דו"ח הצילו! דו"ח נהיגה 1000 ש"ח מה עושים?

מצב
הנושא נעול.

שוע פריד

משתמש פעיל
מניסיון: להגיש בקשה להישפט אבל רק דרך הדואר לקנות בול ולשלוח להם "לפניות נהגים" כפי שמופיע בדו"ח
עד שזה מגיע אליהם עד שהם מתיקים את זה כבר עובר שנה ואז הדוח מתבטל
בהצלחה
זה כמובן לא מוריד מהזהירות שצריך בכביש
וכן גם בהנקה זה מסוכן זה שהילד צורח זה לא מוריד מהסכנה בזמן תאונה ח"ו
תודה על המשוב העוזר
וכל הזמן הזה, אם לא משלמים את הדו"ח הוא לא צובר ריביות או משהו כזה?
וכמובן לא באתי להגיד שזה לא סכנה לכל מי שלא הבין נכון, רק שאלתי מה אפשר לעשות, הילד צורח בפקק, אין איפה לעצור , זה הכל!

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
1.אם יש לך 5 שנים ללא עבירה, אתה יכול לבקש המרה לאזהרה, אבל תברר איך לנסח את הבקשה כי צריך עילה מוכרת בחוק, אין רגשות למשטרה.
2.אם מה שמפריע לך זה הנקודות, יש עו''ד בשם עידן (חפש באתר מידרג תחת עו''ד תעבורה , הוא נחמד ונתן לי הצעת מחיר מעולה) הוא מגיע במקומך לבית משפט אם צריך, שווה לדבר איתו לפני כל דבר שתרצה לעשות, כי א''א לבקש להישפט וגם לבקש ביטול דו''ח.
3.דרך אגב יש 3 חודשים לשלם, אל תבנה על אשליות שיעלם וימחק וכדומה... שטויות .
בכל מקרה תשלום הוא הודאה והנקודות נחשבות מרגע תשלום הדו"ח.
אף פעם לא לשלם לפני ה90 יום.

מוזיקאליש

משתמש צעיר
תודה על המשוב העוזר
וכל הזמן הזה, אם לא משלמים את הדו"ח הוא לא צובר ריביות או משהו כזה?
אם שלחת לפני 90 יום מקבלת הדוח כל הגביה של הדוח נעצרת
נכון
טוב אז לא הכחשתי אז מה כן אפשר לעשות?
עדיין לשלוח בקשה להישפט?
כן ובדואר ישראל

אלי @@@

משתמש מקצוען
91.אם יש לך 5 שנים ללא עבירה, אתה יכול לבקש המרה לאזהרה, אבל תברר איך לנסח את הבקשה כי צריך עילה מוכרת בחוק, אין רגשות למשטרה.
2.אם מה שמפריע לך זה הנקודות, יש עו''ד בשם עידן (חפש באתר מידרג תחת עו''ד תעבורה , הוא נחמד ונתן לי הצעת מחיר מעולה) הוא מגיע במקומך לבית משפט אם צריך, שווה לדבר איתו לפני כל דבר שתרצה לעשות, כי א''א לבקש להישפט וגם לבקש ביטול דו''ח.
3.דרך אגב יש 3 חודשים לשלם, אל תבנה על אשליות שיעלם וימחק וכדומה... שטויות .
אפשר לבקש ביטול דו"ח בתוך הזמן המוגדר 90 יום בלי שיעלה הסכום והם בדר"כ עונים עליו מהר מאוד עם דואר רשום עד לבית ואז לפני סיום ה 90 יום אתה מבקש להישפט ואתה שולח את הספח שנמצא בתחתית הדחייה של הביטול דוח מנסיון
אבל זה קצת הימור הקטע שלבנות על זה שיעבור שנה לפעמים זה עובד ולפעמים לא
אני עכשיו שלחו לי הזמנה למשפט קצת לפני סוף השנה של הדוח עם זימון ליום הראשון של הלימודים 01/09 מה אני עושה תאמת לא יודע

מוזיקאליש

משתמש צעיר
אפשר לבקש ביטול דו"ח בתוך הזמן המוגדר 90 יום בלי שיעלה הסכום והם בדר"כ עונים עליו מהר מאוד עם דואר רשום עד לבית ואז לפני סיום ה 90 יום אתה מבקש להישפט ואתה שולח את הספח שנמצא בתחתית הדחייה של הביטול דוח מנסיון
אבל זה קצת הימור הקטע שלבנות על זה שיעבור שנה לפעמים זה עובד ולפעמים לא
אני עכשיו שלחו לי הזמנה למשפט קצת לפני סוף השנה של הדוח עם זימון ליום הראשון של הלימודים 01/09 מה אני עושה תאמת לא יודע
איך שלחת בקשה להישפט באתר או בדואר רשום

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם תבינו את הסכנה בדבר תבינו גם את הדוח
אני ובעלי נסענו עם תינוק בן שבוע בכביש שפתאום התינוק התחיל לבכות כי הוא רצה לאכול
התלבטתי מה לעשות ואז החלטתי להוציא ולהאכיל אותו הוצאתי את החגורה לעצמי כדי שאוכל להתארגן ואז באתי להוציא את התינוק ו....בום רכב נתקע באנו אנחנו עפנו אני שלא הייתי חגורה חטפתי מכות ממש חזקות והתינוק שעדין נשאר חגור בכיסא הבטיחות לא קרה לו מאומה , אני עדין לא מצליחה להתאושש ממה היה יכול לקרות לו אילו היה בידיים שלי.
ושכל אחד יסיק מסקנות לעצמו , המסקנה שלי שגם אם תינוק צורח שהוא רוצה לאכול אין ברירה והוא יחכה עד לתחנת דלק הבאה או לתת מטרנה.

JOZEF26

משתמש רשום
אם תבינו את הסכנה בדבר תבינו גם את הדוח
אני ובעלי נסענו עם תינוק בן שבוע בכביש שפתאום התינוק התחיל לבכות כי הוא רצה לאכול
התלבטתי מה לעשות ואז החלטתי להוציא ולהאכיל אותו הוצאתי את החגורה לעצמי כדי שאוכל להתארגן ואז באתי להוציא את התינוק ו....בום רכב נתקע באנו אנחנו עפנו אני שלא הייתי חגורה חטפתי מכות ממש חזקות והתינוק שעדין נשאר חגור בכיסא הבטיחות לא קרה לו מאומה , אני עדין לא מצליחה להתאושש ממה היה יכול לקרות לו אילו היה בידיים שלי.
ושכל אחד יסיק מסקנות לעצמו , המסקנה שלי שגם אם תינוק צורח שהוא רוצה לאכול אין ברירה והוא יחכה עד לתחנת דלק הבאה או לתת מטרנה.
נכון מאד!!
צריך להתארגן לפני הנסיעה לכך שיכול להיות שהתינוק יצרח ויהיה רעב או סתם לא רגוע
אז מי שמניקה שתכין חלב לפני ומי שנותנת תחליף חלב אז להכין במחלק מנות ומים מורתחים בבקבוק מראש
ככה אנחנו עושים תמיד לפני נסיעות עם התינוקים שלנו
אם חייבים להוציא את התינוק מהסלקל אז עוצרים במקום בטוח ואז מוציאים

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אשמח לקבל עזרה
נסעתי בירושלים בדרך חברון, אשתי ישבה מאחור והניקה תינוק כשלצידינו כיסא בטיחות לתינוק כחוק
עצר אותנו שוטר, כמובן עיקב אותנו חצי שעה ולבסוף חזר עם דו"ח של 1000 ש"ח + 8 נקודות!!
האם יש מה לעשות, לערער או להישפט ? ואם כן אז מה לכתוב?
ניק קיבל דוח ומבקש את עזרתכם
לא את המוסר שלכם
מי שרוצה לפתוח אשכול בנושא זהירות בדרכים, מוזמן, כמובן באישור המערכת
מי שרוצה להציע עזרה, שיציע,
זה מטרת האשכול של הניק שפתח את האשכול,
כל ההטפות מוסר על משהו שכבר בוצע אינו במקומו!
זוהי דעתי האישית
בהצלחה

גימפעל

משתמש מקצוען
ניק קיבל דוח ומבקש את עזרתכם
לא את המוסר שלכם
מי שרוצה לפתוח אשכול בנושא זהירות בדרכים, מוזמן, כמובן באישור המערכת
מי שרוצה להציע עזרה, שיציע,
זה מטרת האשכול של הניק שפתח את האשכול,
כל ההטפות מוסר על משהו שכבר בוצע אינו במקומו!
זוהי דעתי האישית
בהצלחה
האזהרות יעזרו לקוראים שאצלם זה קודם למעשה.

הנדימן

משתמש פעיל
אני לא דן את פותח האשכול - כי אני לא יודע מה בדיוק הייתה הסיטואציה...
אבל ניקים שיושבים ומקשקשים במקלדת
זה - זלזול בחיי אדם!!!
שעולה ביוקר!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה