שיהיה נהג עם וותק ולא נהג חדש

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הלואי וזה היה נכון

בינתיים ההרגשה שנהגי מוניות מרגישים שהכביש הוא של אבא שלהם, גם מבחינת נהגים אחרים וגם מבחינת הנוסעים איתם.
אם הנהג ממהר, הוא עושה את כל עבירות התנועה בתוך זמן המינימלי,
ואם לא ממהר הוא נוסע לאט, עם כל הנימוקים כמה שחשוב לשמור על החוק, וכמובן שהלקוח ישלם את זה בחשבונית.
ואם הוא עייייייף, הוא לא יניח את ההגה, כי אפשר להרויח עוד כמה שקלים, ואז הלקוח חוטף את כל העצבים שלו, אם לא קללות במקרה היותר גרוע,

וגם מקרים של גניבות עם שטרות ומטבעות מזוייפים לא חסרים.

אז לא נראה לי שיש מה להצדיק אותם

אז אתה טוען שצריך יותר אכיפה, אני מסכים.
אבל מומחיות, לרוב יש יותר למי שלמד.

וויינער יואל

משתמש מקצוען
אז אתה טוען שצריך יותר אכיפה, אני מסכים.
אז בינתיים מה נעשה?
אבל מומחיות, לרוב יש יותר למי שלמד.

מצליחה

משתמש מקצוען
בלת"ק
הפסקתי לנסוע עם דרייברים!!!
לא אכפת לי לשלם קצת יותר ולהשאר בחיים!
הנסיעות עם הדרייברים - פחד אלוקים!!!!
ורוב הדרייברים (שלא לאמר "כל הדרייברים", חוץ מאשר חברות ללא איפונים), משחקים באייפון כל הדרך, בנסיעה מטורפת על 200.
פחד!!!!
אני מזמינה מונית, ונוסעת כמו מלכה.
בלי משחק באייפון, רגוע, ובטוח.
אז שילמתי כמה שקלים יותר (לא תמיד!) אבל היה לי רוגע נפשי. ונשארתי בחיים!

SUS 11

משתמש פעיל
הרבה פעמים שנסעתי עם דרייברים היה לי את הפחד הזה,
הרגשתי איזה פחדן או חשדן,
זה ממש נחמד לראות שיש כ"כ הרבה שמרגישים את אותה הרגשה,
אז זה באמת ענין שצריך לשמור,

ודבק ליבנו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כנ"ל. לא מבין מה הענין שכל הדרייברים משחקים באייפון במהלך הנסיעה. אבל כך זה היה בכל הפעמים הבודדות שנסעתי עמם.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
רוב הדרייברים כהיום מהחברות המובילות, אין להם סמארטפון, ורצוי לבקש בפנייה, נהג טוב רגוע עם רכב טוב.
הם מכניסים את ההודעה לקבוצות כולל התוספות שאתם מבקשים.

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לבקש נהג זהיר זה חשוב, לפעמים זה באמת עוזר,
לפעמים לא...

יש דרייברים שישאלו בלי בושה - למה אתם כאלה פחדנים...

בכל אופן מי שנוסע עם דרייבר חייב להיות ערני כל הנסיעה
כשבעלי נוסע איתם בפרט בשעות הלילה אני כמעט משביעה אותו שלא ירדם בנסיעה
וישגיח על הנהג.

אני עצמי נסעתי נסיעת לילה מחוץ לעיר, הנסיעה היתה ב- 4:00 בבוקר בערך
והנהג פשוט נרדם באמצע אוטוסטרדה.

להשגיח על הנהג ב- 10 עיניים

ולהתלונן בתחנה

אני תפילה

משתמש פעיל
הנסיעה האחרונה שלי עם דרייבר הייתה בוודאות עם נהג מסומם!!!
הוא לא היה לא איתנו לא עם ההגה ולא עם הכביש.
בניסי ניסים הסיפור נגמר טוב.
מיוסרת שלא התלוננתי

סים

משתמש חדש
איזה חברה של דרייברים מומלצת היום לנסיעה מבית שמש לירושלים בערש"ק.

משה שאחא

משתמש פעיל
הסיבה הפשוטה היא שנהג מונית שיסע לא כמו שצריך וידווח לחברה אני מאמין שבאותו יום הוא מפוטר וגם כשאדם עובד תחת חברה (ולא תחת מתווך נסיעות כמו אצלנו שמשווק כחברת דריבריים) הוא מרגיש מחוייב
עוד דבר נהג מונית מקבל נסיעות מהחברה הדרך ביפר בהודעה קולית משא"כ בדריבר מקבל הכל דרך הסמרטפון ולכן כל הנסיעה הוא עסוק בסמרטפון
דרך אגב היום יש לכך יותר מודעות ויותר ויותר חברות מפרסמות על דרייברים בלי סמרטפון מהסיבה הנ"ל ואם מישהו לוקח דרייבר כדאי שיחזק את ידיהם רק שידע שאין עליו ביטוח כך שאם חלילה קורת תאונה כל ההוצאות הרפואיות עליו (וזה יכול להיות עשרות אלפי שקלים) וזה למי שתוהה למה צריך ביטוח לנוסע

גימפעל

משתמש מקצוען
הסיבה הפשוטה היא שנהג מונית שיסע לא כמו שצריך וידווח לחברה אני מאמין שבאותו יום הוא מפוטר וגם כשאדם עובד תחת חברה (ולא תחת מתווך נסיעות כמו אצלנו שמשווק כחברת דריבריים) הוא מרגיש מחוייב
עוד דבר נהג מונית מקבל נסיעות מהחברה הדרך ביפר בהודעה קולית משא"כ בדריבר מקבל הכל דרך הסמרטפון ולכן כל הנסיעה הוא עסוק בסמרטפון
דרך אגב היום יש לכך יותר מודעות ויותר ויותר חברות מפרסמות על דרייברים בלי סמרטפון מהסיבה הנ"ל ואם מישהו לוקח דרייבר כדאי שיחזק את ידיהם רק שידע שאין עליו ביטוח כך שאם חלילה קורת תאונה כל ההוצאות הרפואיות עליו (וזה יכול להיות עשרות אלפי שקלים) וזה למי שתוהה למה צריך ביטוח לנוסע
מבחינת ביטוח אין הבדל בין דרייבר בעל סמארטפון לבין דרייבר בעל טלפון כשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה