המרוצה

משתמש חדש
למען הסדר הטוב יש היום בשוק שני סוגי חברות אחד אם סמארטפון והשניים ללא
מנסיון החברות שמקפידות על נהגים ללא סמארטפון (כגון כשר'ע נסיעות ועוד) עובדים עם מכשירי קשר וגם הנהגים הם בד"כ אברכים עדינים ואדיבים יותר
נסו והווכחו!!!

אושר מתקרב

משתמש רשום
רק שידע שאין עליו ביטוח כך שאם חלילה קורת תאונה כל ההוצאות הרפואיות עליו (וזה יכול להיות עשרות אלפי שקלים) וזה למי שתוהה למה צריך ביטוח לנוסע
מי שנפגע מרכב בלי ביטוח מקבל כסף מקרנית, וקרנית הולכת ותובעת את הנהג הפוגע
כנ''ל דרייברים

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
בינתיים ההרגשה שנהגי מוניות מרגישים שהכביש הוא של אבא שלהם, גם מבחינת נהגים אחרים וגם מבחינת הנוסעים איתם.
לא קשור להיותם נהגי מוניות כמו עצם היותם על הכביש כל היום (תנהג שבוע על הכביש 8 שעות ביום ופתאום גם אתה תתחיל להתנהג כמו נהג מונית, בדוק ומנוסה....)

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
אני אישית מוכרח לציין שלפני תקופה ארוכה הזמנתי מחברת "בעל עגלה" נסיעה ללא פון ובאמצע הנסיעה הנהג שיחק עם המכשיר, התקשרתי להתלונן ופיצו אותי על הנסיעה וכמובן הנהג הורחק מהקבוצה.
בנוגע למהירות אני אישית מאוד נהנה מזה, נסעתי כבר עם נהג שטס לאט על מאתים קמ"ש... (לא בחברה הנ"ל)
ברוב החברות כשמציינים מראש מה רוצים זב מה שמקבלים. (בתור אחד שנבע המון עם כל החברות)

משה שאחא

משתמש פעיל
לא קשור להיותם נהגי מוניות כמו עצם היותם על הכביש כל היום (תנהג שבוע על הכביש 8 שעות ביום ופתאום גם אתה תתחיל להתנהג כמו נהג מונית, בדוק ומנוסה....)
הבנתי
כשאתה מזמין מונית אתה בודק קודם שהוא נוהג כמה שנים על הכביש ולא התחיל אתמול את העבודה

א.ד.ב.

משתמש חדש
משום מה כשאני הזמנתי מנסיעות כשרות בדרך כלל חיכיתי למעלה מ10 דקות ובדרך כלל לא היה להם נהגים בשעות העומס, וזה צודק שכמשלמים לנהג, אז הנוסע לא צריך לשבת בפחד ברכב היות וכל דקה כמעט ברגע האחרון הנהג הצליח לבלום ולא עשה תאונה, במצב הזה עדיף לנסוע באוטובוס ולהיות רגוע, מלשלם והנהג לא יכול להתנתק מהדבר טמא שלו, ונראה שהידים שלו כבולות בתוך המכשיר, מסתכל יותר במכשיר ממה שקורה על הכביש

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש חברות עם נהגים ללא אייפונים.
החברה שיש לי את המספר זה כשר'ה נסיעות, ממטרות של פרנסה כשרה ולהראות שאפשר גם בלי אייפון- אבל בפועל זה נהגים בלי אייפון מה שמוסיף הרבה לחויית הנוסע.
למי שמעוניין: 02-5021782.
כמובן שאין לי שום קשר לחברה, אני מזמין בדר"כ אצלם ומאד נהנה.

יש היום חברות נוספות בשוק ללא אייפונים, או עם אפשרות לנהג ללא אייפון, או ללא אייפון בנסיעה.

המחיר בדר"כ זול יותר מנהג מונית, והשירות הוא ללא השוואה בכלל. מאז שעברתי לדרייברים (ולא רק של כשר'ה נסיעות) למדתי שאפשר לנסוע עם נהג אדיב, לא מפריע, הרבה פעמים היימיש, שלא מנסה כל הזמן לגנוב אותך, וכו'.

ולגבי המהירות, לא יודע למה, אבל אני דווקא מבקש הרבה פעמים להגביר את המהירות.
(וחבל שהדרייברים לא מוסדר פה בארץ בחוק, בפרט במדינה שיש את זה בכל מקרה, וזה צורך נחוץ לציבורים ענקיים ללא רכב, עם תח"צ גרועה, ומוניות ללא תחרותיות בשוק)

jump

משתמש פעיל
אני נסעתי לאחרונה פעמיים במוניות משתי חברות שונות.
אחד היה כלללל הזמן עם הפון. נראלי היה אחראי על כל המוניות.
כל פעם הפתיע עם טלפון אחר משתי הכיסים+ וויז
והשני היה גם עם הטלפון כל הזמן התכתב גם עם סתם אנשים.
ונרדם לנו בנסיעה!!!!!!!! היינו צריכים להעסיק אותו כל הדרך שלא יירדם שוב...

אני לא באה להמליץ על דרייברים ולא לרכל על מוניות.
זה פשוט תלוי וכל מה שנכתב פה קורה גם במוניות...

לדעת 1

משתמש פעיל
יש בדרייברים כמה מעלות כשהמעלה המרכזית הינה המחיר הזול יותר באופן משמעותי ממוניות,
אך לצערי הרב ברוב הפעמים, (מבלי להכליל) הנהגים שנסעתי עמם נסעו בצורה מופרעת לחלוטין ומסכנת חיים פשוטו כמשמעותו.
לצערי אני נתקל הרבה פעמים בנהגים בכביש שנוסעים בצורה שנוגדת את חוקי התנועה,
אך עבירות תנועה בסדר גודל כמו שהדרייברים מבצעים - זה משהו נדיר בהחלט.
אני פשוט יושב לפעמים בנסיעות איתם ורועד מפחד,
עשרות פעמים בכל נסיעה שכמעט ואני רואה תאונה בעיניים.
לא מדבר על חששות רחוקים,
ולא על 'חומרות' בהלכות התנועה,
מדבר על סכנת נפשות פשוטו כמשמעו.
אחרי כל נסיעה כזאת אני מרגיש צורך לברך הגומל כמה פעמים.
הרבה פעמים אחרי שמתרחש אסון רח''ל מתחילים בחקירות למיניהם ומחפשים את מי לתלות,
אני יהודי מאמין שלא מחפש לתלות אף אחד, אבל כן - אנחנו מחויבים לעשות השתדלות ולמנוע אסונות!
אחרי אסון מירון עשינו כולנו 'קמבק' ושינינו את כל ההסתכלות שלנו בענייני בטיחות!
נכון שהכל בידי שמיים! נכון שאנחנו יהודים מאמינים בני מאמינים! נכון שככל ואפשר אז עדיף לא לפתוח פה לשטן!
אבל זה גם נכון שהקב''ה מצווה אותנו לעשות כל השתדלות אפשרית עד כדי חילול שבת בשביל למנוע מוות מיותר.
אינני רוצה לפתוח פה אבל לא אוכל לעצום את העיניים ואכתוב את המשפט המצמרר הבא:

אין לי ספק שעלולות להתרחש תאונות קטלניות בדרייברים הללו!!!

הדבר האחרון שאני מחפש זה לפגוע בפרנסתם של אותם בחורים יקרים העובדים בעבודה זו,
ואני אישית נהנה מאוד לחסוך כסף ולקבל שירות טוב יותר ע''י אותם חבר'ה,
אך צריך להבין שרכב זה רובה לכל דבר ועניין!
כשמשתמשים בו כמו שצריך זה כלי מבורך שעושה טוב בלי סוף לאנושות.
כשמשתמשים בן בפרעות - זה רובה קטלני שיכול בשנייה אחת להרוג ולפצוע קורבנות רבים.
תאונות דרכים זה לא אגדות שמתרחשות בארץ האגדות,
תאונות דרכים זה לדאבונינו דבר שמתרחש כל יום ויום,
ואנו חייבים לעשות הכל כדי לברוח מהמגפה הנוראית הזאת.
(גם אם אין לה יח''צ כמו פיגועים לצורך העניין.
חשבו כמה מדברים על כל קדוש שנרצח ע''י מחבל מתועב,
שוודאי שכל אירוע כזה - זה טרגדיה שאי אפשר בכלל לתפוס בשכל אנושוצער בלי סוף,
אך מצד שני - אנשים שנהרגים בתאונות דרכים,
זה גם כן טרגדיה שאי אפשר לתפוס וצער עצום, אלא מה?
שזה פחות תופס כותרות, ולא יהיה את בן גביר שיפתח לשכה באמצע @כביש 6 או כל כביש אחר עד שיטפלו בתאונות הדרכים...)
צריך לטכס עצות איך מצד אחד להמשיך ליהנות משירותי הדרייברים, ולזכות לפרנס את אותם יהודים יקרים שעובדים בעבודה הזאת,
ומצד שני לא לסכן את חיינו באופן משמעותי ומוחשי כל כך.
בתפילה לחיים טובים וארוכים לכל עם ישראל!
אנשים לא יודעים שחס ושלום בתאונה .. חברת הביטוח לא תפצה אותם לחשוב על בנדאם שמאושפאז וישלם מכספו על אישפוז וכו מפחיד

לדעת 1

משתמש פעיל
למדונו חכמים זול שווה בסוף יקר .. במניות אם כיפה יש ביטוח לנוסעים כולם יודעים שהביטוח ימצא כל הסיבות לא לפצות חוץ

לדעת 1

משתמש פעיל
אני נסעתי לאחרונה פעמיים במוניות משתי חברות שונות.
אחד היה כלללל הזמן עם הפון. נראלי היה אחראי על כל המוניות.
כל פעם הפתיע עם טלפון אחר משתי הכיסים+ וויז
והשני היה גם עם הטלפון כל הזמן התכתב גם עם סתם אנשים.
ונרדם לנו בנסיעה!!!!!!!! היינו צריכים להעסיק אותו כל הדרך שלא יירדם שוב...

אני לא באה להמליץ על דרייברים ולא לרכל על מוניות.
זה פשוט תלוי וכל מה שנכתב פה קורה גם במוניות...
אם זה מונית רשמית יש להתלונן לחברה ולא לפחד על הפרנסה שלו זה מסכן את כולם כחה לומדים

אושר מתקרב

משתמש רשום
אנשים לא יודעים שחס ושלום בתאונה .. חברת הביטוח לא תפצה אותם לחשוב על בנדאם שמאושפאז וישלם מכספו על אישפוז וכו מפחיד
לידיעתך, על הכביש מסתובבים רכבים בלי ביטוח שאם הם יפגעו במישהו גם אז לא יהיה מי שישלם...
כנ''ל בתאונות פגע וברח...
בשביל זה המציאו את קרנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה