עזרה הצילו !!! אין לי איך להכין אוכל לשבת

נופת צופים

משתמש פעיל
בבוקר באתי להכין חביתה אבל הגז לא עובד !! אני יורדת למטה לבדוק מה קורה בבלון ואני רואה שהחברה פשוט ניתקה אותי מהבלון. ללא כל סיבה וללא כל ידיעה או התראה. ניסתי להתקשר אליהם אין ספור פעמים אבל מלבד אופציה של השארת מספר טלפון והבטחה שיחזרו אלי אין כלום. שלחתי להם הודעות במייל ובאתר ואין תגובה. בבקשה תנו לי רעיון ........ מחר שבת !!!!!!!!!

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר ורצוי לקנות כיריים חשמליות, יכול להיות לתועלת בהזדמנויות שונות.

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
וגם בתנור אפשר לבשל,
בכל מקרה לא יבאו טכנאי מהרגע להרגע
כנראה יש לכם איזה לקוי בטיחותי / לא עברתם בדיקה תקופתית ב5 שנים האחרונות

חוחית

משתמש סופר מקצוען
רעיון שלא קשור לגז...
אפשר לבשל על פלטה, קצת יותר מסובך אבל יוצא טעים,
המון הצלחה ושבת שלום!
מהידוע לי, רצוי לבדוק מבחינה הלכתית בישול על פלטה-במידה ומשתמשים בה לחימום אוכל בשבת.

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממש תודה לכל היקרים והמדהימים שעוזרים עם כל הלב !!!!!!!!!!!
הבעיה היא שאנחנו משתמשים בשבת עם גנרטור כך שפלטה או תנור לא נוכל להפעיל..
נראה שלא נותר לך אלא להתארח...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
בבוקר באתי להכין חביתה אבל הגז לא עובד !! אני יורדת למטה לבדוק מה קורה בבלון ואני רואה שהחברה פשוט ניתקה אותי מהבלון. ללא כל סיבה וללא כל ידיעה או התראה. ניסתי להתקשר אליהם אין ספור פעמים אבל מלבד אופציה של השארת מספר טלפון והבטחה שיחזרו אלי אין כלום. שלחתי להם הודעות במייל ובאתר ואין תגובה. בבקשה תנו לי רעיון ........ מחר שבת !!!!!!!!!
אפשר לקנות בלון גז
יש חנויות שמוכרות גם בלונים קטנים

חצרון

משתמש מקצוען
ממש תודה לכל היקרים והמדהימים שעוזרים עם כל הלב !!!!!!!!!!!
הבעיה היא שאנחנו משתמשים בשבת עם גנרטור כך שפלטה או תנור לא נוכל להפעיל..
לא נראה לי שפלטה תכביד על הגנרטור (זה לא לוקח חשמל כמו תנור או מזגן) אבל אני לא בטוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה