דו"ח הצילו! דו"ח נהיגה 1000 ש"ח מה עושים?

מצב
הנושא נעול.

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדיוק השבוע הילד שלי צרח באוטו
עצרתי במפרץ של תחנת אוטובוס (בלילה) כדי להאכיל אותו
בתחנה דווקא ישב שוטר חשבתי שיעיר לי, אבל רק הסתכל ולא אמר כלום.

ד. פריד

משתמש מקצוען
אכן מסוכן מאוד לנסוע בלי כסא בטיחות.
אך שימו לב

וזה לא כ"כ מסוכן.
כמובן שמבחינת החוק אין הבדל.
הסכנה פחותה, אבל עדיין קשה לומר לא כ"כ מסוכן, מצוי שבפקק רכבים לא שומרים מספיק מרחק ומשחררים בטעות את הבלמים, או לחילופין מתקדמים בזחילה ולא שמים לב בזמן שהרכב שלפניהם עצר. במקרים כאלו בקלות יש חבטה ברמה שמספיקה לתינוק לעוף למושב או לשמשה שמולו ואכמ"ל...

ש. ירושלמי

משתמש רשום
זה לא מופיע להם במערכות?
כתוב על הדוח שאם לא משלמים תוך חודש עולה הדוח ב 50% (500+)
אם מגישים בקשה להישפט זה מעכב את כל התהליך ומימלא זה יעכב את הריבית...
ובדרך כלל בדוח ראשון ערעור עוזר... שווה לנסות.... אולי לשאול עו"ד..
אבל נראה לי שאין כזה מושג של הוצאות בית משפט במשפט לתחבורה... לא בקי..

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אז עוצרים בצד. ועד שמצליחים לעצור התינוק צריך לחכות.
שאלה הגיונית לכל אלו שנהנים לנזוף בבריות על התנהגותם הבלתי חוקית והמסכנת נפשות. אדגיש, אני לא מדבר כרגע על השאלה האם זה חוקי, אלא האם זה מסכן נפשות.
וזוהי חידת ההיגיון:
אתה נוסע על כביש מהיר, בדרכך לעבודה. השעה כעת שבע ארבעים וחמש, ואתה צריך להוביל שלושה ילדים למוסדות הלימודים שלהם, ואחר כך את אשתך למקום העבודה שלה.
לפניך פקק, עשרות מכוניות צופרות, נהגים מעוצבנים. מימינך נתיב תחבורה ציבורית מהיר.
בדיוק ברגע הכיף הזה, התינוק בן השנה מתחיל לצרוח. אשתך מעוניינת להאכיל אותו, אבל בגלל זהירותך המופלגת אתה מודיע שאי אפשר עכשיו. התינוק מתחיל לצרוח חזק יותר, אשתך מתחילה להתלונן, הילדים מתחילים למשוך זה לזה בשיער. אתה מנסה להרגיע אותם ממקום מושבך, העיניים חצי במראה הקדמית - חצי בכביש, מאחוריך עפים דברים, אתה חוטף מכות בגב המושב.
מה נראה לך יותר מסוכן:
א. להמשיך בנסיעה במצב הזה, כשהמריבות רק מתגברות, לנסות להשליט סדר ממקומך במושב הנהג כי אשתך מסתכלת עליך בפרצוף של ׳מה שבישלת - תאכל׳, ולא מוכנה לנקוף אצבע, לשמוע צווחות אימים של תינוק רעב, ותוך כדי כך - לנסות להשתלב בנתיב שמאלי, כששורה של מכוניות צופרות מאחוריך, ובמרחק ארבעים מטר - רמזור אדום.
ב. לאותת, לפלוש במהירות של צב אל תוך נתיב התח״צ שבו נוסעות מוניות במאה קמ״ש, לנסוע בזהירות ארבעים מטר, לאותת שוב ולרדת לשוליים, להמתין בסבלנות עד שכולם יירגעו, לאחר לעבודה, לגרום לאשתך לאחר גם כן לעבודה ולילד הגדול שלך לאחר לתלמוד תורה.
ג. לחפש מקום בטוח ולעצור בו. מה שאומר, גם לסבול את אפשרות א׳ וגם את ב׳, רק במינון טיפה פחות גבוה.
ד. להורות לאשתך להאכיל את התינוק ושלום על ישראל.
=
נ.ב: מדגיש שוב. אני לא קורא לאנשים לעבור על החוק. אני גם לא קורא לאנשים לקחת אישה ושלושה ילדים בבוקר לעבודה וללימודים. אני בהחלט קורא לאנשים להפסיק עם השיפוטיות המעצבנת. זה נורא כיף להצטדק, וגם אני די בטוח שעומדים להגיב כאן כל מיני מצטדקים בנוסח ׳ברור אפשרות ד׳ ׳, כאילו באמת בעולם שאין בו חוק זה הכי הגיוני, וכולם היו עונים על זה. אבל קחו בחשבון, שלא כל מי ששואל שאלה מעוניין לשמוע את דעותיכם על חוסר האחריות שלו.
לפרוטוקול: אלו שאומרים, ׳יש לי ילדים ואני שומר על החוק׳, תגידו תודה. הילדים שלכם אחלה. הלוואי על כל הורה. רק תגידו, באיזה חומר אתם מרדימים אותם?!
לפרוטוקול ב. מעולם לא התנסיתי באחת הסיטואציות דלעיל, אבל אני מכיר ילדים. ובמילים אחרות, מבוסס על אירועים אמיתיים.

מוזיקאליש

משתמש צעיר
שאלה הגיונית לכל אלו שנהנים לנזוף בבריות על התנהגותם הבלתי חוקית והמסכנת נפשות. אדגיש, אני לא מדבר כרגע על השאלה האם זה חוקי, אלא האם זה מסכן נפשות.
וזוהי חידת ההיגיון:
אתה נוסע על כביש מהיר, בדרכך לעבודה. השעה כעת שבע ארבעים וחמש, ואתה צריך להוביל שלושה ילדים למוסדות הלימודים שלהם, ואחר כך את אשתך למקום העבודה שלה.
לפניך פקק, עשרות מכוניות צופרות, נהגים מעוצבנים. מימינך נתיב תחבורה ציבורית מהיר.
בדיוק ברגע הכיף הזה, התינוק בן השנה מתחיל לצרוח. אשתך מעוניינת להאכיל אותו, אבל בגלל זהירותך המופלגת אתה מודיע שאי אפשר עכשיו. התינוק מתחיל לצרוח חזק יותר, אשתך מתחילה להתלונן, הילדים מתחילים למשוך זה לזה בשיער. אתה מנסה להרגיע אותם ממקום מושבך, העיניים חצי במראה הקדמית - חצי בכביש, מאחוריך עפים דברים, אתה חוטף מכות בגב המושב.
מה נראה לך יותר מסוכן:
א. להמשיך בנסיעה במצב הזה, כשהמריבות רק מתגברות, לנסות להשליט סדר ממקומך במושב הנהג כי אשתך מסתכלת עליך בפרצוף של ׳מה שבישלת - תאכל׳, ולא מוכנה לנקוף אצבע, לשמוע צווחות אימים של תינוק רעב, ותוך כדי כך - לנסות להשתלב בנתיב שמאלי, כששורה של מכוניות צופרות מאחוריך, ובמרחק ארבעים מטר - רמזור אדום.
ב. לאותת, לפלוש במהירות של צב אל תוך נתיב התח״צ שבו נוסעות מוניות במאה קמ״ש, לנסוע בזהירות ארבעים מטר, לאותת שוב ולרדת לשוליים, להמתין בסבלנות עד שכולם יירגעו, לאחר לעבודה, לגרום לאשתך לאחר גם כן לעבודה ולילד הגדול שלך לאחר לתלמוד תורה.
ג. לחפש מקום בטוח ולעצור בו. מה שאומר, גם לסבול את אפשרות א׳ וגם את ב׳, רק במינון טיפה פחות גבוה.
ד. להורות לאשתך להאכיל את התינוק ושלום על ישראל.
=
נ.ב: מדגיש שוב. אני לא קורא לאנשים לעבור על החוק. אני גם לא קורא לאנשים לקחת אישה ושלושה ילדים בבוקר לעבודה וללימודים. אני בהחלט קורא לאנשים להפסיק עם השיפוטיות המעצבנת. זה נורא כיף להצטדק, וגם אני די בטוח שעומדים להגיב כאן כל מיני מצטדקים בנוסח ׳ברור אפשרות ד׳ ׳, כאילו באמת בעולם שאין בו חוק זה הכי הגיוני, וכולם היו עונים על זה. אבל קחו בחשבון, שלא כל מי ששואל שאלה מעוניין לשמוע את דעותיכם על חוסר האחריות שלו.
לפרוטוקול: אלו שאומרים, ׳יש לי ילדים ואני שומר על החוק׳, תגידו תודה. הילדים שלכם אחלה. הלוואי על כל הורה. רק תגידו, באיזה חומר אתם מרדימים אותם?!
לפרוטוקול ב. מעולם לא התנסיתי באחת הסיטואציות דלעיל, אבל אני מכיר ילדים. ובמילים אחרות, מבוסס על אירועים אמיתיים.
הכל נכון והכל צודק
אבל השם ישמור אם יקרה משהו
אז ההוא יבכה על זה שהוא שיחרר…..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה